ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #271  
Staro 14.09.2019, 11:03
allenton's Avatar
allenton allenton je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.03.2013
Poruke: 63
Nepromenjeno

ja sam broj nizi od 200 i je li kasno da posaljem iza nove godine
Reply With Quote
  #272  
Staro 30.09.2019, 22:04
nenadku nenadku je offline
Član
 
Datum prijave: 10.06.2010
Poruke: 25
Nepromenjeno ds 260

Zdravo svima
Dugo nisma aplicirao za dvd loterry aplicirao sam mislim 3 puta do sad poslednji put .2011godine .Sad mi nije jasno oko popunjavanja dokumentata kad budes izvucen.Ako budes izvucen jel popunjavas taj ds 260 elektronski gde uneses sve sta ti se trazi i posaljes tako kako sto popunjavas ovo za lutriju .Pa kasnije te oni obaveste putem email adrese za intervju u ambasadi iz zemlje koje dolazis.. Ranije je kako sam citao ovde bilo da ga isprintas popunis taj formular i posaljes u Kentaki postom, pa cekas odgovor po postom iod tamo ....!...
Sad sam malo aktivniji ove godine po forumu ima dosta novih tema i komentara pa polako koliko mogu citam jednu po jednu temu..
Nadma se da ce mi neko odgovoriti ..VELIKI POZDRAV SVIMA..Divni ste ovde kad sam hteo aplicirati pitao sam mojih bliski ljudi koi su tamo oni mi posalje laznu adresu gde se naplacuje i sl..Kao nezjaju a otisli sunema godinu dana.,Ja istrazujem po netu i nagjem ovaj forum uclanim se i verujete ili ne dobijem oni sto sam trazio...Pomocice ti onaj ko ima veliko srce ..Uvek me oduseve NEZNANCI brva
Reply With Quote
  #273  
Staro 01.10.2019, 08:55
Jelena1984 Jelena1984 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 14.05.2019
Poruke: 30
Nepromenjeno

Tako je Nenade. Sad se sve popunjava online i kada se potvrdi unos to njima stize. Stampa se pred odlazak na intervju, izmedju ostalog nosi se i taj popunjeni ds260. Puno srece svima vama koji se prijavljujete ove godine.
Reply With Quote
  #274  
Staro 09.05.2021, 15:03
mileeena mileeena je offline
Član
 
Datum prijave: 01.10.2010
US lokacija: Austin, Texas
Poruke: 25
Nepromenjeno

Izvučena sam za Dv2022 i imam CN 3xxx. Izbegla bih intervju u oktobru jer mi je tada termin porođaja. Ima li smisla poslati DS-260 kasnije, recimo u junu ili julu, kako bi mi intervju bio zakazan makar za novembar. Ili time rizikujem nešto? Možda je sigurnije da pošaljem odmah, pa da odložim intervju kada mi bude zakazan? Šta mislite?
Reply With Quote
  #275  
Staro 09.05.2021, 16:11
PearCookie PearCookie je offline
Drug član
 
Datum prijave: 25.05.2019
US lokacija: NYC
YU lokacija: SP
Poruke: 57
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mileeena Prikaz poruke
Izvučena sam za Dv2022 i imam CN 3xxx. Izbegla bih intervju u oktobru jer mi je tada termin porođaja. Ima li smisla poslati DS-260 kasnije, recimo u junu ili julu, kako bi mi intervju bio zakazan makar za novembar. Ili time rizikujem nešto? Možda je sigurnije da pošaljem odmah, pa da odložim intervju kada mi bude zakazan? Šta mislite?

Kad god da pošaljete formular ovog leta, a bude pravolinijski proces (pošaljete formular, sve bude u redu, zatraže vam dokumenta, pošaljete, sve bude u redu i konačno vam zakažu datum), intervju bi vam trebao biti pri početku fiskalne godine-zato što imate nizak broj.

Postoji opcija da pošaljete formular kasnije, u toku jeseni, svakako bi trebali biti intervjuisani do kraja fiskalne godine, zbog niskog broja-bilo je takvih iskustava, pre pandemije.


Lično bih započela proces, pa pomerila intervju kad budem zakazana. Ne znam koliko ste pratili šta se dešavalo sa DV2020 i trenutno sa DV2021, najblaže rečeno, nevidjena zbrka. Ne bih propuštala svoj red.
__________________
DV 2020
Reply With Quote
  #276  
Staro 09.05.2021, 16:54
mileeena mileeena je offline
Član
 
Datum prijave: 01.10.2010
US lokacija: Austin, Texas
Poruke: 25
Nepromenjeno

Hvala mnogo na odgovoru! Mislim da ću tako i uraditi, ne bih da rizikujem. Valjda neće biti problema sa odlaganjem intervjua, ipak je to opravdan razlog. Da sam u Beogradu, bilo bi jednostavnije, ali u putovanje u dvetom mesecu 200 km u jednom pravcu i to dva puta (za lekarski i intervju) se ne bih baš upuštala.
Reply With Quote
  #277  
Staro 10.05.2021, 11:47
LecaP LecaP je offline
Član
 
Datum prijave: 28.07.2018
Poruke: 4
Nepromenjeno

Pozdrav svima, imam jedno pitanje vezano za DS260 formular.

Naime, u subotu sam saznala da smo izvuceni (treci pokusaj). Danas sam pokusala otvoriti DS260, ukucam case number i to bude ok, medjutim na sljedecem koraku kada unosim i ostale podatke dobijem ovu poruku :

The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov) or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

Da li se ovo nekome desilo? Da li da im odmah pisem ili da ipak sacekam nekoliko dana i pokusam ponovo.

Unaprijed hvala za odgovore.
Reply With Quote
  #278  
Staro 11.05.2021, 08:34
mileeena mileeena je offline
Član
 
Datum prijave: 01.10.2010
US lokacija: Austin, Texas
Poruke: 25
Nepromenjeno

LecaP, jesi li uspela?
Ja sam sinoć uspela da se ulogujem tek iz četvrtog puta, izlazila mi poruka tipa da ne mogu da obrade moje podatke u tom trenutku. I taman kad sam najzad počela da popunjavam formular, nešto je zabagovalo i vraćena sam na stranu za logovanje.
Verovatno im sajt ne radi kako treba ovih dana, ja ću sačekati koji dan pa probati ponovo.
Reply With Quote
  #279  
Staro 11.05.2021, 10:12
LecaP LecaP je offline
Član
 
Datum prijave: 28.07.2018
Poruke: 4
Nepromenjeno

Pozdrav Mileeena, jesam .
Samo sam se prijavila i zatvorila. Ispunjavat ću za nekoliko dana. Još uvijek nisam ni svjesna šta mi se dešava i nisam spremna da započnem cijeli proces .
Reply With Quote
  #280  
Staro 11.05.2021, 11:29
miloslaw miloslaw je offline
Član
 
Datum prijave: 10.05.2021
Poruke: 8
Nepromenjeno

Pozdrav društvo, čestitke svima koji su izvučeni na ovogodišnjoj lutriji !

Nadam se da ćemo svi stići da dobijemo svoje datume za intervju kao i da, budući da korona jenjava, imamo vakcinaciju i što se tiče imigracije povoljnog predsednika, ove godine neće biti nikakvih vremenskih zastoja!

Mnogo je teško snalaziti se na ovom forumu koji će uskoro postati punoletan pa možda nije loša ideja da napravimo paralelno WhatsApp ili Viber grupu dv2022 winners

p.s Takođe, bilo bi lepo da svi napišemo svoje CN da otprilike možemo u nekom trenutku predvideti redosled odlazaka u ambasadu Ja sam eu00019xxx
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Kasno slanje DS260 zanesena Intervju (interview) - Ambasada 9 15.09.2014 09:33
Popunjavanje 2012 DS-230 Online Formulara jedan.od.nas Uputstva za dobitnike 108 05.04.2014 13:40
Formular I-864 mvp977 Prva koverta 12 17.06.2009 05:07
Uputstvo za prijavu na lutriju srdjevic Prijava na Lutriju 0 26.04.2008 04:24

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:35.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.