ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 13.04.2016, 10:18
Pahuljica's Avatar
Pahuljica Pahuljica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.10.2014
US lokacija: New York
YU lokacija: ispod palme na obali mora
Poruke: 68
Thumbs up

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zoja Prikaz poruke
Pronasla sam i ovaj kanal, prijatna zena, isto je otisla preko lutrije sa porodicom, pa ce mozda njeno iskustvo znaciti ljudima koji odlaze sa decom

https://www.youtube.com/user/naivanes/videos
Super je, odgledala sam sve snimke u jednom danu! Samo bih dodala da njena iskustva nemaju nikakve veze sa djecom, tj. ona je dijete pomenula samo par puta onako kroz pricu, ali nista konkretno nije pricala o tome...
Postavila sam joj pitanje ispod jednog videa, pa ako bude htjela/mogla, nadam se da ce u nekom od sledecih pricati malo vise na tu temu jer bi nama sa djecom dosta znacilo.

Bas je pozitivna osoba, uzivam u njenim pricama.
__________________
DV2016 - not selected
DV2017 - not selected
DV2018 - treća sreća!

-------------------------------

Big Apple, we're coming!
Reply With Quote
  #12  
Staro 30.04.2016, 22:42
FluffyBunnyJ's Avatar
FluffyBunnyJ FluffyBunnyJ je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2015
Poruke: 36
Nepromenjeno moj utisak

Pogledah i ja skoro sve videe,pogotovo od ovih mladjih jer su vecina starijih dosli pre 20 godina. Videi se dele na pozitivne,ravnodusne i depresivne a neki glupi,nekorisni. Iznerviralo me je pomalo sto je neke ljude ispitao kako si dosao,koliko ti je para bilo potrebno,kako si se snasao(i sve ostalo sto ljude kao ja npr zanima)dok druge nije,i ti onda gledas taj intervju od 25-60min(potrosis svoje neko vreme) a to su ljudi koji pricaju o nekim milionima,kucama i vezama jednostavno nesto totalno levo,potpuno sretanje sa teme na njihov neki privatni i poslovni zivot u koji nenormalno duboko ulaze.Mislim da je Dragan trebao da ima sablon pitanja koje pita svakog a ne,nekog nekog pita jedno a drugog drugo. Gledala taj intervju sa tim sto je vozio kamion danas i pogledam neki komentar gde neki pocetak "Ameri bi trebali da budu srecni sto im jedan ovkav normalan I posten covek pre svega Beli Hriscanin dolazi da radi, a ne hapse ga zbog case vina.. dok sa druge strane crncuge, balije I ostala gamad sede po coskovima I zive na racun socijalne pomoci, koju zapravo isti taj Beli Hriscanin finansira kroz placanja poreza drzavi. Sve naopako I odvratno."
Prvo meni je trebalo sat vremena da shvatim sta on pod tim "beli hriscanin" misli,(shvatih kad videh da je rekao rec "crncuga")kad shvatih onda mi je sve bilo jasno kao dan. Imam fobiju da ovakvi ljudi(teski primitivizam) koji su puni predrasuda,rasisti,homoficni,neljudi jedni dobiju green card a neki normalan lik bude uskracen zbog okavih gamadi. Sramota mene ovakvih (ne)ljudi. Da ne spominjem druge komentare. Inace ta zena Natasa(koja ima youtube kanal) je jedna predivna zena,zaista nemam reci za nju,super je,pravi andjeo
Reply With Quote
  #13  
Staro 30.04.2016, 23:19
markoss markoss je offline
Proteran
 
Datum prijave: 19.05.2015
Poruke: 393
Nepromenjeno

gledao sam i ja taj video sa tim likom kojem je oduzeta dozvola i secam se bas ovih komentara sto si napisala.
Amerika jeste zakonski podjednaka za sve i to jako cenim..ali mislim da crnci jesu itekako zasticeniji bas zbog istorisjkih problema i ugnjetavanja koje sad oni itekako vracaju milo za drago.
Znam da je bosanac jedan dobio otkaz jer se zakacio sa crncem u fordovoj fabrici nesto potpuno bezazleno. I ako udjete u raspravu sa njima oni ce prvo da vas pitaju JEL TO ZATO STO SAM CRNAC???

da ne idem sad u offtopic ali sto kaze moj drugar koji zaposljava dva crnca....""nasi romi su melem za crnce"
Reply With Quote
  #14  
Staro 30.04.2016, 23:39
FluffyBunnyJ's Avatar
FluffyBunnyJ FluffyBunnyJ je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2015
Poruke: 36
Nepromenjeno ..

markoss ovo je cist rasizam nekog ko ne zna za ljudska prava i deli ljudi po raznim osnovama. Sramota! Mislim da nista nije crno i belo,svuda postoji neka druga strana price. Nemoj da verujes nasem samo zato sto je "nas". Svako je u stanju da sacuva svoje dupe uradi sve. Svuda postoje lazovi i dobri ljudi. Nije kao na filmu,ti ne mozes crncu tamo reci "nigger" ili "nigga" ne mozes meksikancu reci "you're mexican" jer nigger je npr rec sa kojim su belci oslovljavali crne robove a mexicanci se cesto u US osecaji kao gradjani treceg reda jer belci ih ne vole jer rade za minimalac,uzimaju im poslove,i ulaze preko grane.Pa cak se i legalni mexicanci konstanto diskriminisu jer su "mexican"ma sta im od to znacilo. Poenta je tamo su ljudi osetljivi nekad bezveze,a nekad sa pravom ali nasi ljudi nemaju osecaj sta je dobro i lose("na njihov nacin"),pogotovo ne tamo jer je drugaciji mentalitet ljudi i shvatanja nekih stvari. "Land of the FREE" Ako nekom ne odgovara mentalitet i ako je tamo da bi se druzio samo sa "belim hriscanima" pa brate mili nek ne dolazi,imaju oni dosta toga tamo ne treba im vise. Zauzimaju dzabe mesto nekom ko deli ljude na dobre i lose a ne podele i podpodele. Npr. ovde je potpuno normalno da te komsinica pita o tvom privatno zivotu kao da si ti njoj duzna nesto. Normalno je da ti kaze "pa kad ce muz",pa "kad ce deca" "ugojila si se,kad ces da smrsas" jednostavno previse gledaju u tudju bastu(NEMAJU OSECAJA!) i pitaju pitanja kao da oni imaju pravo neko da znaju i da je to najnormalnija stvar. A onda si ti nevaspitan kad kazes "izvini ali to nije tvoja stvar" ili "to se tebe ne tice". Svako ovde ko te jednom upoznao u zivotu te pita privatna pitanja i prica ti svoju zivotnu pricu. WTF Uglavnom dosta drugaciji mentalitet ljudi i shvatanja stvari.
Reply With Quote
  #15  
Staro 30.04.2016, 23:40
kdragan77's Avatar
kdragan77 kdragan77 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2015
US lokacija: Castle Rock Colorado
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 351
Pošalji Skype™ poruku korisniku kdragan77
Nepromenjeno

Prije nego sto sam dosao sam gledao ove video klipove a posebno me je fascinirala ova zena https://www.youtube.com/watch?v=KZ3Lx9VkLdw

Kako je uspjela sa nekretninama i kako je uspjela. Mislim da se bas namucila.

Gledao sam i tog vozaca kamiona koji je vozio za fedex i mislim da zbog male greske dosta zeznuo svoju karijeru kamiondzije. Sada sigurno radi nesto drugo
__________________
[size="2"]DV-2015 - izvuceni
15.02.2016. - ZAGREB - ATLANTA- LEXINGTON KY
02.04.2018. Preseljenje u Denver Colorado
10.08.2021. Postali USA drzavljanini
UNION POSLOVI
BALKANS BAKERY
Reply With Quote
  #16  
Staro 12.06.2016, 12:50
NemanjaK NemanjaK je offline
Član
 
Datum prijave: 25.05.2016
Poruke: 11
Nepromenjeno

Pogledo sam gotovo sve klipove od Rakonjca, naravno Baba i onaj lik iz Crne Gore muzicar su najjaci

Ova zena iz Las Vegasa isto ima jako zanimljive klipove.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Američki kutak srecica Vaša strana 24 04.10.2016 09:35
Mesta za odmor u Sjedinjenim Američkim Dražvama Mitkoni Lokacije u USA 28 28.01.2015 16:48
Kako se razlikuju srpski i američki tinejdžeri - american POV zvercica Vaša strana 2 20.09.2012 20:49
Ukidanje viza za građane Srbije sa Sjedinjenim Američkim Državama PaulGarrett Stare teme 7 26.02.2012 12:31

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 04:12.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.