ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » ukidanje DV lottery » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #31  
Staro 01.11.2017, 19:22
ekson ekson je offline
Član
 
Datum prijave: 18.10.2012
Poruke: 6
Nepromenjeno

Mislim da ce se ukinuti jos brze,u svakom slucaju ovo je poslednja godina prijave,jedino ako Trampa smene Impicmentom kako se to kaze.Ko je dobio,dobio je i nek mu je sa srecom,a nama sa manjkom srece ostaje da se okrenemo drugim destinacijama.
Reply With Quote
  #32  
Staro 01.11.2017, 19:35
miloszeka miloszeka je offline
Član
 
Datum prijave: 24.05.2017
YU lokacija: Beograd
Poruke: 23
Nepromenjeno

Baš katastrofa ako ukinu zelenu lutriju, mada treba dosta toga da prođe, a pre svega mislim na senat, da bio ukinuo nešto što je već postalo tradicija...jer glupo i nema logike da zbog jednog čoveka ispašta toliko ljudi...
Reply With Quote
  #33  
Staro 01.11.2017, 19:45
Ggaga Ggaga je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.05.2017
US lokacija: Washington DC
YU lokacija: Beograd
Poruke: 171
Nepromenjeno

znaci nema sanse da ospori ulazak nama koji smo izvuceni za dv 2018 ?!
Reply With Quote
  #34  
Staro 01.11.2017, 21:05
Andrija89's Avatar
Andrija89 Andrija89 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.03.2013
US lokacija: O tome kad me izvuku...
YU lokacija: Nis
Poruke: 122
Nepromenjeno

Prica o ukidanju se ponavlja vec nekoliko puta. Mislim da cak ni posle ovoga nece ukinuti dv lottery. Smanjice kvote na zemlje gde je pretezno muslimansko stanovnisto. Ovo je naravno moje licno misljenje koje ne mora da bude istinito.
__________________
13.10-20.10.2014 - Dve prijave (prvi put) ---- NISTA
08.10.2015 - Dve prijave (drugi put) ---- NISTA
09.10 - 10.10 -Dve prijave (treci put)----NISTA
05.11 - Dve prijave ----
Reply With Quote
  #35  
Staro 01.11.2017, 21:26
markoss markoss je offline
Proteran
 
Datum prijave: 19.05.2015
Poruke: 393
Nepromenjeno

Ijuu boze ja sam bio uveren tj neki sa ovog foruma su me uveravali da je amerika zemlja slobode i da raste cvece i da su sve boje i rase potpuno jednake, makar to bio terorista koji ce da pobije 50 ljudi....ijuuu kako je to moguce...ajmo svi u LA da zivimo tamo je sve sjajno i bajno
Reply With Quote
  #36  
Staro 01.11.2017, 22:01
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Post

Citat:
Prvobitno poslao korisnik melnibone Prikaz poruke
Tramp hoće da ukine lutriju za dobijanje zelene karte:

Danas počinjem proces ukidanja programa lutrije. Tražiću od Kongresa da odmah krene da radi na tome da se to ukine. Taj program je delovao dobro, ali nije dobar i nije bio dobar, mi smo protiv toga. Želimo program koji se bazira na brakovima, da ljudi koji su u braku mogu da dođu ovde", rekao je Tramp.
Najava ovakve odluke je usledila pošto je utvrđeno da je muškarac koji je izvršio napad na Menhetnu u SAD stigao preko lutrije na kojoj je dobio zelenu kartu.
Da li vam je toliko tesko da Iscitate forum?? Da ste Citali videli bi da Ova tema postoji od 2009 godine. Nije mi jasna potreba za otvaranjem nove teme ?

http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=465

Savet,Citajte forum
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #37  
Staro 01.11.2017, 22:13
vlada33 vlada33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.09.2016
US lokacija: Gde me put odnese
YU lokacija: Leskovac
Poruke: 134
Nepromenjeno

Zaista hvala, promakla nam je ta tema vise puta...

Iako nije vezana direktno za ovaj dogadjaj moze da bude od koristi, s tim da nije Tramp koji je napravio jos neke zanimljive rezove i nije bilo trroristickog napada, a kad je bio prethodni tako veci teroristicki napad, ode Afghanistan... A sad mozda i lottery

Hvala sto si nam skrenula paznju...
__________________
DV2018 X 2 = 2 x NISTA . . .
DV2019 X 2 = JOS 2 X NISTA . . .
DV2020 X 2 = I OPET JOS 2 X NISTA . . .
Reply With Quote
  #38  
Staro 01.11.2017, 22:31
miloszeka miloszeka je offline
Član
 
Datum prijave: 24.05.2017
YU lokacija: Beograd
Poruke: 23
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Makica@ Prikaz poruke
Da li vam je toliko tesko da Iscitate forum?? Da ste Citali videli bi da Ova tema postoji od 2009 godine. Nije mi jasna potreba za otvaranjem nove teme ?

http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=465

Savet,Citajte forum
Da al tebi je očigledno promaklo da se desio teroristički akt i da je terorista pre nekoliko godina dobio zelenu kartu na lutriji...pa je Tramp zato odlučio da pokrene priču da se ukine, ja koliko znam nikad niko nije javno govorio o ukidanju, više je bilo kroz štampu...pa je po meni i dobro da ima nova tema jer šta ćeš aktuelnije od ovoga. Realno gledano ako se ovo stvarno i desi, a nadam se da neće, nažalost i ovaj forum gubi smisao...
Reply With Quote
  #39  
Staro 01.11.2017, 22:48
vlada33 vlada33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.09.2016
US lokacija: Gde me put odnese
YU lokacija: Leskovac
Poruke: 134
Nepromenjeno

Daleko bilo... forum nesme da propadne a ni dv lottery... Puno je ovde clanova i informacija sakupljano, a i sta bi moderatori bez nas da nas spreme za Ameriku i taj stil zivota...

Nadam se da ce ovo biti samo neka prolazna faza, jeste ozbiljna stvar ali ako se amerika zatvori za sve postace kao severna korea... Protiv svetskih sila, 2 komada njih, protiv partnera komada 3,lozenje nekih malih da se okrenu velikim na par mesta u svetu, izlazak iz klimatskog dogovora, zatvaranje dv lottery, zid sa juzne strane, nek stave i jedan severno i nezn dal ce postojati izolovanija zemlja na planeti a da joj u isto vreme treba radna snaga...

Evo hipoteticki, da zatvore granicu na jugu, zatvore dv, najure sve nelegalne u USA, koliko vremena mialite da je potrebno da se zaustavi ceo sistem USA?

Vrlo moguce da ce doci do nekih promena, da ce biti rigorozniji na interview za green card, ali gotovo sigurno nece dv nestati odmah, menjace se ali ne i nestati, isto vazi i za nelegalne ne mogu ih sve ukloniti jer su potrebni, mozda ce selektivno najuriti gomilu, svakog ko je napravio neki mali problem ali veci deo je neophodan... E sad koliko ce nas to pogoditi tek cemo videti, cak je i dv2019 bezbedan, nema sanse da izbace neko vanredno stanje i po hitnom postupku ugase dv 2019, a sledeci dv cw verovatno biti u dugom obliku ili sa mnogo manje zemlji ucesnika
__________________
DV2018 X 2 = 2 x NISTA . . .
DV2019 X 2 = JOS 2 X NISTA . . .
DV2020 X 2 = I OPET JOS 2 X NISTA . . .
Reply With Quote
  #40  
Staro 01.11.2017, 23:02
Djordje001 Djordje001 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.09.2012
Poruke: 58
Nepromenjeno

Sta mi imamo sa tim sto muslimani dizu u vazduh,ukini njima green card lutriju i tim zemljama,nema sta nama da ukine to kao prvo,a kao drugo posto si rekao da ce deliti papire po zaslugama,izvoli posto ja branim usa svuda i za to mogu da dobijem batine i plus 6 godinu za redom igram green card koji nikako da me izvucete,izvolite po zaslugama delite ima ovde i par ljudi koji su igrali 5 puta i vise po zaslugama dajte nam papire jer smo zasluzili kad vec pominje da treba po zaslugama da se dobije i to bi bilo korektno
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Najstariji srpski DV lottery winner zex Vaša strana 13 26.06.2009 11:07
DV-2009 Green Card Lottery srdjevic Lutrija (zelena, ne Srbije) 0 03.10.2007 17:00

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 03:55.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.