ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Slika » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 22.05.2017, 09:27
N.eric N.eric je offline
Član
 
Datum prijave: 22.05.2017
YU lokacija: Kragujevac,Serbia
Poruke: 2
Nepromenjeno Slika

Postavio sam sliku samo nije kao u pasosu vec je sa strane slikano da li moze to da pravi problem a prijavu sam prosledio,tako da je kasno da se izmeni , na slici se vidim jasno dimenzije sam proverio sve je kako treba. Hvala unapred
Reply With Quote
  #2  
Staro 22.05.2017, 13:24
DzokicaMicev's Avatar
DzokicaMicev DzokicaMicev je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.03.2014
US lokacija: Miami
YU lokacija: Strumica
Poruke: 105
Pošalji Skype™ poruku korisniku DzokicaMicev
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik N.eric Prikaz poruke
Postavio sam sliku samo nije kao u pasosu vec je sa strane slikano da li moze to da pravi problem a prijavu sam prosledio,tako da je kasno da se izmeni , na slici se vidim jasno dimenzije sam proverio sve je kako treba. Hvala unapred
Zdravo i dobrodosao. Jel mozes da budes malo konkretniji i da objasnis kakvu sliku i gde si je postavio za da bi mogli da ti damo odgovor. Kad vec trazite pomoc pitajte kao sta treba!!
__________________
-----------------
14.10.2016. Prijava na DV-2018
02.05.2017. Izvucen 2017EU00007xxx
24.05.2017. Poslat DS-260
13.11.2017. Izasao VB
15.11.2017. Stigao mail za intervju
xx.xx.2018. Lekarski pregled
17.01.2018. Intervju
xx.xx.2018. Stigli pasosi
Reply With Quote
  #3  
Staro 22.05.2017, 17:36
N.eric N.eric je offline
Član
 
Datum prijave: 22.05.2017
YU lokacija: Kragujevac,Serbia
Poruke: 2
Nepromenjeno

Isao sam na link Prekontrolišite prijavu popunio uredno sve , samo sam na slici nasmejan bukvalno selfi , tek kasnije sam shvatio da sam pogresio,sad ne znam da li je ta prijava validna radi se o http://www.zelenalutrija.com/ 3.coj tacki , zanima me da li su prijave otvorene sada , jel moze preko vaseg sajta i za koju godinu se predaje nov sam hvala na razumevanju.
Reply With Quote
  #4  
Staro 22.05.2017, 19:39
DzokicaMicev's Avatar
DzokicaMicev DzokicaMicev je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.03.2014
US lokacija: Miami
YU lokacija: Strumica
Poruke: 105
Pošalji Skype™ poruku korisniku DzokicaMicev
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik N.eric Prikaz poruke
Isao sam na link Prekontrolišite prijavu popunio uredno sve , samo sam na slici nasmejan bukvalno selfi , tek kasnije sam shvatio da sam pogresio,sad ne znam da li je ta prijava validna radi se o http://www.zelenalutrija.com/ 3.coj tacki , zanima me da li su prijave otvorene sada , jel moze preko vaseg sajta i za koju godinu se predaje nov sam hvala na razumevanju.
Ja kao sto mogu tebe razumeti ti hoces da se prijavis za lutriju. Kao prvo ovde se ne prijavljuje za lutriju. To se radi svake godine na oficijalnom sajtu za prijavljivanje. Molim te da procitate prvo ceo forum I sve vam je objasnjeno ovde.
__________________
-----------------
14.10.2016. Prijava na DV-2018
02.05.2017. Izvucen 2017EU00007xxx
24.05.2017. Poslat DS-260
13.11.2017. Izasao VB
15.11.2017. Stigao mail za intervju
xx.xx.2018. Lekarski pregled
17.01.2018. Intervju
xx.xx.2018. Stigli pasosi
Reply With Quote
  #5  
Staro 30.05.2017, 11:14
Taty2's Avatar
Taty2 Taty2 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.07.2013
US lokacija: Boston
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 122
Nepromenjeno

ima tu dosta sitnica koje se traže pa da fotka bude ok, svakako po mogućnosti bez smile ....The complete face, neck, and shoulders with a frontal view; an expression without smile and eyes both open and facing the camera; vertically-oriented posture...a najbolje je otići kod profesionalnog fotografa
__________________
More than xxx entries - has not been selected
Reply With Quote
  #6  
Staro 27.10.2017, 13:19
JelenaR JelenaR je offline
Član
 
Datum prijave: 10.10.2017
US lokacija: Kalifornija
YU lokacija: Beograd
Poruke: 1
Nepromenjeno

Sliku koju sam okacila je sa naocarima jer nosim naocare i po novim pravilima ne bi smela da imam naocare na slici..pitanje sta sad? Prijava je poslata a koliko znam ne bi smela dva put da se prijavljujem? Da li moze da se udje na svoju prijavu da se menjaju neke stvari ili propade sve zbog slike?
Reply With Quote
  #7  
Staro 28.10.2017, 07:52
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik JelenaR Prikaz poruke
Sliku koju sam okacila je sa naocarima jer nosim naocare i po novim pravilima ne bi smela da imam naocare na slici..pitanje sta sad? Prijava je poslata a koliko znam ne bi smela dva put da se prijavljujem? Da li moze da se udje na svoju prijavu da se menjaju neke stvari ili propade sve zbog slike?
Pravilo za sliku bez naocara vazi od prosle godine. Na zalost, ne mozete da je promenite i po pravilima, Vasa prijava bi trebalo da bude odbacena.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #8  
Staro 23.08.2018, 09:01
Jamive Jamive je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.05.2018
YU lokacija: BG
Poruke: 53
Nepromenjeno

Imam i ja pitanje vezano za sliku. Izvinjavam se unapred ako je vec negde odgovoreno. Cini mi se da jeste, ali ne mogu da to nadjem..
Da li za svaku prijavu mora nova slika, tj.da ne moze biti starija od sest meseci i te fore?
Cini mi se da sam negde procitala da ne sme proslogodisnja, ali ne mogu da nadjem gde sam to procitala i posto sam sve zivo iscitala vise nisam sigurna sta sam procitala, pa opet pretrazujem 😁
Bolje da pocnem da zapisujem 😥🤓🤓
Reply With Quote
  #9  
Staro 23.08.2018, 10:30
Simke Simke je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2017
Poruke: 87
Nepromenjeno

Nesme proslogodisnja slika, preporucljivo je da bude neka druga slika i ne strija od 6 meseci, da u slucaju kada bi vas izvukli ne bi cupali kosu i mislili o tome dali ste poslali dobro sliku i dali ce provaliti da je proslogodisnja.
Reply With Quote
  #10  
Staro 24.08.2018, 08:00
Jamive Jamive je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.05.2018
YU lokacija: BG
Poruke: 53
Nepromenjeno

Ok. Hvala Simke 😊
A do pedeset karaktera cu da napisem da je napolju vec vruce, a ja ove godine nisam isla na more.
Bilo je ili renoviranje ili more..
Volela bih da jednom mogu reci:" Idem na more dok traju radovi"
I tako...
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Slika za bebu josefkowalsky Prijava na Lutriju 25 07.10.2015 21:27

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:37.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.