ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 19.10.2010, 10:46
Marko3's Avatar
Marko3 Marko3 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.02.2010
Poruke: 93
Nepromenjeno

[QUOTE=Smith6000;19011]Staviću te!

btw, prošle nedelje su nam došle zelene karte. Plus sto sam danas dobio posao u Targetu, samo da mi test za drogu bude negativan :) , sezona praznika dolazi, pa im valjda treba dodatne radne snage, minimalac je, ali je ok za početak. :grin:[/QUOTE]

Oho...pokrenulo se...čestitam!Malo mi je smiješno ovo s testom za droge..ko da nisi siguran hehee....šalim se..i minimalac je nešto od nekud se mora krenut jbg!Radiš i paralelno s tim tražiš nešto bolje!
  #22  
Staro 06.12.2010, 17:14
kmarko79 kmarko79 je offline
Član
 
Datum prijave: 24.05.2010
Poruke: 5
Nepromenjeno

Nestrpljivo ocekujemo još dojmova iz NYC (barem ja). Na koji nacin si pronasao posao i sobu tamo; craig?
Kad me izvuku i ja cu biti u istoj situaciji kao i ti :)
Pozdrav
  #23  
Staro 11.12.2010, 17:41
Nemanjank Nemanjank je offline
Član
 
Datum prijave: 31.08.2009
US lokacija: Njujork, one day :D
YU lokacija: Uzice
Poruke: 19
Nepromenjeno

Da, bilo bi dobro da dobijemo jos informacija, posebno mi koji isto planiramo u NYC ako nas izvuku :)
__________________
13.10.2010. -
15.10.2011. -
27.10.2014. -
  #24  
Staro 18.12.2010, 14:08
kmarko79 kmarko79 je offline
Član
 
Datum prijave: 24.05.2010
Poruke: 5
Nepromenjeno

Lijep članak o NYC od čovjeka koji je vidio cijeli svijet. [URL="http://www.jutarnji.hr/hrvoje-salkovic-u-new-yorku--nema-boljeg-mjesta-na-planeti-od-velike-jabuke/912135/"]link[/URL]
  #25  
Staro 18.12.2010, 15:56
Marko3's Avatar
Marko3 Marko3 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.02.2010
Poruke: 93
Nepromenjeno

[QUOTE=kmarko79;20037]Lijep članak o NYC od čovjeka koji je vidio cijeli svijet. [URL="http://www.jutarnji.hr/hrvoje-salkovic-u-new-yorku--nema-boljeg-mjesta-na-planeti-od-velike-jabuke/912135/"]link[/URL][/QUOTE]

To je onaj Gonzo....hmm o njemu vode raspravu na jednom drugom forumu...al članak je dobar..iako puno je ljepše (bar meni) pročitati neku priču ljudi koji tamo žive...ovo su samo njegovi prvi dojmovi. mene zanima ono poslije prvoga dojma,kad se sve slegne jer nije isto biti turist i građanin.
Al šta da radimo kad nam se ovi naši njujorčani ne javljaju....
  #26  
Staro 25.12.2010, 08:58
milelj milelj je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.08.2009
Poruke: 51
Nepromenjeno

[QUOTE=Smith6000;19011]Staviću te!

btw, prošle nedelje su nam došle zelene karte. Plus sto sam danas dobio posao u Targetu, samo da mi test za drogu bude negativan :) , sezona praznika dolazi, pa im valjda treba dodatne radne snage, minimalac je, ali je ok za početak. :grin:[/QUOTE]

Ja nisam bio toliko aktivan na forumu da mogu da saljem ljudima privatne poruke...

Jel trazis i dalje posao? Sta tacno znas da radis u IT-u? Ako te ne mrzi, posalji mi odgovore i tvoj mail kao private message...

Inace, ovde ce ti se uskoro malo vise otvoriti trziste, ali ce biti i zestoka konkurencija. Od Bozica do sredine Februara firme isplacuju bonuse, tako da iole ozbiljan radnik nece mrdati dok ne dobije bonus, a posle toga ce videti sta ima slobodno na trzistu. Isto tako, firme su svesne toga, pa ne raspisuju konkurse jer su svesni da nece moci da privuku iole dobrog radnika :)

Pozz
  #27  
Staro 15.03.2011, 10:45
ipipetric11 ipipetric11 je offline
Član
 
Datum prijave: 14.03.2011
Poruke: 2
Nepromenjeno Pozdrav ekipo ! :)

Dodao sam kao frendove smitha i miljena pa vas molim kada uhvatite vremena da me prihvatite da možemo na PM , evo ja iduće godine u rano proljeće palim za NYC čisto turistički za početak, ali mi je definitivan cilj SAD , samo prije nego dovršim faks ne mogu ništa, ali želim biti tamo barem ovako kroz makar ono dva tri mjeseca jer mi je jako bitno upoznati tamo ljude pošto nemam nikoga, molim sve koji su spremni pomoći sa svim mogućim informacijama da kada uhvate vremena naravno budu slobodni da se malo raspišu ovdje. Zanima me što mislite o PR-u public relations na tome sam trenutno dodiplomski pa ono što vi mislite koliko je vani to cijenjeno tj u Americi naravno i dali se u tome može uspjeti. Inače sav sam se dao u to, prakse, knjige, faks sve živo jer bih doista u tome htio napraviti karijeru, hvala unaprijed svima ! :)))))
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 08:05.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.