ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interview DV2015 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #191  
Staro 22.10.2014, 21:29
zanesena zanesena je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.09.2010
US lokacija: Los Angeles,Santa Monica
YU lokacija: vojvodina
Poruke: 84
Nepromenjeno

imam lepe vesti za sve koji su nervozni jer su nizak broj a jos nisu pozvani. zvala sam kcc i receno mi je da mi je intervju 9.12 i da mi sledece nedelje stize email
koje olaksanje....
__________________
2015EU00004XXX
29.5.2014-poslat DS 260
9.12.2014-intervju
  #192  
Staro 22.10.2014, 22:16
sanjavujinovic sanjavujinovic je offline
Član
 
Datum prijave: 28.09.2014
US lokacija: Chicago IL
YU lokacija: Crvenka-Vojvodina
Poruke: 22
Nepromenjeno

Divno, sve čestitke
Da Vas iz DV2015 ispratimo sa srecom pa ako bog da da vam se dogodine pridruzimo ;-)
  #193  
Staro 22.10.2014, 22:31
NS2015 NS2015 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2014
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 201
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zanesena Prikaz poruke
imam lepe vesti za sve koji su nervozni jer su nizak broj a jos nisu pozvani. zvala sam kcc i receno mi je da mi je intervju 9.12 i da mi sledece nedelje stize email
koje olaksanje....
Hvala sto delis svoja iskustva sa nama. Samo ljudi pisite sve sto vam se desava. Ovakve informacije nam puno znace i drze nas smirenim.
__________________
DV-2014 Has not been selected
DV-2015 - Izvučen
30.05.2014. - poslali DS-260
  #194  
Staro 23.10.2014, 12:48
Anemone Anemone je offline
Član
 
Datum prijave: 02.09.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 20
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zanesena Prikaz poruke
imam lepe vesti za sve koji su nervozni jer su nizak broj a jos nisu pozvani. zvala sam kcc i receno mi je da mi je intervju 9.12 i da mi sledece nedelje stize email
koje olaksanje....
Joj kakve divne vijesti, čestitam ti želim svu sreću!
Hvala sto si je podijelila sa nama, vjeruj, puno nam znači..
  #195  
Staro 26.10.2014, 10:19
Memena Memena je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.11.2012
US lokacija: Fort Lauderdale, FL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 63
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik SasaVA Prikaz poruke
DRZIM TE ZA REC... Iskreno se nadam da ce tako i biti..
Ja sam moju rec ispunila
Cestitam na dobijenom datumu za intervju
Ja sam moj zavrsila. Danas cu da ispisem iskustvo. Cek samo malo da se razbudim
  #196  
Staro 26.10.2014, 12:35
Memena Memena je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.11.2012
US lokacija: Fort Lauderdale, FL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 63
Nepromenjeno

Evo i ja da napisem svoje iskustvo iz ambasade...
Intervju zakazan 21.10 u 8:30. Zavrsena prozivka, prolazim kroz metal detektor i ostavljam im celu torbu, jer mi je tako bilo lakse. Prolazim kroz dvoriste do salter sale. Dobijam broj. Cekam...Prozivaju me da predam pasos. Opet cekam... Sledi predaja dokumentacije i razgovor sa sluzbenikom. Od dokumenata su mi uzeli: svedocanstva i diplomu srednje skole ( original i obicne fotokopije ), fotokopiju izvoda iz maticne knjige rodjenih ( original na uvid ), potvrdu iz sup-a ( original ) , potvrdu iz suda ( original ) , dve fotografije, kovertu sa lekarskog pregleda. A sto se tice razgovora...pa onako...cisto formalno...koju sa skolu zavrsila, gde planiram da idem, kod koga, sta planiram da radim....onda su me poslali na salter da platim za visu $330, sve je to bilo gotovo do 10h.
Pauza do 13:30. Vreme nikako da prodje. Nervoza raste. Posle pauze vracam se do ambasade i opet ista procedura oko ulaska. Dobijam novi broj i opet cekam.... Zatim sledi ostavljanje otisaka...pa opet cekanje...
Konacno razgovor sa konzulom koji je i vise nego prijatan. Pitanja slicna onim koja sam imala dok sam predavala dokumenta. Pitao me je koju sam skolu zavrsila i gde bi mogla da radim tamo, gde idem i kod koga, cime se oni bave, kakvi su mi planovi kad stignem, i tako...i na kraju citanje zakletve ( na srpskom ). Vratio mi je originale diplome i svedocanstva. Cestitao mi je na odobrenoj vizi i pozeleo srecan put. Rekao mi je da cu za 3-4 dana dobiti obavestenje na e-mail vezano za preuzimanje pasosa i ostalih dokumenata.
E, sad...posto se pasos preuzima u DHL-u...dobila sam papir sa uputstvom kako da se registrujem na usvisa-info.com da bi mogla da dobijem obavestenje o broju posiljke i kad mogu da je preuzmem.
24.10. mi je stigao e-mail sa brojem posiljke, a 25.10. sam preuzela svoj imigracioni paket. Kad sam videla vizu u pasosu...sva sreca pa imam usi, inace bi se smejala oko glave.
Danas sam kupila i avio kartu za Washington DC i mislim da sam dobro prosla ( $630 ).
Jos mi je ostalo da se registrujem na USCIS i platim immigrant fee $165.
I to bi bilo to.... Jos mesec dana i cao!
__________________
19.10.2013.- Prijava za DV2015
05.05.2014.- Izvucena CN 2015EU00006xxx
23.05.2014.- Poslat DS260
14.08.2014.- Zakazan intervju
03.10.2014.- Lekarski pregled
21.10.2014.- Obavljen intervju,visa odobrena
25.10.2014.- Preuzet pasos iz DHL-a
25.10.2014.- Kupljena karta
24.11.2014.- Vezite se polecemo
  #197  
Staro 26.10.2014, 12:39
johnywalker johnywalker je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2014
Poruke: 388
Nepromenjeno

super vijesti.
je li mislis da se smjestis u DC-u ili samo do tamo letis?
Je li se moraju priloziti sve svjedodzbe iz srednje skole (1-4) ili je dovoljna samo diploma o zavrsenoj srednjoj skoli? Ja koliko sam razumio dovoljna je samo diploma ali mnogi ovdje spominju da su nosili i svjedodzbe 1-4?!
  #198  
Staro 26.10.2014, 12:50
Kuguar's Avatar
Kuguar Kuguar je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 09.10.2014
YU lokacija: Beograd
Poruke: 211
Nepromenjeno

Naježio sam se čitajući. Drago mi je za sve koji su uspeli, pa makar ja jedini ostao ovde.
Srećno ljudi, radujem se kao da vas znam 100 godina!
__________________
DV2015 - has not been selected x2
DV2016 - has not been selected x2
DV2017 - has not been selected x2
DV2018 - has not been selected x2
DV2019 - has not been selected x2
DV2020 - has not been selected x2
  #199  
Staro 26.10.2014, 12:59
Memena Memena je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.11.2012
US lokacija: Fort Lauderdale, FL
YU lokacija: Beograd
Poruke: 63
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik johnywalker Prikaz poruke
super vijesti.
je li mislis da se smjestis u DC-u ili samo do tamo letis?
Je li se moraju priloziti sve svjedodzbe iz srednje skole (1-4) ili je dovoljna samo diploma o zavrsenoj srednjoj skoli? Ja koliko sam razumio dovoljna je samo diploma ali mnogi ovdje spominju da su nosili i svjedodzbe 1-4?!
Za pocetak Alexandria, Virginia...posle cemo da vidimo...
Ja sam predala i svedocanstva i diplomu..kopije su zadrzali, a originale vratili. Mada sam negde procitala, da nekima nisu uzimali svedocanstva, vec samo diplomu srednje skole.
__________________
19.10.2013.- Prijava za DV2015
05.05.2014.- Izvucena CN 2015EU00006xxx
23.05.2014.- Poslat DS260
14.08.2014.- Zakazan intervju
03.10.2014.- Lekarski pregled
21.10.2014.- Obavljen intervju,visa odobrena
25.10.2014.- Preuzet pasos iz DHL-a
25.10.2014.- Kupljena karta
24.11.2014.- Vezite se polecemo
  #200  
Staro 26.10.2014, 14:06
Spartacus Spartacus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
US lokacija: Denver
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 71
Nepromenjeno

CESTITAM MEMENA! imam jedno podpitanje a to je jesi li ista prevodio,overavao od dokumenata?
Zatvorena tema


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV2015 dobitnici koji ste broj sombrero Vaša strana 611 24.08.2015 09:10

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:41.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.