ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Makedonija: Intervju » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 25.01.2011, 14:32
antoniomk antoniomk je offline
Član
 
Datum prijave: 23.12.2010
US lokacija: Wappingers Falls NY
YU lokacija: Sveti Nikole
Poruke: 18
Nepromenjeno

ako mozes uzmi i za zadnje 3 godine to ce da dokaze negova sposobnost pred konzulu u ambasadi da on tebi moze da izdrzava i da neces biti socijala....
Reply With Quote
  #22  
Staro 26.01.2011, 17:37
amella amella je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.10.2010
Poruke: 33
Smile Amella

Antoniomk tacno je da je bole tako ali ja imam 2 fakullteta jednu sam zaversila drugu ne jos nekoliko ispita i 2 god imam iskustva sto mi prolazi
procitaosam u forumu covek sto je pitao u Ambasadi Skopje pa su mu rekli :

Please note that he/she needs to complete an I-134 form. Besides the form, he should also provide you with a copy of his 1040 tax returns for the latest year. The documents should be mailed directly to you."

neznam dal da ih pitam i ja U.S Ambasadu u Skopje....
Reply With Quote
  #23  
Staro 28.01.2011, 16:44
amella amella je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.10.2010
Poruke: 33
Smile Amella

Amella


Dobila sam 1040 tax returns 2009 od sponzora poslao mi na mail sa 47 strane celi file mi poslao , moze te mi pomoc koje trebaju da uzmem keni su mi rekli da 1040, 1040A dhe W-2 treba... meze lli neko dami objasni

Hfala unapred

Pozzzz
Reply With Quote
  #24  
Staro 28.01.2011, 17:00
noki noki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 365
Nepromenjeno

Amella ja sam se danas javila u ambasadu ovde u Skoplju,i oni mi kazu da nije potrebna garancija,osim ako u toku razgovora ne dodju do zakljucka da vam je potrebno tako nesto,ili neki drugi dokumenat(naravno ovo se odnosi za one koji idu putem lutrije a ne regularno iseljenicka viza).Garantno pismo i takse za poslednje tri godine traze kad se radi o obicnoj iseljenickoj vizi.A za lutriju je dovoljna bilo kakva potvrda da imas da se obratis kod nekog za u prvo vreme,e-mail,pismo ,slika i sl.ili obicno garantno pismo nikakve takse..
Reply With Quote
  #25  
Staro 28.01.2011, 17:30
amella amella je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.10.2010
Poruke: 33
Smile Amella

Noki nisam znala da preko lutrije nije obavezno da imas I-134 ...
Reply With Quote
  #26  
Staro 29.01.2011, 20:42
amella amella je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.10.2010
Poruke: 33
Smile Amella

Poz svima zna li neko kako izgleda pozivno pismo sta da se napise tu ... Ima li neko slicno nesto sto moze da pomogneeeeeeeeeeee
Reply With Quote
  #27  
Staro 29.01.2011, 21:51
noki noki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
YU lokacija: Zemun, Srbija
Poruke: 365
Nepromenjeno

Evo nadam se da cu uspeti da upload-ujem ove dve stranice od jednog mog starog aff. of sup(garantnog pisma),sa razlikom sto je bilo namenjeno za turisticku vizu.I neznam koliko je citljivo ali ovako treba da izgleda:

Last edited by SEEUSAIC; 29.01.2011 at 22:53. Razlog: Iznosenje Privatnih Podataka/Personal Info Without Third Party Consent
Reply With Quote
  #28  
Staro 30.01.2011, 01:47
amella amella je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.10.2010
Poruke: 33
Smile Amella

Noki hfala na podersci kako vidim da nije se uplodiralo ako mozes jos jednom da probas

Pozzzz
Reply With Quote
  #29  
Staro 30.01.2011, 02:53
Zana's Avatar
Zana Zana je offline
Amer
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: City of Angels
Poruke: 1 266
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik amella Prikaz poruke
Noki hfala na podersci kako vidim da nije se uplodiralo ako mozes jos jednom da probas

Pozzzz
Nisi dobro videla - upload je bio uspesan, ali je file uklonjen. Ne mozete na forumu objavljivati dokumenta od treceg lica (pri tom americkog drzavljanina), na kojem se nalaze njegovi datum rodjenja i mesto, adresa, ime firme za koju radi i plata koju dobija. Ja shvatam da ne poznajete americke zakone, ali ne treba biti previse mudar da se zakljuci da se tako nesto ne objavljuje ni o sebi, a kamoli od drugih ljudi i to bez njihove dozvole. Ovako nesto u USA moze debelo da vas kosta i donese cak i krivicnu prijavu jer omogucavate kradju identiteta iznosenjem privatnih informacija. Vas dvoje privatno menjajte dokumenta kako god zelite.

Za ostale clanove foruma - USA residents and citizens: dobro razmislite kad saljete pozivna pisma, kome saljete i sta stavljate od svojih podataka. Kao sto vidite, mogu dokumenta da vam zavrse i na internetu
Reply With Quote
  #30  
Staro 30.01.2011, 10:54
amella amella je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.10.2010
Poruke: 33
Smile

Citat:
Prvobitno poslao korisnik noki Prikaz poruke
Evo nadam se da cu uspeti da upload-ujem ove dve stranice od jednog mog starog aff. of sup(garantnog pisma),sa razlikom sto je bilo namenjeno za turisticku vizu.I neznam koliko je citljivo ali ovako treba da izgleda:
Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zana Prikaz poruke
Nisi dobro videla - upload je bio uspesan, ali je file uklonjen. Ne mozete na forumu objavljivati dokumenta od treceg lica (pri tom americkog drzavljanina), na kojem se nalaze njegovi datum rodjenja i mesto, adresa, ime firme za koju radi i plata koju dobija. Ja shvatam da ne poznajete americke zakone, ali ne treba biti previse mudar da se zakljuci da se tako nesto ne objavljuje ni o sebi, a kamoli od drugih ljudi i to bez njihove dozvole. Ovako nesto u USA moze debelo da vas kosta i donese cak i krivicnu prijavu jer omogucavate kradju identiteta iznosenjem privatnih informacija. Vas dvoje privatno menjajte dokumenta kako god zelite.

Za ostale clanove foruma - USA residents and citizens: dobro razmislite kad saljete pozivna pisma, kome saljete i sta stavljate od svojih podataka. Kao sto vidite, mogu dokumenta da vam zavrse i na internetu



Pozz Zana ja sam htjela samo kao sabllon da vidim kako izgleda pa da kazem osobi koji mi garantuje sta da se pise i kako nista ilegalno to nije ....
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Makedonija apostil JOJO78 Intervju (interview) - Ambasada 11 26.02.2012 21:48
HM...zanimljiv intervju... nelson Vaša strana 9 26.02.2009 10:27
Intervju zakazan ... mvp977 Druga koverta 3 23.10.2008 17:16
MAKEDONIJA i AP KiM - Gde obaviti lekarski pregled srdjevic Uputstva za dobitnike 0 10.10.2008 08:17
intervju-kako izgeda wingreen Stare teme 18 08.07.2008 05:50

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:32.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.