ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2019 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 29.10.2018, 23:42
mt_9658 mt_9658 je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2018
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Makedonija
Poruke: 15
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
U mom potpisu imate link ka tabelama izvucenih clanova. Sada ste i Vi u tabeli za DV-2019
Hvala. Samo malo isprabke mt_9658 i ja sam iz Makedonija
Reply With Quote
  #12  
Staro 30.10.2018, 09:48
Tereza2019 Tereza2019 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.08.2018
US lokacija: New Yersey
YU lokacija: Skoplje
Poruke: 121
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mt_9658 Prikaz poruke
Izvini a koji je tvoj case number? Da znam otprilike kad da ocekujemo nas intervju. Ja imam case number 7500
Pratite visa bulletin, vas broj bice na sledecem u Novembar a za intervju ocekujte za Januar eventualno Februar.
Reply With Quote
  #13  
Staro 30.10.2018, 10:54
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Ukoliko broj izađe u sledećem bulletinu, a 99.9% će izaći, intervju će biti u januaru i samo u januaru, nikako u februaru. Bulletin koji izađe u decembru će biti za februar.
Reply With Quote
  #14  
Staro 30.10.2018, 12:46
Tereza2019 Tereza2019 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.08.2018
US lokacija: New Yersey
YU lokacija: Skoplje
Poruke: 121
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Ukoliko broj izađe u sledećem bulletinu, a 99.9% će izaći, intervju će biti u januaru i samo u januaru, nikako u februaru. Bulletin koji izađe u decembru će biti za februar.
Ikac89 ne radis u ambasadi pa da tvrdis da ce intervju biti u Januaru to zavisi isklucivo od ambasade koliko ima pre njihov broj za obradu vize. Dal ce biti u Januaru il u Februaru nije bitno, bitno je da ce njihov broj doci na red za DV2019
Reply With Quote
  #15  
Staro 30.10.2018, 12:54
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Pa, bitno je da se da tačna informacija. U bulletinu je cut off number za taj mesec i svi brojevi do tog broja imaju intervju tog meseca. Ne može sledećeg. Tj. može ukoliko nije poslat ds260 obrazac na vreme. Ne radim u ambasadi, ali pratim ceo proces već godina, tako da znam odlično kako sve funkcioniše.
Reply With Quote
  #16  
Staro 30.10.2018, 17:31
Tereza2019 Tereza2019 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.08.2018
US lokacija: New Yersey
YU lokacija: Skoplje
Poruke: 121
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Pa, bitno je da se da tačna informacija. U bulletinu je cut off number za taj mesec i svi brojevi do tog broja imaju intervju tog meseca. Ne može sledećeg. Tj. može ukoliko nije poslat ds260 obrazac na vreme. Ne radim u ambasadi, ali pratim ceo proces već godina, tako da znam odlično kako sve funkcioniše.
Sto kao ja nisam dala tacnu informaciju pa ti da se dokazes, izvini znam da nije stigao tvoj broj i pratio si situaciju al to ne znaci da sve znamo.Da, ja sam se kasnije ukljucila na ovaj forum no to ne znaci da dajem pogresno info ljudima veruj da imam daleko vise iskustva od tebe kad ti ovo kazem ja ti tvrdim, al svi ovde hoce da se prave pametnija od ostalih.Uostalom svi ce biti obavesteni od ambasade kad ce doci njihov intervju mi mozemo samo da nagadzamo. Sorry no ja ne zelim da se dokazujem ja samo hocu da usmerim nekoga ko pita i nije dovoljno informisan.
Reply With Quote
  #17  
Staro 31.10.2018, 01:21
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Dala si delimično tačnu informaciju i ne vidim razlog za takav ton i bilo kakvu ljutnju i nervozu, niti mi je bila namera da se pravim da sam najpametniji, da sve znam i sl. Ja sam na ovom forumu registrovan od 2012., a pratim ga sigurno od 2010. godine i uvek sam se trudio da svima odgovorim i da podelim svaku informaciju koju imam, što na forumu javno, što preko privatnih poruka. Evo sad, od kada je počela prijava na lutriju za 2020., primio sam sigurno 30ak privatnih poruka od različitih ljudi i na svaku sam odgovorio, iako su neke bile za neke osnovne stvari, koje su sigurno 100 puta bile napisane na forumu i koje lako mogu da se nađu. Meni iskreno ovaj forum više nije potreban za bilo šta. Znam vrlo dobro kako sve funkcioniše, od prijave, do izvlačenja, popunjavanja ds260 obrasca, intervjua, i odlaska u SAD, ali jednostavno osećam potrebu da "vratim dug" tj. da podelim i prenesem to znanje koje sam na ovom forumu stekao.

Da ponovim, bulletin izlazi svakog meseca i uvek je za jedan mesec. Bulletin za decembar je bulletin za decembar, nije za decembar eventualno januar. KCC odlično zna kapacitete ambasada i znaju tačno koja ambasada koliko ljudi može da obradi mesečno i to je jedan od faktora koji utiču na to koliki će mesečno skokovi biti. Kada neka ambasada nema dovoljno kapaciteta da obradi sve brojeve, oni u bulletinu stave ono Except, kao npr. u Africi Egipat, u Aziji Nepal, Iran itd.
Reply With Quote
  #18  
Staro 31.10.2018, 19:40
Vladica05 Vladica05 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 20.05.2018
US lokacija: Charlottesville, Virginia
YU lokacija: Beograd
Poruke: 46
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mt_9658 Prikaz poruke
Izvini a koji je tvoj case number? Da znam otprilike kad da ocekujemo nas intervju. Ja imam case number 7500
moj broj je 46xx
ds popunio 24. maja i po buletinu sam i ocekivao tako pocetak decembra...
prati buletin i mozes okvirno da znas kad ce te pozvati. ja mislim da ces dobiti termin u januaru jer je cut off za decembar 6600 a tvoj broj onda treba da bude u narednom mesecu.
proveravaj mail
Reply With Quote
  #19  
Staro 04.11.2018, 09:23
Gambler Gambler je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.08.2018
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 69
Nepromenjeno

Da li je neko dobio mail od KCC da im posalje odredjena dokumenta u el.formi? Procitao sam da je KCC promenio proceduru vezano za dokumenta i da od nekih traze da im pre zakazivanja intervijua dostave ista elektronski.
Pozdrav
Reply With Quote
  #20  
Staro 04.11.2018, 11:29
eliko eliko je offline
Član
 
Datum prijave: 31.10.2018
Poruke: 24
Nepromenjeno

Nas broj treba da izadje u sledeci bulletin (6XXX), jos nismo dobili takav email. DS-260 poslali 15.07, iz Makedonije.

I oficijalna stranica je promenjena.

"After KCC receives and processes the DS-260 application form for you and your accompanying family members, you will receive instructions for how to scan and upload required supporting documents. Your interview will not be scheduled until you submit scanned copies of all required supporting documents, following the guidelines below. You will bring the original documents to your interview with the consular officer. It is strongly recommended that you begin this process early. "
https://travel.state.gov/content/tra...documents.html

Pozdrav
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Interviews DV 2018 Tia Intervju (interview) - Ambasada 764 25.05.2019 09:46
Ds260 2019 kiddo Uputstva za dobitnike 21 27.02.2019 13:29
Dv-2019 ljubakg Prijava na Lutriju 1042 21.09.2018 13:38
Koverte 2019 Lyddi Uputstva za dobitnike 9 15.04.2018 07:30

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 23:58.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.