ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #421  
Staro 12.05.2013, 12:17
milosb milosb je offline
Član
 
Datum prijave: 02.04.2013
Poruke: 13
Nepromenjeno

Ako se bude moglo prijavit ove godine prijavit ću se. E sad, ako bi me kojim slučajem izvukli :==D: koliko bi mi trebalo novca da bi me oni puštili da pođem?Da napomenem da imam preko bare ljude kod kojih bi bio dok ne stanem na noge i koji bi garantovali za mene ako treba kakva garancija. :)
  #422  
Staro 12.05.2013, 19:29
vrhunski vrhunski je offline
Proteran
 
Datum prijave: 17.06.2010
US lokacija: San Jose, CA
YU lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 488
Nepromenjeno

[QUOTE=milosb;38608]Ako se bude moglo prijavit ove godine prijavit ću se. E sad, ako bi me kojim slučajem izvukli :==D: koliko bi mi trebalo novca da bi me oni puštili da pođem?Da napomenem da imam preko bare ljude kod kojih bi bio dok ne stanem na noge i koji bi garantovali za mene ako treba kakva garancija. :)[/QUOTE]

Sacekaj ti prvo da te izvuku pa posle misli o tome. Mislim da nema potrebe sada unapre da se opterecujes time jer je prerano. U svakom slucaju mozes ti da odes i bez novca niko te nece zaustaviti niti proveravati koliko imas para na racunu.
  #423  
Staro 21.05.2013, 04:49
BILJANA68 BILJANA68 je offline
Član
 
Datum prijave: 01.07.2009
US lokacija: San Diego
YU lokacija: Cacak
Poruke: 9
Nepromenjeno

Hi, Ja sam bila na intervju-u Februar 2012 I nije bio potreban bilo kakav document o novcu koji imas niti koji ces poneti a pored toga nije ni postojalo takvo pitanje. Na intervju se nose samo tacno navedeni dokumenti I nista vise.Osnovno pitanje je :"Kako vidis sebe u U.S.",a to znaci gde ides I kako vidis svoj zivot tamo.
  #424  
Staro 22.05.2013, 15:51
zlokotlokrp zlokotlokrp je offline
Član
 
Datum prijave: 22.05.2013
US lokacija: Oklahoma
YU lokacija: Bih
Poruke: 6
Nepromenjeno

Pozdrav
Imam jedno pitanje pa ako mozda neko moze da mi pomogne, naime izvucen sam na dv lottery za 2014 godinu. Popunio sam formulare i poslao za kentucky. E sad me zanima posto mi je supruga prijavljena na dvije adrese jer ima dvojno drzavljanstvo na formularu sam upisao samo gdje je rodjena i gdje trenutno zivimo jer drugo da sam upisao preklopilo bi se vrijeme boravka sto je nemoguce (kako kaze izreka nemozes jednom g.....m na dvije stolice). Pa bih vas zamolio ako moze da mi kazete dali mi to moze praviti probleme i sta treba da ucinim po tom pitanju. Case nr mi je 2014EU00000xxx(zadnja 3 broja sam skrio posto vidim da svi rade)
Usput cestitam svima onima koji su takodje izvuceni a pogotovo onima od prosle godine jer su izdrzali do sad, jer iskreno meni je vec zlo i do intervjua (ako ga bude) cu vjerovatni smrsavjeti 50 kg.
Unaprijed hvala na odgovorima
  #425  
Staro 30.05.2013, 23:11
ben_lumumba ben_lumumba je offline
Član
 
Datum prijave: 07.01.2010
US lokacija: Phoenix,Arizona
Poruke: 11
Nepromenjeno

Pozdrav
Evo,malocas proverih DV site i video sam da su me uzeli u obzir.
Mozda su to uradili i uoci noci za prvi maj,ali ja nisam proveravao,vec izgubih nadu jer me 2 puta odbise.
Treca sreca.
Sad sta to ima veze da sam broj 2014EU00012xxx?
To je nisak broj u poredjenju sa nekim koji dobise broj 36xxx.
Jel da se pozurim ( sa cim)ili treba da cekam pismo/kovertu od Kentucky Consular Center i da im posaljem one formulare DSP koje mogu da skinem sa neta sam?

Hvale,
Pozdrav,
Ben
  #426  
Staro 30.05.2013, 23:20
ben_lumumba ben_lumumba je offline
Član
 
Datum prijave: 07.01.2010
US lokacija: Phoenix,Arizona
Poruke: 11
Nepromenjeno

Izvinjavam se,jos nesto sam zaboravio.
Meni je mesto boravka Bec,od 91`
jel to sad nesto vazno menja u samoj proceduri ili klasicno sve isto?

Pozdrav,
Ben
  #427  
Staro 30.05.2013, 23:53
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

ben:
obzirom da si nizak broj (relativno) i ti onaj gore sto je izvucen a stavio post danas : procitajte to notifikacijsko pismo i kliknite na link u njemu!!! Sva uputstva za dalje su tu, samo ih treba procitati.
Ako budes cekao da ti dodje pismo cekaces dosta dugo /zauvijek/: pisma se vise ne salju :)
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
  #428  
Staro 31.05.2013, 00:12
ben_lumumba ben_lumumba je offline
Član
 
Datum prijave: 07.01.2010
US lokacija: Phoenix,Arizona
Poruke: 11
Nepromenjeno

Hvala
I da , to je to;tako sam nesto i oseco kad sam kliknuo na taj link i onda otiso na taj site gde su opisali 4 koraka za prijavljivanje
Jos jednom hvala na brzom odgovoru.
A od kada ne salju vise pisma kad svako pita "prva koverta", " druga koverta"?

Pozdrav,
Ben
  #429  
Staro 31.05.2013, 01:36
ZeljkoUSA's Avatar
ZeljkoUSA ZeljkoUSA je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2010
US lokacija: Realno: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 425
Nepromenjeno

[QUOTE=ben_lumumba;39092]Hvala
I da , to je to;tako sam nesto i oseco kad sam kliknuo na taj link i onda otiso na taj site gde su opisali 4 koraka za prijavljivanje
Jos jednom hvala na brzom odgovoru.
A od kada ne salju vise pisma kad svako pita "prva koverta", " druga koverta"?

Pozdrav,
Ben[/QUOTE]

Mislim da je ovo treca godina, ali i dalje je to ostalo kao termin...

Sve najbolje :bravo:
  #430  
Staro 02.07.2013, 12:08
LoLa Galland LoLa Galland je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.10.2012
Poruke: 49
Nepromenjeno

[QUOTE=wladinho;38090]Odakle ti ova informacija, prvi put čujem za ovo i ne mogu da pronađem nikakav sličan podatak nigde?[/QUOTE]

tek sam sad vidjela pitanje.. pisalo je pri prijavi u sitnom printu da su to nova pravila.. ljudi provjeravajte jer ja sam izvucena prosle godine u 2.krugu krajem 10.mj.
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:20.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.