ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Šta je potreban i dovoljan uslov da bi se izašlo pred službenika u ambasadi » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #31  
Staro 06.10.2009, 14:22
tomosaban's Avatar
tomosaban tomosaban je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.06.2009
YU lokacija: Split, Dalmacija
Poruke: 36
Pošalji Skype™ poruku korisniku tomosaban
Nepromenjeno Čestitke!!!

Čestitam i puno sreće dalje!!!!!!!!
__________________
2010EU000122XX
Reply With Quote
  #32  
Staro 17.11.2009, 12:03
ja .'s Avatar
ja . ja . je offline
Član
 
Datum prijave: 16.06.2009
US lokacija: New York City
YU lokacija: Beograd
Poruke: 28
Nepromenjeno

tamacharly cestitam!!!!
Posle koliko vremena najkasnije mozete da udjete u USA kad vam odobre vizu?
I jos jednu stvar, jel ova dokumenta izvod iz maticne knjige rodjenih i to iz policije i suda ima neki rok vazenja tipa nesme biti starije od mesec dana ili ne?
Reply With Quote
  #33  
Staro 17.11.2009, 13:34
dreadnot's Avatar
dreadnot dreadnot je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 24.06.2009
US lokacija: Milwaukee, WI
YU lokacija: Beograd, RS
Poruke: 652
Pošalji Yahoo poruku korisniku dreadnot
Nepromenjeno

Viza mora da se aktivira najkasnije 6 meseci od dana izdavanja. Za dokumenta ne znam, ali verovatno je i za njih dovoljno ono cuveno "ne starije od 6 meseci"...
__________________

02. 11. 2008. - Prijava za DV 2010
05. 06. 2009. - Prvi koverat stigao, broj 19xxx
01. 07. 2009. - Formulari poslati u Kentaki
09. 07. 2009. - Formulari stigli u Kentaki
04. 12. 2009. - Stigla druga koverta
22. 01. 2010. - Obavljen lekarski pregled
27. 01. 2010. - Obavljen intervju, odlozeno viziranje
09. 04. 2010. - VIZE U PASOŠIMA!
17. 09. 2010. - D(eparture) Day
Reply With Quote
  #34  
Staro 15.07.2010, 12:34
vesnicica vesnicica je offline
Član
 
Datum prijave: 08.09.2009
US lokacija: Austin, TX
YU lokacija: Beograd
Poruke: 22
Pošalji Yahoo poruku korisniku vesnicica
Nepromenjeno

POSKUPEO FEE, NIJE VIŠE 775$ VEĆ JE 819$.INFORMACIJA OD DANAS IZ AMBASADE.I JOŠ JEDNA NOVINA, NE RADI SE TESTIRANJE NA HIV JER JE OBAMINA ADMINISTRACIJA PROGLASILA TO ZA DISKRIMINACIJU.RADI SE TEST KRVI SAMO NA SIFILIS.(OVA INFORMACIJA JE OD 13.7.)
Pozdrav za sve forumaše i svima puno sreće!
Dread IN GOD WE TRUST! Želim ti da mnogo puta pročitaš prethodnu rečenicu i da te onda ne brine da li ćeš kuću kupiti ili iznajmit ili ćeš voziti japanca ili amerikanca....ili šta već.
Reply With Quote
  #35  
Staro 15.07.2010, 12:39
Neverhood's Avatar
Neverhood Neverhood je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 05.10.2009
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 152
Nepromenjeno

Sto se mene tice mogli su ostaviti test za HIV a da FEE takodje ostane po starom.
Ma ustvari samo da me izvuku....
Reply With Quote
  #36  
Staro 30.10.2010, 10:27
celestine celestine je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.05.2010
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Bg
Poruke: 181
Nepromenjeno

Interesuje me da li je obavezno doneti izvod iz banke (devizni) i vlasnicki list o nekoj nekretnini, i da li ukoliko se to ne donese a oni traze (iako nigde nisam videla da pise da se to mora doneti na intervju) da li se to moze doneti naknadno ili................? Automatski te odbuju?
__________________
26. april - poslata prva koverta iz Kentucky-ja
13. maj - stigla prva koverta
CN - DV211EU00011xxx
31. maj - poslali formulare nazad u Kentucky (bez povratnice, obicnom postom... ali uverena sam stici ce ili je vec stigla)
21. septembar poslata druga koverta iz KCC, stigla pocetkom oktobra
18. novembar zakazan intervju........odlozen...
Reply With Quote
  #37  
Staro 30.10.2010, 11:10
Score's Avatar
Score Score je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
US lokacija: San Francisco Bay
YU lokacija: Beograd
Poruke: 448
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik celestine Prikaz poruke
Interesuje me da li je obavezno doneti izvod iz banke (devizni) i vlasnicki list o nekoj nekretnini, i da li ukoliko se to ne donese a oni traze (iako nigde nisam videla da pise da se to mora doneti na intervju) da li se to moze doneti naknadno ili................? Automatski te odbuju?
Mislim da previse brines. Ukoliko nisu "narucili" neki dokumenat da ga doneses, onda ne mogu, niti ce ocekivati da ga imas na interview-u.

Jedan moj prijatelj, takodje dobio GC preko lutrije, Beogradjanin, je bio pre neki dan na interview-u, i nisu mu trazili ni diplomu, samo doktorski i policijski izvestaj?! I prosao, glatko... Ma nema nikakve frke...
__________________
Score
Reply With Quote
  #38  
Staro 30.10.2010, 12:23
celestine celestine je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.05.2010
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Bg
Poruke: 181
Nepromenjeno

Ja sam ti worrying kind.... Srecom te ima ljudi poput tebe Score koji su tu da unesu optimizam i positive attitude! Thanx!
PS kako se kod tebe stvari razvijaju?
__________________
26. april - poslata prva koverta iz Kentucky-ja
13. maj - stigla prva koverta
CN - DV211EU00011xxx
31. maj - poslali formulare nazad u Kentucky (bez povratnice, obicnom postom... ali uverena sam stici ce ili je vec stigla)
21. septembar poslata druga koverta iz KCC, stigla pocetkom oktobra
18. novembar zakazan intervju........odlozen...
Reply With Quote
  #39  
Staro 30.10.2010, 12:45
Score's Avatar
Score Score je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
US lokacija: San Francisco Bay
YU lokacija: Beograd
Poruke: 448
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik celestine Prikaz poruke
Ja sam ti worrying kind.... Srecom te ima ljudi poput tebe Score koji su tu da unesu optimizam i positive attitude! Thanx!
PS kako se kod tebe stvari razvijaju?
Pa sta da ti kazem... meni su problem bile jedino vakcine, sve ostalo je vise nego perfektno - obezbedjen executive position u jednoj od najboljih US kompanija, dobar smestaj na super lokaciji, svi cetvoro smo super sa engleskim.... pa sam na kraju prihvatio i to...sad sta bude bice...

Imam odlozen intervju za kraj novembra...ajd' nek nam je sa srecom!
__________________
Score

Last edited by Score; 30.10.2010 at 12:55.
Reply With Quote
  #40  
Staro 30.10.2010, 12:48
Bode's Avatar
Bode Bode je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.06.2010
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 70
Nepromenjeno

celestine, brines bez razloga. Samo ponesi ono sto traze i po 2 slike za svakog clana. Razgovor je opusten i brzo se zavrsava.

Samo polako i smireno i bice sve u redu.
__________________
2011EU00005xxx
29.05.2010.- stigla prva koverta iz KCC
02.06.2010. - vracena u KCC
04.06.2010. - stigla u KCC
30.08.2010. - stigla druga koverta
02.10.2010. - uradjen lekarski
19.10.2010. - VISA GRANTED
20.10.2010. - VIZA U PASOSU

U CHICAGO-u od 20.01.2011...
Reply With Quote
Odgovori

Tags
ambasada, novac, razgovor


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 22:29.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.