ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1111  
Staro 12.09.2017, 16:27
DzokicaMicev's Avatar
DzokicaMicev DzokicaMicev je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.03.2014
US lokacija: Miami
YU lokacija: Strumica
Poruke: 105
Pošalji Skype™ poruku korisniku DzokicaMicev
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Vjeko Prikaz poruke
Po mom misljenju, zato jer je prethodnih godina u Evropi su bili vecinom veliki brojevi, ove godine su manji brojevi u vecini. Pa pogledaj proslu godinu, visa bulliten za Decembar 14000, a u Januaru 15900.
Pozdrav do svih ovde i hteo bih da vam kazem da nemate potrebe od sekiranja. Kao sto su objavili ove godine ima promenu u nacinu procesuiranja DS260 tako da sve se desava zbog toga, verujem da ce svi ovde stici na intervju samo sto nece biti kao prethodnih godina. Zato ne gubite zivce i cekajte sledeci VB. CAOS
__________________
-----------------
14.10.2016. Prijava na DV-2018
02.05.2017. Izvucen 2017EU00007xxx
24.05.2017. Poslat DS-260
13.11.2017. Izasao VB
15.11.2017. Stigao mail za intervju
xx.xx.2018. Lekarski pregled
17.01.2018. Intervju
xx.xx.2018. Stigli pasosi
Reply With Quote
  #1112  
Staro 12.09.2017, 16:38
Jovobd Jovobd je offline
Član
 
Datum prijave: 05.06.2017
Poruke: 16
Nepromenjeno Pozdrav

Pozdrav ljudi, ja ne vidim razlog za paniku, kapiram da cemo svi doci na red samo treba strpljenja.
U poredjenju sa ostalima brojevi za EU su prosli i najbolje..
Octobar Novembar
AF 8500 8600(samo za 100)
AS 1200 1750
EU 2600 4500
NAM 2 3
SAM 185 325
OC 185 325
Reply With Quote
  #1113  
Staro 13.09.2017, 15:39
Supernaut Supernaut je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2017
US lokacija: u potrazi za lokacijom, dok cekamo intervju
YU lokacija: Beograd
Poruke: 69
Nepromenjeno

Pozdrav svima,

ukoliko sam u pravu, ukupan broj odobrenih za intervju za ceo svet (ne samo Evropa) je za prva dva meseca cca 15500, ili cca 7750 mesečno. Ovom logikom, idu čak i brže, za manje od 7 meseci bi svi došli na red. Da li sam u pravu?
Reply With Quote
  #1114  
Staro 13.09.2017, 17:28
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Supernaut Prikaz poruke
Pozdrav svima,

ukoliko sam u pravu, ukupan broj odobrenih za intervju za ceo svet (ne samo Evropa) je za prva dva meseca cca 15500, ili cca 7750 mesečno. Ovom logikom, idu čak i brže, za manje od 7 meseci bi svi došli na red. Da li sam u pravu?
Pa i niste u pravu, jer ne poziva se 7750 ljudi mesecno. To sto vidite u Visa bulettin-u su Case Numbers, odnosno do kod broja bi neko mogao da ocekuje poziv za intervju u narednom mesecu, ukoliko je obradjen DS-260 (pod uslovom da je predat). Intervjui se protezu sve do juna (za EU region).
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #1115  
Staro 17.09.2017, 20:32
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Izvinjavam se što niam odgovorio na neka pitanja. Zbog posla nisam posećivao forum.
Slažem se da nema razloga za paniku. Mislim da sve ide kako treba.

Ne treba se brinuti za trenutne izjave predsednika Trampa. Čitao sam na sajtu VOA da neki pričaju o boljem sistemu koji imaju Kanada i Australija. Mislim da treba da se donese prvo zakon o tome, a to sigurno neće učiniti do sledeće godine. Ono o čemu se najviše priča je ulazak nekvalifikovane radne snage. Ako imate minimum srednju školu, mislim da ne treba da brinete.
Reply With Quote
  #1116  
Staro 19.09.2017, 14:21
Supernaut Supernaut je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2017
US lokacija: u potrazi za lokacijom, dok cekamo intervju
YU lokacija: Beograd
Poruke: 69
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Pa i niste u pravu, jer ne poziva se 7750 ljudi mesecno. To sto vidite u Visa bulettin-u su Case Numbers, odnosno do kod broja bi neko mogao da ocekuje poziv za intervju u narednom mesecu, ukoliko je obradjen DS-260 (pod uslovom da je predat). Intervjui se protezu sve do juna (za EU region).
Možda nisam bio jasan ili precizan u prvom dopisu, i mislio sam na Case Nr.s. Moja zabrinutost je i išla u tom smeru- da li su usporili boj CN po mesecima i da neće svi brojevi biti pozivani...
Reply With Quote
  #1117  
Staro 19.09.2017, 20:19
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Supernaut Prikaz poruke
Možda nisam bio jasan ili precizan u prvom dopisu, i mislio sam na Case Nr.s. Moja zabrinutost je i išla u tom smeru- da li su usporili boj CN po mesecima i da neće svi brojevi biti pozivani...
U pravu ste, nisam Vas razumeo tacno. Od ove godine postoji mala izmena u redosledu obradjivanja DS-260. Naime, iako je neko sa vecim CN poslao svoj DS-260 u maju, on nece biti obradjivan dok za to ne dodje vreme, odnosno dok njegov CN ne bude u planu da bude current. A ako je neko sa malim CN poslao svoj CN kasnije (u nekom doglednom vremenu), njegov DS-260 ce biti obradjen pre onog gorespomenutog.

Poenta je da ce se dati prioritet manjim brojevima u pocetku, zeleci da, koliko toliko, budu ravnomerni skokovi za svaki sledeci VB.

Detaljnije mozete procitati ovde.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #1118  
Staro 27.09.2017, 20:46
Svenson's Avatar
Svenson Svenson je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 05.05.2017
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 776
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
U pravu ste, nisam Vas razumeo tacno. Od ove godine postoji mala izmena u redosledu obradjivanja DS-260. Naime, iako je neko sa vecim CN poslao svoj DS-260 u maju, on nece biti obradjivan dok za to ne dodje vreme, odnosno dok njegov CN ne bude u planu da bude current. A ako je neko sa malim CN poslao svoj CN kasnije (u nekom doglednom vremenu), njegov DS-260 ce biti obradjen pre onog gorespomenutog.

Poenta je da ce se dati prioritet manjim brojevima u pocetku, zeleci da, koliko toliko, budu ravnomerni skokovi za svaki sledeci VB.

Detaljnije mozete procitati ovde.
Sve je potpuno jasno. Ako ste osetili par zemljotresa, to je nekim ljudima pao kamen sa srca. (Meni pre pet minuta)
Reply With Quote
  #1119  
Staro 12.10.2017, 11:38
doE0 doE0 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 06.10.2016
Poruke: 69
Nepromenjeno

6000....
Izem ti visa bulletin ove godine, usporili su posteno
Reply With Quote
  #1120  
Staro 12.10.2017, 12:21
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Auu, ovo je mnogo malo... Čitao sam o tome kako se ove godine obrađuju DS260 obrasci, ali ipak ovaj broj deluje dosta nisko. Iskreno očekivao sam malo veći skok. Čak počinjem i malo da se brinem da li ću stići na red.
Reply With Quote
Odgovori

Tags
run the risk


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:26.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.