ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 27.10.2010, 23:09
DarkoDunjic DarkoDunjic je offline
Član
 
Datum prijave: 26.10.2010
Poruke: 4
Nepromenjeno

Najgore od svega je sto se to deilo dok sam stampao,tada je sve zabagovalo...jbg,desava se.Zna li neko na koji mail se mogu obratiti?Ja nigde nisam nasao "contact info".

HVALA VAM LJUDI,pokusali ste da mi pomognete.

Neko je napomenuo da je napomenuto da se koristi Explorer.Da,isto tako sam i ja napomenuo da mi ovde treba pomoc a ne soljenje pameti.U uputstvu na srpskom pise da se moze koristiti i Firefox.Sa ove instance znam isto tako da bih prvo pritisnuo PrntScr,i odgovori tipa TREBALO JE mi stvarno ne pomazu.Bez namere da ulazim u raspravu,hvala svima koji imaju ideju sta bih SADA MOGAO da uradim.

Hvala jos jednom.:grin:
  #22  
Staro 27.10.2010, 23:22
dare_ns's Avatar
dare_ns dare_ns je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2008
US lokacija: West Dover, VT
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 276
Nepromenjeno

Rečima konzuja sa prezentacije u AC NS: "ako izgubite Confirmation Number, možete da zaboravite na lutriju za ovu godinu".

probaj u srč na forumu da ukucaš "KCC mail". Bilo je ljudi koji su slali mail Konzularnom centru, ali ne znam da li će ti moći pomoći. Srećno.
__________________
6. prijava na lutriju - 06.10.2013.
J-1 visa approved - 16.03.2011.
C1/D visa approved - 09.04.2013.
Već dugo samo turista.
  #23  
Staro 29.10.2010, 00:13
tinkulina tinkulina je offline
Član
 
Datum prijave: 19.10.2010
Poruke: 17
Nepromenjeno

MOLIM VAS ZA POMOC!!JA NISAM ODSTAMPALA PRIJAVU JER NEMA STAMPAC ALI SAM SACUVALA TU STRANICU.I TAJ BROJ UPISALA ZA SVAKI SLUCAJ.SAD MALO LISTAM OVUDA I AJ KAO DA PROBAM TAMO I UPISEM ONIH 16 BROJEVA-SLOVA KAD ONO PISE OVO



Invalid Confirmation Number: Please enter the correct confirmation number which is 16 characters long (example: 20111O0DZWY3DOV9).

* Required Fields
STA SAD DA RADIM???? POMAGAJTE MOLIM VAS
  #24  
Staro 29.10.2010, 00:20
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Izvini, a gde si ti to ubacila "te" brojeve?! Ajd' probaj pre ubacivanja "tih" cifara u "to" polje, da vidis na kojoj si strani, procitaj za koju godinu moze da se proverava prijava i sve ostale stvari koje su napisane na toj strani - pa nam javi da li ti jos uvek treba pomoc...

I - molim te, NEMOJ DA VICES NA FORUMU.
  #25  
Staro 29.10.2010, 02:54
TheNenad's Avatar
TheNenad TheNenad je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2009
YU lokacija: True north of Serbia
Poruke: 241
Nepromenjeno

[QUOTE=tinkulina;19329]MOLIM VAS ZA POMOC!!JA NISAM ODSTAMPALA PRIJAVU JER NEMA STAMPAC ALI SAM SACUVALA TU STRANICU.I TAJ BROJ UPISALA ZA SVAKI SLUCAJ.SAD MALO LISTAM OVUDA I AJ KAO DA PROBAM TAMO I UPISEM ONIH 16 BROJEVA-SLOVA KAD ONO PISE OVO



Invalid Confirmation Number: Please enter the correct confirmation number which is 16 characters long (example: 20111O0DZWY3DOV9).

* Required Fields
STA SAD DA RADIM???? POMAGAJTE MOLIM VAS[/QUOTE]

[B]1.[/B] Tu stranicu što si sačuvala otvori i zapiši broj negde na papir, za svaki slučaj
[B]2.[/B] Verovatno proveravaš da li si izvučena ovde: [url]http://www.dvlottery.state.gov/ESC/[/url]
To NIJE, i ponavljam NIJE mesto gde trebaš da proveriš tvoj confirmation number jer lepo piše:

[I]Please check back at this link [url]http://www.dvlottery.state.gov/ESC/[/url] on or [B]after May 1, 2011 [/B]for Entrants who applied for [B]DV-2012[/B].[/I]

Ti si se prijavila (kao i svi mi) za DV Lottery 2012, a ne za 2011. Logično je da izvlačenje još nije počelo i da ti se konfirmacioni broj (koji počinje sa 2012, a ne 2011) neće moći upotrebljavati sve do maja sledeće godine. Broj koji si dobila je validan i sačuvaj ga do maja.

[B]3.[/B] Smiri se, sve je ok :==D:


[I][COLOR="DeepSkyBlue"]Edit: Narode, znamo svi za šta forum služi - za pitanja i razmenu mišljenja... Ali ako ne možete da pročitate ono osnovno na engleskom što piše čitko i jasno u uputstvima za rad na GOV sajtovima, imaćete mnogo više problema u buduće. DV lutrija nije zahebancija već stvar koja može da promeni život. Zbog toga sve učesnike molim da pristupaju svim procedurama i formalnostima sa krajnjom ozbiljnošću i obrazrivošću, za vaše dobro.[/COLOR][/I]
__________________
DV2012 - Has not been selected
DV2013 - Has not been selected
DV2014 - Has not been selected
DV2015 - Has not been selected
DV2016 - Has not been selected
DV2017 - Has not been selected

Last edited by TheNenad; 29.10.2010 at 02:59.
  #26  
Staro 29.10.2010, 14:27
jelenche's Avatar
jelenche jelenche je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.03.2008
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 45
Nepromenjeno Pomoc administratora

Poslala sam administratoru PREKO NALOGA MOJA PRIJAVA prijavu na srpskom sa slikama na moje ime, [COLOR="red"]na proveru[/COLOR]. NIKO mi ne odgovara, a mailom sam dobila sledeci odgovor>


[COLOR="red"]Tue, October 26, 2010 9:56:24 PM[84158-4126101323] Nova prijava za DV-2012 od clana jelenche
From: ZelenaLutrija.com - Korisnička Podrška <pomoc@zelenalutrija.com>
To: [email]gogajelen@yahoo.com[/email]


--------------------------------------------------------------------------------

This message is to notify you that your ticket has been submitted.

[COLOR="Red"]Ticket ID: 84158-4126101323[/COLOR][/COLOR]

sta ovo znaci, da li neko pregledao moju prijavu, jer mislim da nije jer kad kliknem na MOJE PRIJAVE na sajtu Zelena lutrija, javlja mi da moja prijava nije pregledana.
MILOS mi se ne javlja mailom , pa ne znam sta se desava... da li da se sama prijavljujem posto me niko nije kontaktirao...
MILOSE< GDE SI... plasim se da se ne prijavim dva puta...HELP:1072:
__________________
2012
  #27  
Staro 29.10.2010, 14:39
jelenche's Avatar
jelenche jelenche je offline
Drug član
 
Datum prijave: 10.03.2008
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 45
Nepromenjeno PONOVO jelenche

sada vidim da sam dobila pre ovoga jos jedan mail, dan pre ovoga

sadrzaj >

Mon, October 25, 2010 7:38:18 PM[84151-4125101116] ZelenaLutrija.com Site Contact
From: ZelenaLutrija.com - Korisnička Podrška <pomoc@zelenalutrija.com>
To: [email]gogajelen@yahoo.com[/email]


--------------------------------------------------------------------------------

This message is to notify you that your ticket has been submitted.

Ticket ID: 84151-4125101116

To check the status of this ticket, visit:
[url]http://www.vuxys.com/desk/zelenalutrija/index.php?action=ticket&id=ODQxNTEtNDEyNTEwMTExNg==&ide=Z29nYWplbGVuQHlhaG9vLmNvbQ==[/url]

tek sada mi nije nista jasno, jer su brojevi Ticket ID razliciti! MOLIM POMOC
da li me je neko prijavio vec, i to dva puta ili sta se desava?
__________________
2012
  #28  
Staro 29.10.2010, 15:41
wrath:of:the:lich:king's Avatar
wrath:of:the:lich:king wrath:of:the:lich:king je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.11.2008
US lokacija: Ohio
YU lokacija: Vojvodina
Poruke: 279
Nepromenjeno

[QUOTE=jelenche;19340]sada vidim da sam dobila pre ovoga jos jedan mail, dan pre ovoga

sadrzaj >

Mon, October 25, 2010 7:38:18 PM[84151-4125101116] ZelenaLutrija.com Site Contact
From: ZelenaLutrija.com - Korisnička Podrška <pomoc@zelenalutrija.com>
To: [email]gogajelen@yahoo.com[/email]


--------------------------------------------------------------------------------

This message is to notify you that your ticket has been submitted.

Ticket ID: 84151-4125101116

To check the status of this ticket, visit:
[url]http://www.vuxys.com/desk/zelenalutrija/index.php?action=ticket&id=ODQxNTEtNDEyNTEwMTExNg==&ide=Z29nYWplbGVuQHlhaG9vLmNvbQ==[/url]

tek sada mi nije nista jasno, jer su brojevi Ticket ID razliciti! MOLIM POMOC
da li me je neko prijavio vec, i to dva puta ili sta se desava?[/QUOTE]

Tacan odgovor moze da ti da Srdjevic, nadam se uskoro! Ali mislim da te nisu prijavili, vec je ticket id samo broj pod kojim su primili tvoj zahtev (tj pitanje), ne verujem da bi te prijavili tek tako?? Ne brini se!
__________________
U Americi od 19.03.2009.
  #29  
Staro 29.10.2010, 16:01
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

ZelenaLutrija.com [B][COLOR="Red"]ne vrsi usluge prijavljivanja na DV Lottery[/COLOR][/B], vec samo pomaze svojim clanovima u proveri podataka i kvalifikacija.
  #30  
Staro 29.10.2010, 21:33
Ninovranje Ninovranje je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.06.2010
US lokacija: Chicago - Niles
YU lokacija: NjeVra Siti
Poruke: 78
Pošalji Skype™ poruku korisniku Ninovranje
Nepromenjeno

[QUOTE=jelenche;19339]Poslala sam administratoru PREKO NALOGA MOJA PRIJAVA prijavu na srpskom sa slikama na moje ime, [COLOR="red"]na proveru[/COLOR]. NIKO mi ne odgovara, a mailom sam dobila sledeci odgovor>


[COLOR="red"]Tue, October 26, 2010 9:56:24 PM[84158-4126101323] Nova prijava za DV-2012 od clana jelenche
From: ZelenaLutrija.com - Korisnička Podrška <pomoc@zelenalutrija.com>
To: [email]gogajelen@yahoo.com[/email]


--------------------------------------------------------------------------------

This message is to notify you that your ticket has been submitted.

[COLOR="Red"]Ticket ID: 84158-4126101323[/COLOR][/COLOR]

sta ovo znaci, da li neko pregledao moju prijavu, jer mislim da nije jer kad kliknem na MOJE PRIJAVE na sajtu Zelena lutrija, javlja mi da moja prijava nije pregledana.
MILOS mi se ne javlja mailom , pa ne znam sta se desava... da li da se sama prijavljujem posto me niko nije kontaktirao...
MILOSE< GDE SI... plasim se da se ne prijavim dva puta...HELP:1072:[/QUOTE]

Zdravo Jelenche, nemas potrebe da se brines jer te niko nece prijaviti sa ovog foruma, link ''Moja prijava'' je sluzio, (napominjem ''sluzio'') da se clanovima koji zele provere prijave pre slanja i ukaze na eventualne probleme, i nekada davno se nudila mogucnost da vas Admini sa ovog foruma prijave umesto Vas ako to posebno zatrazite, mada nije ni bitno, jer ima veliki broj clanova a verujem da nema ko to da odradi pa smatram da je ta opcija sad suvisna na ovom forumu.

Dakle, to sto si popunila prijavu na ovom forumu i delu za članove ''Moja prijava'' nema nikakve veze da Onom Pravom Prijavom na zvaničnom sajtu i to ces morati sama da se prijavis, ili da platis nekoj agenciji da to uradi umesto tebe.

To sto si dobila ta dva broja znaci da je to samo broj pod kojim je zaveden tvoj zahtev na koji ti jos niko nije odgovorio, a sumnjam i da ce ti odgovoriti.

Razumem sta znaci nestrpljenje i uplasenost za prijavu da se nesto ne pogresi, poucen slicnim, da ne kazem istim iskustvom, i ja sam se obratio Milosu, meni je odgovorio ovo sto ti pisem gore, tako da razloga za brigu nema, slobodno se sama prijavi na lutriju, obavezno zapisi svoj broj prijave i srecno ti bilo na izvlacenju.

P.S. I dalje ne mogu da razumem ljude koji nece ili ne zele da pomognu u ovakvim situacijama, jer niko se ne radja sa iskustvom i znanjem, a uostalom ovaj forum je i tome namenjen, pa ako taj neko ne zeli da pomogne nemoj ni da kritikuje.

Pozz
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Odslužen vojni/civilni vojni rok i popunjavanje stavke "Previous Military Service" Milosdv Uputstva za dobitnike 39 18.10.2017 20:00
Koju zemlju staviti u pitanju "Country Where You Live" ako sam na H-1B vizi u USA ? rikelme Stare teme 2 16.10.2010 22:10
"Confirmation page" pitanje? dare_ns Stare teme 2 25.11.2009 11:30
Depozit...tj "pare na sunce, pa cemo onda da pricamo" dreamerns Vaša strana 54 29.03.2009 00:37
Polja "In care off" i "District/County/Province/State" Marko Stare teme 1 02.12.2005 00:05

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:01.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.