ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 21.08.2008, 15:29
stizeljeto's Avatar
stizeljeto stizeljeto je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.05.2008
Poruke: 387
Nepromenjeno

Jel stvarno i za zene i muskarce vazi skidanje ''do gola''? pa to je strasno ako je tako. Nadam se da ce neko ko je bio dati tocan (ili prizeljkivani) odgovor!
__________________
Case Number: 5xxx
Prva koverta: sredina aprila 2008
Poslana u KCC: 9.5. 2008.
Intervju zakazan na 30.10.2008 Viza odobrena
U Americi od 3.12.2008.
Reply With Quote
  #12  
Staro 21.08.2008, 15:46
xeg's Avatar
xeg xeg je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.05.2008
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 852
Pošalji Skype™ poruku korisniku xeg
Nepromenjeno

Eee... a neko bi go ceo aerodrom prosao samo da moze da ode u Ameriku
__________________
2009EU00014xxx
09.05.2008. - stigla 1. koverta
14.05.2008. - poslato nazad
16.05.2008. - stiglo u KCC
01.12.2008. - stigla 2. koverta
22.12.2008. - zavrsen lekarski
22.01.2009. - uspesno zavrsen intervju u Bgd-u
23.01.2009. - podigli vizirane pasose
Od 19.04.2009. u USA, Atlanta, GA
---------
About us: Veselinovica kutak
Reply With Quote
  #13  
Staro 21.08.2008, 15:49
wingreen's Avatar
wingreen wingreen je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida
YU lokacija: Srbija
Poruke: 344
Nepromenjeno

Pa dobro ako su drugi preziveli i mi cemo valjda nekako....opusteno samo...
__________________
2009EU000237xx
15.05.2008. stigla prva koverta
23.05.2008. vracena nazad u KCC
26.03.2009. stigla druga koverta
15.05.2009. zakazan intervju
14.05.2009. obavljen lekarski
15.05.2009. odobrene vize
18.05.2009. podigli vizirane pasose
02.09.2009. Stigli u USA
Reply With Quote
  #14  
Staro 21.08.2008, 16:27
jm2001 jm2001 je offline
Član
 
Datum prijave: 20.08.2008
US lokacija: Chicago
Poruke: 16
Nepromenjeno

Da dobila prvu kovertu u maju. sada cekam da dodjem na red
__________________
case 2009EU00023xxx

05.06.08 Prva koverta
05.25.08 Formulari poslati u KCC
waiting...
Reply With Quote
  #15  
Staro 02.09.2008, 02:54
V777's Avatar
V777 V777 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: US
Poruke: 270
Nepromenjeno

Ha ha ha...ovo je dobro sto je neko napisao da bi neko za put u US i ceo aerodrom presao go skroz...dobro je da ima pozitivnog duha i to mi se svidja, jer tako i treba...

Ja sam kod te iste doktorke bila, brze ko avion, inace zena je mladja i zna posao koji radi, ne gubi vreme uopste ... ne mogu da se setim koliko sam se skidala (toliko brzo je bilo), znam da je bilo hladno vreme, a ja naoblacena veoma mnogo, ali je koliko se secam bilo u isto vreme i davanje vakcina i upisivanja u karton (jer sam ja sa sobom donela kartoncic sa primljenim vakcinama do tada), i slusanja pluca, gde se naravno skine gornji deo odela, cini mi se skroz, zatim se postavljaju pitanja, koja doktorka upisuje u karton, dok mi mozemo malo da se obucemo gore, koliko stignemo, a zatim malo nas pogleda dole, vizuelno, ispipa nam stomak i grudi (zene ce me razumeti, to je da se vidi da li ima nekih anomalija), pita da li nismo u drugom stanju, preporucuje nam da ne ostajemo u drugom stanju u narednih nekoliko meseci (mislim da je bilo 3 meseca) nakon primanja ovih vakcina, izmeri nam visinu, tezinu, pritisak...ma apsolutno opusteno i veoma brzo....i dok vi shvatite da ste kod doktora uopste, a ono se vec pozdravljate i odlazite svojim poslom drugim...

Za muskarce ne znam, ali mi se cini da je bilo na forumu od prethodnih godina iskustva i muskaraca i sva su bila apsolutno pozitivna..

Naravno ukoliko idu bracni parovi, i ukoliko idu trudnice, poseban rezim je tu, sto se tice vakcina i ostalih stvari...svega toga imate na blogu od prethodnih godina...

Ma apsolutno opusteno ljudi...samo natenane i polako....i sve ce biti OK...

Puno pozdrava i srecno!
Reply With Quote
  #16  
Staro 02.09.2008, 08:52
stizeljeto's Avatar
stizeljeto stizeljeto je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.05.2008
Poruke: 387
Nepromenjeno

heheh, znaci ima skidanje,

Ali ja mislim doskocit i tome, ako Bog da sa trudnocom. Bilo bi super da neko ko je imao trudnu zenu ili zena koja je prosla sa trudnocom, opise svoje iskustvo. KOlko sam shvatila iz davnijih postova, ne primaju se vakcine i ne slikaju se pluca.
__________________
Case Number: 5xxx
Prva koverta: sredina aprila 2008
Poslana u KCC: 9.5. 2008.
Intervju zakazan na 30.10.2008 Viza odobrena
U Americi od 3.12.2008.
Reply With Quote
  #17  
Staro 02.09.2008, 14:23
V777's Avatar
V777 V777 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: US
Poruke: 270
Nepromenjeno

Ma nije nikakav problem skidanje, sta se sekiras, kod nekih drugih doktora morali smo da se skidamo mnogo vise...a koliko se ja secam, jedan od nasih is prethodne godine je isao sa trudnom suprugom, ALI, onda su morali da sacekaju da se beba rodi, te tek onda da idu na intervju i da idu u US...doduse mislim i da je trudnoca bila u poodmaklom stadijumu...u svakom slucaju zovni ambasadu gde trebas da ides na intervju i pitaj, kao sto mozes da pitas i doktora.

Puno pozdrava!



Citat:
Prvobitno poslao korisnik stizeljeto Prikaz poruke
heheh, znaci ima skidanje,

Ali ja mislim doskocit i tome, ako Bog da sa trudnocom. Bilo bi super da neko ko je imao trudnu zenu ili zena koja je prosla sa trudnocom, opise svoje iskustvo. KOlko sam shvatila iz davnijih postova, ne primaju se vakcine i ne slikaju se pluca.
Reply With Quote
  #18  
Staro 11.09.2008, 21:10
kolja kolja je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.05.2008
Poruke: 118
Nepromenjeno

opet ja se jednom SFRJ /JNA upadicom da vam malo "olaksam" ovaj posao oko pregleda -kao vojnik tadasnje JNA (1985)"zaglavim "u stacionar sa visokom temperaturom (39°+)-E sad "legendarni" dr Campara (danas nacelnik nekog odeljenja na VMA ) je bio batina i bog tada u Lukavickom (Sarajevo BIH) garnizonu i kao takav obavljao pregled svih novopridoslih "bolesnika "; pregled se sastojao od skidanja do gole koze ( UVEK u prisustvu drugih lekara i medicinskih sestara-verovatno zbog razmene "iskustva" -veoma cesto i pred celom cetom stazista/studenata iz vojne bolnice Sarajevo) i od "opipavanja " donjih ektremiteta (testisa jelte) koje je ovaj nazovi dr. "obozavao" da propisno stegne par puta na opste odusevljenje prisutne publike a nas (bolesnika) UZAS;u poredjenju sa tim iskustvom verujte nikakav pregled kod doktora za GC nije tezak Imam i pricu iz VB SARAJEVO ali to cuvam ako bas "zagusti"
Reply With Quote
  #19  
Staro 11.09.2008, 21:16
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

ahahahahah, pričaj!!!

ova pričica o seksualnom uznemiravanju ti je bas fina...
__________________
Lutrija - Zelena, ne Srbije
Reply With Quote
  #20  
Staro 11.09.2008, 21:50
kolja kolja je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.05.2008
Poruke: 118
Nepromenjeno

cista istina -bas smo se pre nekih godinu dana nasli -mi "veterani" AVGUSTOVSKE klase iz 1985 /VP 5327 Sarajevo -uglavom drustvo iz BGD-a i slatko se smejali i zezali bas na racun tih "legendarnih " pregleda kod dr.Campare -jedan nas ortak je cak prosao kroz dr.Camparin "zahvat " iako je u stacionar otisao zbog zuljeva!!(znaci nema veze morao da se skine i da istrpi "ono") ; Sad sa VB (vojna bolnica ) Sarajevo je bila malo "ozbiljnija" prica-tamo sam "zaglavio" posle nekog terena (imali smo logorovanje 1986 u "snegu" sto se kaze blizu KUPRESA u BIH) gde sam imao "cast" da se "druzim " sa buducom plejadom Haskih optuzenika sa sve tri zaracene strane YU ratova 91-95;dakle stigao sam u VB SA sa temperaturom koju nisu mogli da "sruse " -bacili su me na intenzivnu terapiju penicilinom (3X DNEVNO!!!) -sad procedura za dobijanje inekcija je bila ovakva -dodjes u ambulantu i skines samo donji deo pizdame i gace i cekas u redu sa otprilike oko 10 tak slicnih "slucajeva "-tu su bili "medicinski bratovi "nije bilo sestara inace bi nas pojeo blam -ali tu sad ima "catch"(sto bi rekli braca ameri) morao si da se popnes na neki kao stepenik i grudima legnes preko kreveta (nesto kao jarac za preskakanje u sali za fizicko)tako da ti "guza " strci jedno metar u vazduh i onda "med. brat " polako sa gustom protrlja mesto za inekciju a drugi "brat" ti rokne iz sve snage penicilin -sve to pred ostalim pacijentima i naravno otvorenim vratima ambulante -naravno podrazumeva se da nije bilo nikakvog paravana ili zavese da te sakrije cak sta vise bio si LEDJIMA OKRENUT VRATIMA a tu je uvek bilo civila /rodbine koja je obilazila civilne bolesnike koji su se lecili u drugom krilu VB-a; -A da najvaznije od svega je da su ovi "med. bratovi" bili "third sex ekipa" ili " hot braca "(ne rodjena ) te su ovaj "posao" prosto "obozavali ";I tako 10 dana X3 puta dnevno ;LUDILOnisam hteo da napustim JNA al me oterase
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
IT poslovi (iskustva) pericp Vodič za emigrante 67 27.10.2017 18:20
iskustva sa USAFIS-om boba i sale Vaša strana 12 22.12.2014 14:19
Intervjui DV2011 - Iskustva Bode Stare teme 361 02.08.2011 13:45
Ksenofobija-vasa iskustva Lucky Vaša strana 7 15.06.2011 19:40
Intervjui - iskustva od ranije landlord Intervju (interview) - Ambasada 337 12.05.2011 23:42

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:11.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.