ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Odbijeni - Rejected » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #71  
Staro 04.12.2015, 14:51
JelenaX JelenaX je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.05.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 149
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vuxanne Prikaz poruke
Ako ona ima srednju tehnicku kako ne mogu njoj da odobre a da ti ides kao dependent (nemam pojma mnogo o pravilima nisam dosla ovde preko lutrije).
Na žalost, izvučeni mora da ispuni uslov. Ne mogu da se zamene.
__________________
DV2016 - 2 prijave - izvučeni 2016EU00009xxx
20.5. - Predat DS260
19.11. - Intervju
2.12. - Vize u pasošima
Reply With Quote
  #72  
Staro 04.12.2015, 16:34
NatalySr NatalySr je offline
Član
 
Datum prijave: 28.06.2015
Poruke: 11
Nepromenjeno

Grabovac,mnogo mi je zao ali nadam se da cete ipak uspeti...
Reply With Quote
  #73  
Staro 04.12.2015, 17:34
zvercica's Avatar
zvercica zvercica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.08.2009
US lokacija: Seattle od 04.09
YU lokacija: Beograd
Poruke: 306
Nepromenjeno

Ja pretpostavljam da ta tri ispita nisu nepoloziva? Tako? Nisam sigurna za rokove na teoloskom, ali ako su kao i na ostalim fakultetima, rekla bih da imas januarski, martovski i junski. To znaci da su ti u junu vize u pasosima. Svima nama se u zivotu dese prepreke i iskreno, mislim da na ovo treba tako i da gledas - kao prepreku koju treba da preskocis.
__________________
DV2011 - Ništa
DV2012 - Ništa
DV2013 - Pogodak 20xxx
04.04. - Intervju
29.04 - Dopuna dokumenata
10.05 - Pozeleneli skroz naskroz
04.09 - Departure day
Reply With Quote
  #74  
Staro 05.12.2015, 03:50
SEEUSAIC SEEUSAIC je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 22.04.2010
Poruke: 332
Nepromenjeno

Po pravilniku za DV lottery, uslov vezan za obrazovanje ili radno iskustvo ne mora da se dokazuje za vreme aplikacije, ali MORA da se ispunjava u vreme aplikacije (a ne intervjua). Tako kaze pravilnik (9 FAM 42.33 N7), ali je moguce da Ambasada ima slobodu odlucivanja u slicnim situacijama. Srecno u daljem postupku - tri ispita nije mnogo, samo proverite sve detalje nekoliko puta sa Ambasadom da nedodje do daljih komplikacija. Tu smo, ako mozemo da pomognemo oko bilo cega.

Sup.Mod.
Reply With Quote
  #75  
Staro 05.12.2015, 10:57
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Hvala svima na trudu koji ulazete da mi nekako bar recima pomognete u ovoj situaciji.Mi smo vec skroz ok.Oporavili se malo od prvobitnog soka i teraj dalje.Ko zna zasto se sve desava.Sto se tice ovoga sto je SEEUSAIC napisao znam za to pravilo i iskreno bilo mi je cudno sto su mi kao pomenuli zavrsetak faxa.Ovaj nas sluzbenik mi je rekao tipa otkljucacemo ti Ds formular kada diplomiras i onda cemo sve ponoviti jos jednom.Tim recima.Tako da pretpostavljam da imaju neku malu slobodu u slicnim slucajevma, ali naravno da cu proveriti sa ambasadom ponovo kada se naostrim da ga zavrsim...
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #76  
Staro 07.12.2015, 14:39
Jelence13 Jelence13 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.04.2014
Poruke: 38
Nepromenjeno

Mnogo mi ja zao zbog grabovca al glavu gore nade jos ima a sta mislite za srednju veterinarsku skolu?? tu nema fizike i gdje mozemo provjeriti koja skola ispunjava uslove koja ne
Reply With Quote
  #77  
Staro 07.12.2015, 14:50
JelenaX JelenaX je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.05.2015
YU lokacija: Beograd
Poruke: 149
Nepromenjeno

Najbolje pozovite ambasadu i pitajte. Reći će vam čovek sigurno.
__________________
DV2016 - 2 prijave - izvučeni 2016EU00009xxx
20.5. - Predat DS260
19.11. - Intervju
2.12. - Vize u pasošima
Reply With Quote
  #78  
Staro 07.12.2015, 22:58
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jelence13 Prikaz poruke
Mnogo mi ja zao zbog grabovca al glavu gore nade jos ima a sta mislite za srednju veterinarsku skolu?? tu nema fizike i gdje mozemo provjeriti koja skola ispunjava uslove koja ne
Ma mislim da svaka normalna srednja skola ispunjava uslov....nemojte da vas ovo moje iskustvo uzdrma jer je moja skola zaista ,,specijalna".Bogoslovija----dakle sve je u tome...nema nekih opstih predmeta...tako da veterina,medicina i sve ostalo prolazi sigurno bez brige i panike.
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
  #79  
Staro 08.12.2015, 11:07
Jelence13 Jelence13 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.04.2014
Poruke: 38
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik grabovac84 Prikaz poruke
Ma mislim da svaka normalna srednja skola ispunjava uslov....nemojte da vas ovo moje iskustvo uzdrma jer je moja skola zaista ,,specijalna".Bogoslovija----dakle sve je u tome...nema nekih opstih predmeta...tako da veterina,medicina i sve ostalo prolazi sigurno bez brige i panike.
Ne mogu da vjerujem koliko si i dalje pozitivan i nesebican malo je takvih ljudi...mozda nisi naucio matematiku i fiziku u skoli ali si sigurno naucio neke prave vrijednosti
Reply With Quote
  #80  
Staro 08.12.2015, 11:48
grabovac84's Avatar
grabovac84 grabovac84 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 308
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jelence13 Prikaz poruke
Ne mogu da vjerujem koliko si i dalje pozitivan i nesebican malo je takvih ljudi...mozda nisi naucio matematiku i fiziku u skoli ali si sigurno naucio neke prave vrijednosti
Hvala ti Jelena na lepim recima ali do coveka je kako ce prolaziti kroz zivotne ispite....ja sam izabrao ovaj pozitivan nacin i mislim da je mnogo bolji u odnosu na onaj drugi...tako da to savetujem svima bez obzira na sve ovo vezano za lutriju....dakle u zivotu uopste samo pozitivno
__________________
DV2016 - 2016EU000018xx
24.06.2015 - Poslat DS260
26.11.2015 - Lekarski pregled
01.12.2015 - Interview
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:27.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.