ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Lokacije u USA

Lokacije u USA Teme posvećene državama, gradovima i delovima gradova u USA

Lokacije u USA » Phoenix, Arizona » Bitni linkovi
O Americi Život u USA Države (States) Gradovi Naša mesta (mapa)

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #91  
Staro 26.06.2013, 21:20
minimaxus minimaxus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 29.10.2012
YU lokacija: Banja Luka, RS-BiH
Poruke: 96
Nepromenjeno

Ono sto ja znam o Finiksu jeste od prica prijatelja koji su se tamo nastanjili. Posao nesto puno ne hvale, ali su zadovoljni drustvenim zivotom zbog velike Srpske zajednice. To pogotovo potencijaru osobe srednje zivotne dobi jer im je na taj nacin zivot u "tudjini" olaksan.
Reply With Quote
  #92  
Staro 28.06.2013, 14:44
ivkodrg ivkodrg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.10.2009
Poruke: 83
Nepromenjeno

Temperature su , pogotovo leti, stahovite.......... I vrlo tesko podnosljive, bez obzira sta god vam ko rekao..........
Phoenix je takodje jedan od onih USA gradova gde apsolutno ne postoji ili vrlo slab gradski prevoz, bar je tako bilo pre 4 godine kad sam ja tamo zivio neko odredjeno vreme........
Zivot bez kola zbog toga je apsolutno nemoguc, imajte to u vidu..
Sto se tice srpske zajednice, jeste veoma brojna i odlicno organizovana....U nasem stilu.......imali smo cak dve crkve,koje nisu medjusobno bile u dobrim odnosima, naravno svak je isao u onu koja je njemu odgovarala, ne znam kako je sada ali tada je bilo tako..........
Moj utisak je da je odlicno resenje za neki prelazni period , prvih recimo godinu dana, a posle treba ici dalje............
Reply With Quote
  #93  
Staro 12.04.2014, 13:04
ilinois ilinois je offline
Član
 
Datum prijave: 02.07.2013
US lokacija: Ilinois
YU lokacija: Makedonija
Poruke: 12
Pošalji Yahoo poruku korisniku ilinois
Nepromenjeno

Zdravo svima, pazlivo sam procitao ovaj forum o Phoenixu, vidim da odavno niko nista nije pisao. Ja dolazim u Phoenixu pocetkom Maja. Zanima me kakvo je stanje sad tamo, oko posla, mesecnih troskova, kupovina auta i slicne stvari. Koliki je ukupan mesecni trosak sa inajmljeni jednosoban stan, telefon, struja is dr.. Hteo bih da dodzem sam za pocetak dok sredim stvari, pa za par meseci da dodze i ostatak moje familije (supruga i dvije velike dece). Bio bi zahvalan svakome ko moze da mi da prve informacije. Pozdrav
Reply With Quote
  #94  
Staro 14.04.2014, 13:42
Jere Jere je offline
Član
 
Datum prijave: 13.04.2014
Poruke: 1
Nepromenjeno

Pozdrav, evo i ja planiram skoro u phoenix..Ići ćemo žena, dijete i ja, koliko nam otprilike treba novaca mjesečno da možemo živit? Znači za stan, režije, zdrastveno..ako ima koja dobra duša da zna neka napiše koji kvartovi su dobri, za obitelj..hvala unaprijed
Reply With Quote
  #95  
Staro 04.08.2015, 15:22
Nikolaniko Nikolaniko je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 02.05.2013
US lokacija: Scottsdale, AZ
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 147
Nepromenjeno

Cao svima,

Samo da pitam dali ima neko od forumasa u Phoenix, AZ? Mi se selimo 15-og ovog meseca iz Austina u Phoenix, pa cisto da imam neki kontakt, da me neko uputi gde da odemo na cevape i gde da kupujemo kafu

Pozzz
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:15.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.