ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 04.06.2013, 17:00
vladimirmarkovic vladimirmarkovic je offline
Član
 
Datum prijave: 04.06.2013
Poruke: 1
Nepromenjeno Kako da postupim?Kao usao sam u uzi izbor..??

Zeleni drugari sa iskustvom,pomagajte...Dobio sam mail sa ovim linkom ,jer sam se tu prijavio pre 20ak dana . Poruka je da sam egliable da dobijem CG,sanse su mi 1-55 da dobijem i sada mogu da popunim aplikaciju. sledeca strana je bila sa cenovnikom . Za jednu osobu ,55e,za mene i spousa ,kada su mi sanse duplirane89e itd...evo
[url]https://www.usagc.org/step2.aspx[/url]
Molim da mi kazete jel to neka agencija ,i sta da radim? Hvala puno
p.s. ja nadjoh da je to oficijelni americki sajt za dobijanje Zelene karte, Official US DV Lottery. Zassto se onda tu naplacuje??

Last edited by vladimirmarkovic; 04.06.2013 at 17:09. Razlog: dodatak
  #2  
Staro 04.06.2013, 17:22
DD mak DD mak je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.05.2013
YU lokacija: Skopje
Poruke: 44
Nepromenjeno

[QUOTE=vladimirmarkovic;39185]Zeleni drugari sa iskustvom,pomagajte...Dobio sam mail sa ovim linkom ,jer sam se tu prijavio pre 20ak dana . Poruka je da sam egliable da dobijem CG,sanse su mi 1-55 da dobijem i sada mogu da popunim aplikaciju. sledeca strana je bila sa cenovnikom . Za jednu osobu ,55e,za mene i spousa ,kada su mi sanse duplirane89e itd...evo
[url]https://www.usagc.org/step2.aspx[/url]
Molim da mi kazete jel to neka agencija ,i sta da radim? Hvala puno
p.s. ja nadjoh da je to oficijelni americki sajt za dobijanje Zelene karte, Official US DV Lottery. Zassto se onda tu naplacuje??[/QUOTE]

Nisam uopšte otvarao i gledao link, ali znam sigurno da je apliciranje on-line i ništa ne košta (internet konekciju ionako plaćaš ;).

Potraži teme u kojima se nalaze objašnjenja oko prijave. Ovo je link za zvanični sajt: [url]http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1322.html[/url]

Još nešto, aplikacije su u periodu oktobar, novembar, a i nisam siguran da će uopšte biti DV2015 program.

Da, od svega što si napisao tačno je samo to da imaš duplo veću verovatnoću ako imaš dve aplikacija (oba supružnika po jedni kao nosioci). :;D:
  #3  
Staro 04.06.2013, 18:48
aspirin aspirin je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.03.2012
Poruke: 78
Nepromenjeno

Nisi im uplatio novac pa te podsecaju da to uradis :) Sada ce te stalno puniti na tu email adresu tim opomenama. To ti je agencija koja ti nudi da te za novac prijavi. Nemas vece sanse ako to oni urade umesto tebe. Prijava je besplatna i oni ce je popuniti dzaba za tebe tamo gde se i svi mi besplatno prijavljujemo [url]https://www.dvlottery.state.gov/[/url] . Oni ti naplacuju prijavu da zarade na tebi. Uz to te loze da su ti sanse velike a vrlo je moguce da te i nece imati gde prijaviti jer su sanse velike da se lutrija ukine do nove prijave. Kakav crni uzi izbor to je samo da platis njima taj novac a posle ces ko i drugi ukapirati da su te samo prevarili.
Da uprostim, oni ce tebe prijaviti i nece te prevariti sto se tice toga da ces biti prijavljen, samo ces to platiti a mozes i dzaba sam to da uradis. Sanse su iste prijavili te oni ili se sam prijavio na zvanicnoj stranici [url]https://www.dvlottery.state.gov/[/url]
dalje citaj forum
  #4  
Staro 02.07.2013, 17:34
dreadnot's Avatar
dreadnot dreadnot je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 24.06.2009
US lokacija: Milwaukee, WI
YU lokacija: Beograd, RS
Poruke: 652
Pošalji Yahoo poruku korisniku dreadnot
Nepromenjeno

Pogledaj podforum na ovom forumu - Agencije za prijavu i bice ti puno toga jasnije. Po meni, te agnecije su "porez na glupost" ili "porez na lenjost". Sve mozes i TREBA da uradis sam i da ne dozvolis da ti se inace prilicni troskovi oko odlaska dodatno uvecavaju placanjem parazitskoj agenciji koja ti za par klikova misem i malo kuckanja po tastaturi uzme lovu. Posebno su zanimljive price onih koji su bili izvuceni, pa im je agencija trazila dodatnu lovu da bi im poslala konfirmacijski broj, bez koga ne mogu da mrdnu dalje - dakle, dovedu te u situaciju da mogu da te ucenjuju i muzu jos para. Stavi ih u spam i miran si...
__________________

02. 11. 2008. - Prijava za DV 2010
05. 06. 2009. - Prvi koverat stigao, broj 19xxx
01. 07. 2009. - Formulari poslati u Kentaki
09. 07. 2009. - Formulari stigli u Kentaki
04. 12. 2009. - Stigla druga koverta
22. 01. 2010. - Obavljen lekarski pregled
27. 01. 2010. - Obavljen intervju, odlozeno viziranje
09. 04. 2010. - VIZE U PASOŠIMA!
17. 09. 2010. - D(eparture) Day
  #5  
Staro 14.09.2013, 20:26
Irvassss Irvassss je offline
Član
 
Datum prijave: 30.09.2011
Poruke: 21
Nepromenjeno

Evo posto je ovo najbliza tema onome sto mene zanima pa da pitam. Posto cesto saljem CV trazeci kakav posao po Evropi , naisao sam na jedan sajtu za Pair to pair vizu,valjda se tako kaze. I sad lik trazi vozaca,bastovana i dadilju . I posle par e-mailova o ambicijama, zivotu itd,itd na kraj mi posalje formulare o Uslovima ugovora itd i kao cijena 900$ na zavrsavanje vize,karte ...
Odma sam se smorio jer i sam vidim da je moguca prevara,pa zna li neko vise o tome, ima toga dosta.
  #6  
Staro 14.09.2013, 20:44
RBSMC RBSMC je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2013
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad/Zrenjanin
Poruke: 134
Nepromenjeno

Ja bih ga pitao da li može $1900, ali tek posto završi papire, pošto to "radi k'o od šale".
__________________
15.10.2012. Poslao prijavu
02.05.2013. You have been randomly selected ... 2014EU00021XXX
13.05.2013. Poslao kovertu u KCC
15.05.2013. Stigla koverta u KCC
07.04.2014. Obavljen lekarski pregled
16.04.2014. Intervju uspešno obavljen
04.05.2014. Departure day
  #7  
Staro 14.09.2013, 21:48
holmes holmes je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.05.2013
US lokacija: Ispod palmi
Poruke: 122
Nepromenjeno

[QUOTE=Irvassss;40727]Evo posto je ovo najbliza tema onome sto mene zanima pa da pitam. Posto cesto saljem CV trazeci kakav posao po Evropi , naisao sam na jedan sajtu za Pair to pair vizu,valjda se tako kaze. I sad lik trazi vozaca,bastovana i dadilju . I posle par e-mailova o ambicijama, zivotu itd,itd na kraj mi posalje formulare o Uslovima ugovora itd i kao cijena 900$ na zavrsavanje vize,karte ...
Odma sam se smorio jer i sam vidim da je moguca prevara,pa zna li neko vise o tome, ima toga dosta.[/QUOTE]

Predlozi mu da ti odbije od plate:naughty:
__________________________________
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:37.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.