ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #101  
Staro 03.05.2013, 11:18
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

Trenutno imaju vecih problema od ukidanja lutrije,sad su problem ove studentske vize,tako da mozda ima nade za lutriju jos
Reply With Quote
  #102  
Staro 03.05.2013, 11:22
TheNenad's Avatar
TheNenad TheNenad je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2009
YU lokacija: True north of Serbia
Poruke: 241
Nepromenjeno

Već sam rekao, bolje je makar da se plati 1$ nego da je "free for all". To je pre imalo smisla kada si morao sam da popunjavaš ručno formulare, kada je zahtevalo malo fizičkog posla, ali sada je sve na internetu i svako može da popuni i sebe i tetku i strinu iz zajebancije uz kafu.

Imaš stotine "agencija" koji i dan danas prijavljuju davne nepostojeće klijente koji ni ne žele da učestvuju u GC lutriji, jer ako slučajno dobiju, mogu da ih kontaktiraju i traže par stotina dolara za "usluge".

I kao što kaže Homer Simpson... traže hiljade dolara na računu i garantna pisma na intervjuu, pa neće valjda da bude problem par dolara za prijavu na lutriju? Ako par dolara za to nema, onda je bolje da aplicira za azil nego za GC jer će svakako na intervjuu da kiksne.
__________________
DV2012 - Has not been selected
DV2013 - Has not been selected
DV2014 - Has not been selected
DV2015 - Has not been selected
DV2016 - Has not been selected
DV2017 - Has not been selected
Reply With Quote
  #103  
Staro 03.05.2013, 11:27
VectorZz VectorZz je offline
Član
 
Datum prijave: 26.04.2013
Poruke: 26
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Homer Simpson Prikaz poruke
Imas ovde predlog zakona. Od onog sto sam citao prethodnih par dana, postoji mogucnost da STEM diplomci automatski dobiju GC ali o tome se jos raspravlja. Ne znam da li ce biti povecana kvota za F1, dok za H-1B hoce...
Google-aj, jbg, stvarno ne znam detaljnije
Jel to bese ako si diplomac nekih od programa : Science, Technology, Engineering, Math?
Reply With Quote
  #104  
Staro 03.05.2013, 11:46
Cosmo's Avatar
Cosmo Cosmo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.10.2012
US lokacija: Gdje god je bolje nego ovdje
YU lokacija: BiH
Poruke: 87
Nepromenjeno

Hajde, hajde, i Vas mali doprinos, jos samo oko 1.500 glasova fali

https://petitions.whitehouse.gov/pet...eform/kRgjR5bj
__________________
DV-2014, 1. put, 2 prijave, HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2015, 2. put, 2 prijave, HAS NOT BEEN SELECTED
Reply With Quote
  #105  
Staro 03.05.2013, 11:53
Homer Simpson's Avatar
Homer Simpson Homer Simpson je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.10.2012
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 69
Nepromenjeno

Fali 98.500, toliko je interesovanje...

@ VectorZz: Da, samo se ne secam da li njihov diplomac ili strani (ili vazi za oba slucaja)

@ cukoni: Ukidanje lutrije je sastavni deo zakona, nema samo studenti, samo mexikanci, ovi-oni. Sve komplet ide.

Pise tamo da stupa na snagu 1. oktobra (naravno ako se usvoji), sto znaci da nece biti ni nove lutrije ali ni dodatnog izvlacenja ove godine...
__________________
DV2014 - HAS NOT BEEN SELECTED
Reply With Quote
  #106  
Staro 03.05.2013, 12:38
cukoni cukoni je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.09.2012
Poruke: 213
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Homer Simpson Prikaz poruke
Fali 98.500, toliko je interesovanje...

@ VectorZz: Da, samo se ne secam da li njihov diplomac ili strani (ili vazi za oba slucaja)

@ cukoni: Ukidanje lutrije je sastavni deo zakona, nema samo studenti, samo mexikanci, ovi-oni. Sve komplet ide.

Pise tamo da stupa na snagu 1. oktobra (naravno ako se usvoji), sto znaci da nece biti ni nove lutrije ali ni dodatnog izvlacenja ove godine...
imaju drugih problema ako pratis medije znas o cemu pricam,sad su se okupirali drugim stvarima vjeruj mi gledao sam na cnn-u o unutarnjoj sigurnosti i provjeri ljudi,sad im je problem ti mnogi imigranti i neki smatraju tj dosta ljudi da ne trebaju da dobiju vize jer krse zakone
Reply With Quote
  #107  
Staro 03.05.2013, 13:22
VectorZz VectorZz je offline
Član
 
Datum prijave: 26.04.2013
Poruke: 26
Nepromenjeno

Ja ne znam kakvi su problemi kod njih, kamoli ovde, tv ne pratim evo vec godinu dana, jer sluzi samo za odvalcenje paznje sa realnih problem, ali kontam da se sad najvise frka digla oko onog napada u Bostonu, i zato sto su prvo optuzeni imigranti?
Reply With Quote
  #108  
Staro 03.05.2013, 13:30
aspirin aspirin je offline
Drug član
 
Datum prijave: 15.03.2012
Poruke: 78
Nepromenjeno

Da li je moguce da se jos bavite pricama "sta bi bilo kad bi bilo" da bi bilo dobro da se uvede placanje i slicne nebuloze?!
Ne moze nista na silu ako su odlucili da ukinu tako ce i biti. Igrali ste godinama, igrao sam i ja, i zelim za sebe i porodicu neki bolji zivot kao i vi, pa sta?! Koga briga za moje i vase silne pokusaje na lutriji! Urazumite se i pomirite sa cinjenicom da je ovo kraj, i da je lutrija samo mali deo reforme i zakona koji prolaze vrlo brzo. Preko 20 godina je postojala lutrija uskoro je nece biti i to je realnost. Ko se dokopao Amerike dokopao se, ko nije - dovidjenja prijatno. Kakvo crno placanje lutrije i slicne price.
Reply With Quote
  #109  
Staro 04.05.2013, 23:50
milos milos je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.09.2006
US lokacija: izgleda nigde :(
YU lokacija: Nis
Poruke: 89
Nepromenjeno

@aspirin

Na zalost moram da se slozim sa tobom!
__________________
2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010-2011-2012-2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020
HAS NOT BEEN SELECTED

2011 SELECTED ali ponistena lutrija

2012EU00003058
ovo je bio moj broj
Reply With Quote
  #110  
Staro 05.05.2013, 00:27
vrhunski vrhunski je offline
Proteran
 
Datum prijave: 17.06.2010
US lokacija: San Jose, CA
YU lokacija: Belgrade, Serbia
Poruke: 488
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik aspirin Prikaz poruke
Da li je moguce da se jos bavite pricama "sta bi bilo kad bi bilo" da bi bilo dobro da se uvede placanje i slicne nebuloze?!
Ne moze nista na silu ako su odlucili da ukinu tako ce i biti. Igrali ste godinama, igrao sam i ja, i zelim za sebe i porodicu neki bolji zivot kao i vi, pa sta?! Koga briga za moje i vase silne pokusaje na lutriji! Urazumite se i pomirite sa cinjenicom da je ovo kraj, i da je lutrija samo mali deo reforme i zakona koji prolaze vrlo brzo. Preko 20 godina je postojala lutrija uskoro je nece biti i to je realnost. Ko se dokopao Amerike dokopao se, ko nije - dovidjenja prijatno. Kakvo crno placanje lutrije i slicne price.
Sve je to u redu samo ne mora da znaci da je kraj
Nije jos zvanicno to proslo to je samo 'predlog'.
http://politic365.com/2013/04/16/why...are-important/
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:06.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.