ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #631  
Staro 08.06.2020, 10:05
Angeles Angeles je offline
Član
 
Datum prijave: 08.10.2019
US lokacija: Los Angeles
Poruke: 10
Nepromenjeno

Samo da pitam kada se proverava status oko ovoga, da li se ubacuje samo Prezime ili Prezime i Ime ?
Ubacio sam samo sa prezimenom i pisalo mi
- has not been selected for further processing , tako nesta.
da nisam kao selektovan sa tim informacijama i da proveravama i dalje kao.
Znaci opet u novembru da se aplicira
Sestra pre par godina iz 1 izvucena a mene nece pa nece
Reply With Quote
  #632  
Staro 08.06.2020, 10:36
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko1995 Prikaz poruke
Ne bi ni to bilo lose, ma da treba sacekati malo da vidimo broj izvucenih.
Treba sacekati i vidjeti sta ce biti 22 juna odnosno hoce li Trump produziti ban to je isto jako bitno negdje se spominjalo da ako se produzi produzice se na godinu dana... To bi imalo ogroman uticaj na DV-2021.

Sad za sad oba njihova broja izgledaju obecavajuce...

Wait and see
Na godinu dana?! Ja mislio ako produzi, produzice opet dva meseca.
Kao sto sam rekao, zeznuta i nezavidna godina ko je izvucen. Ljudi ne znaju dal ce uopste moci da odu.........
Reply With Quote
  #633  
Staro 08.06.2020, 11:35
tectonic's Avatar
tectonic tectonic je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.11.2017
Poruke: 37
Nepromenjeno

Moji planovi: da dobijem zelenu kartu i da 2021. emigriram u USA
2020: Nice plans u got there, it would be a shame if somenone.......... ruined them

Elem, i kod mene po treci put nista.
Posto se na forumu svake godine jedan do dva dobitnika jave, pitam se ko to uopste dobija. Da li ostalih 299 ljudi citaju incognito ili im bas nikakva pomoc nije potrebna?
__________________
DV 2019 - 2 prijave (has not been selected)
DV 2020 - 2 prijave (has not been selected)
DV 2021 - 1 prijava (has not been selected)
DV 2022 - 1 prijava (has not been selected)
DV 2023 - 1 prijava (has not been selected)
DV 2024 - 1 prijava (has not been selected)
Reply With Quote
  #634  
Staro 08.06.2020, 12:35
Димитрије Димитрије je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.04.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

зашто је лутрија 2011. била поништена?
што се тиче забране, зар не мора конгрес да одобри то што трамп прича? не видим никакву реалност забране године дана. да ли је то за све, или само за лутријаше?
Reply With Quote
  #635  
Staro 08.06.2020, 12:40
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
зашто је лутрија 2011. била поништена?
што се тиче забране, зар не мора конгрес да одобри то што трамп прича? не видим никакву реалност забране године дана. да ли је то за све, или само за лутријаше?
To su spekulacije, nista ne znamo dok ne dodje zvanicna potvrda.
Kako sam razumio Brit Simona nista ga ne sprecava da produzi ban.

Cak su za DV-2020 danas otkazani intervjui u Gruziji za mjesec JUL (ljudi koji su bili vec zakazani, ponovo su zakazani za Jul) i evo danas im otkazan intervju.

Ovo je sad totalno nejasno da i Jul otkazuju...
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #636  
Staro 08.06.2020, 14:33
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tectonic Prikaz poruke
Posto se na forumu svake godine jedan do dva dobitnika jave, pitam se ko to uopste dobija. Da li ostalih 299 ljudi citaju incognito ili im bas nikakva pomoc nije potrebna?
Javi se dosta više dobitnika, samo treba vremena, mnogi su i zaboravili da provere. Što se tiče pomoći, sve što je potrebno za lutriju je ovo Diversity Visa Program. Tu sve lepo piše, svaki korak je objašnjen, od prijave i izvlačenja, pa do intervjua.
Reply With Quote
  #637  
Staro 08.06.2020, 14:49
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tectonic Prikaz poruke
Moji planovi: da dobijem zelenu kartu i da 2021. emigriram u USA
2020: Nice plans u got there, it would be a shame if somenone.......... ruined them

Elem, i kod mene po treci put nista.
Posto se na forumu svake godine jedan do dva dobitnika jave, pitam se ko to uopste dobija. Da li ostalih 299 ljudi citaju incognito ili im bas nikakva pomoc nije potrebna?
Pa nije, javilo se vec njih 7-8 a tek je dva dana proslo. Svake godine se javi njih 30-40 na forum. Verujem da dosta ljudi (najmanje 20-30%) odustane od odlaska iz raznih razloga a neki i izgube broj prijave...........
A neki i nemaju potrebe za forumom jer ih ceka rodbina tamo i oni ne brinu sta ce kako ce
Reply With Quote
  #638  
Staro 08.06.2020, 15:41
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

mozda je sada isuvise rano za podvlacenje racuna jer znamo da velika vecina ostavlja proveru za najmanje sedmicu posle, a mnogi provere tek mesecima naknadno.. Jeste cinjenica da zasad imamo samo
GIM-a sa dve dobitne prijave , te Cheersa s jednom (brat) , znaci rec je o ukupno 3 dobitne, s derivatima je to takodjer 3 dobitnika u njihovim slucajevima. Cinjenica jeste da su svo troje novi na forumu (dobrodosli jos jednom) dakle zasad 0 od ranije registrovanih dobitnika s foruma ..osim ako negde car slavi dobitak i nepadamo mu niti onkraj svesti.. ali otreznit ce se oni kad krene nova etapa procesa Ako je netko na forumu vec pronasao jos dobitnika molim da nas obavesti, jer ja iskreno cesljajuci forum nisam...
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected

Last edited by svetlana33; 08.06.2020 at 15:46.
Reply With Quote
  #639  
Staro 08.06.2020, 15:55
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

velika je mogucnost da vecina dobitnika niti ne aplicira odavde vec najverovatnije iz USA tako da verovatno, ako uopste googla za pomoc , trazi je inercijom na stranim stranicama...to ne mislim zato sto bi to bilo ispravno, nego kako tamo borave to je verovatno prva pomisao jer imaju osecaj da su, da tako kazem "na izvoru", uz to naprosto mnogi za forum neznaju- niti su upuceni koliko je koristan u samom procesu..
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #640  
Staro 08.06.2020, 15:58
Master Yoda's Avatar
Master Yoda Master Yoda je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.10.2019
US lokacija: Hopefully somewhere in the West
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 40
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrew Wiggins Prikaz poruke
(najmanje 20-30%) odustane od odlaska iz raznih razloga a neki i izgube broj prijave...........
Zanimljivo je da je ove godine moguce povratiti svoj broj prijave ukoliko ste ga zaboravili.
Potrebno je uneti par licnih informacija i dobijete broj nazad, ocigledno zele da sto manje ljudi otpadne zbog "glupih" razloga kao sto je npr. gubljenje prijavnog broja.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:48.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.