ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Lutrija za Zelenu Kartu DV-2018 Prijavljivanje » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Prikaz rezultata ankete: Prijava za DV-2018 - Po koji put se prijavljujete?
1. Put 235 47,76%
2. Put 104 21,14%
3. Put 71 14,43%
4. Put 32 6,50%
5. Put 12 2,44%
6. Put 9 1,83%
7. Put 10 2,03%
8. Put 5 1,02%
9. Put 0 0%
10. Put (& >10) 14 2,85%
Glasači: 492. Ne možete učestvovati u ovoj anketi

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #801  
Staro 03.05.2017, 02:44
Bibiribi Bibiribi je offline
Član
 
Datum prijave: 03.05.2017
Poruke: 8
Nepromenjeno DA ili NE?

Ljudi, molim vas pomoć, ja sam preuzbuđena i mozak mi ne radi! Meni je došlo da sam odabrana za dalje, ali da to ne znači da sam dobila vizu jer je više dobitnika nego viza! Šta to znači? Oprostite ako se pitanje ponavlja, prvi put se susrećem sa svim ovim!
Reply With Quote
  #802  
Staro 03.05.2017, 03:09
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Bibiribi Prikaz poruke
Ljudi, molim vas pomoć, ja sam preuzbuđena i mozak mi ne radi! Meni je došlo da sam odabrana za dalje, ali da to ne znači da sam dobila vizu jer je više dobitnika nego viza! Šta to znači? Oprostite ako se pitanje ponavlja, prvi put se susrećem sa svim ovim!
Verovatno si dobila neki broj (Case Number) tipa 2018EU*****. Ove zvezdice su neka cifra, nemoj nam ih odavati, ali mozes recimo napisati cifru od hiljade, pa ako si npr. broj 2018EU8000, a ti nam napisi 2018EU8***, a ako si 2018EU7000, ti napisi 2018EU7*** i slicno. To je potrebno cisto da ti mozemo reci kada bi mogla da ocekujes intervju.
Sledece treba da popunis DS260 formular online, ali opet kazem, najbolje da znas kada mozes da ocekujes intervju (a to ces opet znati preko onog broja iz proslog pasusa i iskustava iz prosle godine) jer sve ovo kosta i novaca i vremena, a i kada jednom odradis lekarski i prodjes intervju imas 'samo' 6 meseci da udjes u U.S. Nekome vise odgovara da popuni taj formular kasnije, pa samim tim dobije i kasniji datum intervjua i vise vremena da emigrira.
Ako izguglas 'visa bulletin dv cut-off number', ili tako nesto, videces da se svakog meseca cut-off number povecava. To otprilike znaci da svako ko ima broj manji od cut-off numbera, a popunio je DS260 do 20-tog u prethodnom mesecu moze ocekivati datum intervjua.

Eto, a sada nam otprilike napisi koji si Case Number u formatu 2018EU***** (nemoj odavati ceo broj, samo napisi do hiljade), pa ce te i ostali polako uputiti kako i kada najlakse napraviti dalje korake.
Reply With Quote
  #803  
Staro 03.05.2017, 03:27
Botanika1 Botanika1 je offline
Član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Scottsdale
YU lokacija: Beograd
Poruke: 18
Nepromenjeno

Ja prosle godine, moja sestra ove izvucena case 12xxx
@slucajni_prolaznik treba mi tvoja pomoc, ona prolazi kroz istu proceduru kao ti i tvoja devojka/zena, ima tonu pitanja
Reply With Quote
  #804  
Staro 03.05.2017, 03:43
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Botanika1 Prikaz poruke
Ja prosle godine, moja sestra ove izvucena case 12xxx
@slucajni_prolaznik treba mi tvoja pomoc, ona prolazi kroz istu proceduru kao ti i tvoja devojka/zena, ima tonu pitanja
Nikakav problem, sta god treba, mozemo kako hocete, samo ne mogu vam poslati privatnu poruku dok ne napravite 10 postova, ali mozemo i ovako po forumu da se dopisujemo, mozda nekome zatreba, a tu su onda i ostali da pripomognu.

Jedino sto po Case Numberu mogu da kazem je da ako posale DS260 do 20-og maja moze ocekivati intervju u novembru, a ako joj se ne zuri neka ga posalje kasnije, sigurno ce stici na red.

Last edited by slucajni_prolaznik; 03.05.2017 at 03:55.
Reply With Quote
  #805  
Staro 03.05.2017, 03:56
mandala mandala je offline
Član
 
Datum prijave: 02.01.2015
US lokacija: Florida
YU lokacija: Beograd
Poruke: 9
Nepromenjeno

Drugi put duplo nista! Ko zna zasto je to dobro! Svim izvucenim zelim puno uspeha u novoj zivotnoj avanturi! Veliki pozdrav, do sledeceg kruga izvlacenja!
Reply With Quote
  #806  
Staro 03.05.2017, 04:52
Botanika1 Botanika1 je offline
Član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Scottsdale
YU lokacija: Beograd
Poruke: 18
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik slucajni_prolaznik Prikaz poruke
Nikakav problem, sta god treba, mozemo kako hocete, samo ne mogu vam poslati privatnu poruku dok ne napravite 10 postova, ali mozemo i ovako po forumu.....
Super! Hvala ti puno. Verovatno ce ona preuzeti dopisivanje (oko vencanja, promene prezimena, dokumenata itd).
Nadam se da ste se lepo smestili ako ste se preselili. Ja jos cekam papire posle 3 ned nista nije stiglo, pa sam isla da pokrenem za ssn i to sada cekam da stigne. GC su rekli da se javim tek posle 120 dana. Inace, dobila sam posao i oni me cekaju do kraja maja da se sredim, nista bez ssn :/
Reply With Quote
  #807  
Staro 03.05.2017, 05:02
FilipVa FilipVa je offline
Član
 
Datum prijave: 03.05.2017
Poruke: 15
Nepromenjeno

Dobro jutro svima ljudi! Uzbudjenje je veliko u nasoj kuci, brat i ja smo se prvi put prijavili ove godine i on je izvucen, ja ne! Kada sam procitao ono you have been randomly selected nisam mogao verovati, probudio sam sve u kuci! hteo bih ovde da vam napisem njegov case number ali nisam siguran da li smem napisati ceo broj i koji deo bi trebao napisati da bi ste mi rekli kada bi otprilike trebao da ocekuje interviju!
Reply With Quote
  #808  
Staro 03.05.2017, 05:12
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik FilipVa Prikaz poruke
Dobro jutro svima ljudi! Uzbudjenje je veliko u nasoj kuci, brat i ja smo se prvi put prijavili ove godine i on je izvucen, ja ne! Kada sam procitao ono you have been randomly selected nisam mogao verovati, probudio sam sve u kuci! hteo bih ovde da vam napisem njegov case number ali nisam siguran da li smem napisati ceo broj i koji deo bi trebao napisati da bi ste mi rekli kada bi otprilike trebao da ocekuje interviju!
Ako je broj 8 hiljada i nesto, napisi ga ovako:
2018EU8***
ako je 7 hiljada i nesto, ovako:
2018EU7***
ako je 12 hiljada i nesto, ovako:
2018EU12***
a ako je ispod hiljadu, npr. 300 i nesto, napisi ga ovako:
2018EU3**
Reply With Quote
  #809  
Staro 03.05.2017, 05:15
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Botanika1 Prikaz poruke
Super! Hvala ti puno. Verovatno ce ona preuzeti dopisivanje (oko vencanja, promene prezimena, dokumenata itd).
Nadam se da ste se lepo smestili ako ste se preselili. Ja jos cekam papire posle 3 ned nista nije stiglo, pa sam isla da pokrenem za ssn i to sada cekam da stigne. GC su rekli da se javim tek posle 120 dana. Inace, dobila sam posao i oni me cekaju do kraja maja da se sredim, nista bez ssn :/
Samo neka pise, ima nas koji smo 'doktorirali' sve to prosle godine. Ne bih jos o nasoj situaciji dok ne budemo 100% sigurni da ostajemo tu gde smo, javicu svima sta se sve izdesavalo, a ima zanimljivih i svima korisnih detalja, samo necu da objavljujem nesto u sta nisam jos potpuno siguran.
Reply With Quote
  #810  
Staro 03.05.2017, 05:20
milos milos je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.09.2006
US lokacija: izgleda nigde :(
YU lokacija: Nis
Poruke: 89
Nepromenjeno

Nesto ne radi opet aplikacija, non stop isto izbacuje
Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'


A radim copy paste sa prijave kao i svake godine, hm.... moracu popodne da proveravam opet
__________________
2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010-2011-2012-2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020
HAS NOT BEEN SELECTED

2011 SELECTED ali ponistena lutrija

2012EU00003058
ovo je bio moj broj
Reply With Quote
Odgovori

Tags
fds, magie, prijava


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Adresa u prijavi za zelenu kartu vukana Prijava na Lutriju 2 23.10.2014 08:09
prijava za zelenu kartu u USA mirjana72 Stare teme 7 26.01.2012 21:45
koliko je sigurno da cu dobiti zelenu kartu? wingreen Druga koverta 61 28.06.2009 22:05
Lutrija za zelenu kartu je besplatna! emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 13.11.2007 18:08

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:31.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.