ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2018 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #241  
Staro 22.11.2017, 16:28
Tia Tia je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2017
Poruke: 78
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tia Prikaz poruke
Mi smo imali u BG u intervju i imali smo jedan vencani list i jednu kopiju istog,naravno. Nije apsolutno bilo pitanja na tu temu.
I sve originale na kraju vrate, uzmu samo kopije tako da je apsolutno neverovatno da je neko trazio dva puta isti dokument,
Reply With Quote
  #242  
Staro 22.11.2017, 17:54
Tea900 Tea900 je offline
Član
 
Datum prijave: 09.09.2017
Poruke: 21
Nepromenjeno

Nama su vratili samo suprugovu diplomu, jedino ako nije u onoj koverti. Nama su trazili za oboje originale vjencanih listova, ne znam mozda bi prihvatili i jednu kopiju ali eto mi smo ponjeli originale jer je na spisku za dokumentaciju tako pisalo. Opet mislim da je lakse izvaditi jos jedan vjencani list, nego poslije se maltretirati, pa nek uzimaju sta im treba A mozete nazvati i ambasadu i pitati stvarno su svi ljubazni bar u Sarajevu, mi smo ih zvali bas dosta puta i na kraju kad smo dosli svi su vec znali za nas posto smo imali i nekih problema oko otkljucavanja DS.
Reply With Quote
  #243  
Staro 22.11.2017, 18:52
ana2018 ana2018 je offline
Član
 
Datum prijave: 20.11.2017
US lokacija: Chicago
Poruke: 21
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tea900 Prikaz poruke
Nama su vratili samo suprugovu diplomu, jedino ako nije u onoj koverti. Nama su trazili za oboje originale vjencanih listova, ne znam mozda bi prihvatili i jednu kopiju ali eto mi smo ponjeli originale jer je na spisku za dokumentaciju tako pisalo. Opet mislim da je lakse izvaditi jos jedan vjencani list, nego poslije se maltretirati, pa nek uzimaju sta im treba A mozete nazvati i ambasadu i pitati stvarno su svi ljubazni bar u Sarajevu, mi smo ih zvali bas dosta puta i na kraju kad smo dosli svi su vec znali za nas posto smo imali i nekih problema oko otkljucavanja DS.
Hvala vam mnogo na odgovorima, iako nema baš logike da imamo dve identične venčanice mi ćemo ih ipak izvaditi. Ipak ne bih želela da moram ponovo nešto da vadim/dokazujem kada smo već dovde stigli
Reply With Quote
  #244  
Staro 22.11.2017, 19:05
Tia Tia je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2017
Poruke: 78
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ana2018 Prikaz poruke
Hvala vam mnogo na odgovorima, iako nema baš logike da imamo dve identične venčanice mi ćemo ih ipak izvaditi. Ipak ne bih želela da moram ponovo nešto da vadim/dokazujem kada smo već dovde stigli
Relax, ne tripujte se samo. Ludi su totalno razumni i korektni, zaista se ne bave nebulozama i traze samo ono sto je napisano. Srecno!!!
Reply With Quote
  #245  
Staro 24.11.2017, 15:42
Vani Vani je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
Poruke: 36
Nepromenjeno

E ovako ... sto se tice samo fee za GC ... U sustini sve je lagano, ja sam se malo vise uplasio i evo uplatio sam danas, mozete preko vaseg racuna ili od brata, sestre, roditelja druga , drugarice stvarno je svejedno, kada popunite A Broj treba da imate ukupno 9 cifara, ali to imate tacno na papiru koji dobijete iz ambasade, posle toga ide ID isto kao sto vam pise na papiru, onda idete add ako ima jos nekog dodate ako ne onda nastavite dalje i doazi do info o uplatiocu i njegovom mailu, zatim info o osobi cija je kartcia, ako placate sa kartivom iz srbije mora biti adresa iz srbije tacnije iz licne karte , ime prezime, opstina , grad i tj to, dolazite do dela kakao placate unesete da cete karticom i popunite sve i tj to, samo uplatite vise od 220 na racunu da bi mogli da vam skinu transakciju oko 250 je sasvim ok Ja uskoro putujem za daleki Sijetl pa kada se budem smestio javljam svoje prve utiske
Reply With Quote
  #246  
Staro 24.11.2017, 19:25
misternice's Avatar
misternice misternice je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.05.2017
US lokacija: New York, NY
YU lokacija: Beograd
Poruke: 136
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Vani Prikaz poruke
E ovako ... sto se tice samo fee za GC ... U sustini sve je lagano, ja sam se malo vise uplasio i evo uplatio sam danas, mozete preko vaseg racuna ili od brata, sestre, roditelja druga , drugarice stvarno je svejedno, kada popunite A Broj treba da imate ukupno 9 cifara, ali to imate tacno na papiru koji dobijete iz ambasade, posle toga ide ID isto kao sto vam pise na papiru, onda idete add ako ima jos nekog dodate ako ne onda nastavite dalje i doazi do info o uplatiocu i njegovom mailu, zatim info o osobi cija je kartcia, ako placate sa kartivom iz srbije mora biti adresa iz srbije tacnije iz licne karte , ime prezime, opstina , grad i tj to, dolazite do dela kakao placate unesete da cete karticom i popunite sve i tj to, samo uplatite vise od 220 na racunu da bi mogli da vam skinu transakciju oko 250 je sasvim ok Ja uskoro putujem za daleki Sijetl pa kada se budem smestio javljam svoje prve utiske
Hvala mnogo na informacijama. Mnogo srece i uspeha u Sijetlu, verujem da ce ti biti super
Reply With Quote
  #247  
Staro 24.11.2017, 23:36
Vani Vani je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik misternice Prikaz poruke
Hvala mnogo na informacijama. Mnogo srece i uspeha u Sijetlu, verujem da ce ti biti super
Nista buraz, ako se odlucis za Sijetl dobrodosao si , ako treba bilo sta tu sam da pomognem ako sam u mogucnosti Takodje zelim i sve tebi najbolje
Reply With Quote
  #248  
Staro 25.11.2017, 07:19
bojan1981's Avatar
bojan1981 bojan1981 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
YU lokacija: Cacak
Poruke: 94
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik DzokicaMicev Prikaz poruke
Da se pohvalim I da me ubacite u tabelu, dobio sam poziv za intervju u ambasadi, idemo na 17.01.2018. Pozdrav I srecno svima
Nama je taj datim pre hod dana doneo nadu u nov zivot. Evo nas sada u USA , oboje posao, stan, skucili se, obukli, kupili dosta teh zezalica...
Ne ustrucavamo se za mnogo toga.

Zelim vam puno srece.
__________________
Izvučen iz osmog puta
04.05.2016. - Popunjen DS-260
21.11.2016. - Zakazan intervju za 17.01.2017.
25.11.2106. - Promenjen bračni status
30.10./11.11.2016. - Otkljucan/ Dopunjen DS - 260
09.01.2017. - Završen lekarski
17.01.2017. - Intervju
26.01.2017. - Stigli pasosi
25.04.2017. - Flight
Reply With Quote
  #249  
Staro 25.11.2017, 09:57
tile83 tile83 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: VA
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik bojan1981 Prikaz poruke
Nama je taj datim pre hod dana doneo nadu u nov zivot. Evo nas sada u USA , oboje posao, stan, skucili se, obukli, kupili dosta teh zezalica
a opet niste zaboravili na nas... znaci kad se jave iskusni članovi - hvala, bilo bi zgodno kad bi imali lajkice uz komentare. Drago mi je da vam ide od ruke I nadamo se da cemo I mi pisati sa te strane. Veliki pozzz
__________________
03.05.2017. Selected - 2. prijava
CN: 2018EU00004***
Lekarski - 26.06.2018.
Interview - July 2018
Rejected
Reply With Quote
  #250  
Staro 26.11.2017, 12:03
DzokicaMicev's Avatar
DzokicaMicev DzokicaMicev je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.03.2014
US lokacija: Miami
YU lokacija: Strumica
Poruke: 105
Pošalji Skype™ poruku korisniku DzokicaMicev
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik bojan1981 Prikaz poruke
Nama je taj datim pre hod dana doneo nadu u nov zivot. Evo nas sada u USA , oboje posao, stan, skucili se, obukli, kupili dosta teh zezalica...
Ne ustrucavamo se za mnogo toga.

Zelim vam puno srece.
Hvala Bojane, nadam se da godinu dana kasnije i ja cu nekome pozeleti isto, srecno svima
__________________
-----------------
14.10.2016. Prijava na DV-2018
02.05.2017. Izvucen 2017EU00007xxx
24.05.2017. Poslat DS-260
13.11.2017. Izasao VB
15.11.2017. Stigao mail za intervju
xx.xx.2018. Lekarski pregled
17.01.2018. Intervju
xx.xx.2018. Stigli pasosi
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV-2018: Školovanje SEEUSAIC Prijava na Lutriju 10 24.03.2021 22:14
Pomoc oko DS-260 DV-2018 simbad Uputstva za dobitnike 210 22.07.2018 12:47
Interviews DV2017 - Concise Version Magelan Intervju (interview) - Ambasada 80 27.09.2017 15:05
Interviews: I-134, Affidavit of Support (Macedonia) Instrukcije i Pojašnjenje SEEUSAIC Intervju (interview) - Ambasada 1 08.02.2017 20:18
Interviews DV2016 - Concise Version sfsgagi Intervju (interview) - Ambasada 52 25.04.2016 00:28

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:37.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.