ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2019 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #361  
Staro 18.11.2017, 17:00
darkman14's Avatar
darkman14 darkman14 je offline
Član
 
Datum prijave: 01.06.2017
US lokacija: CA
YU lokacija: Beograd/Novi Sad
Poruke: 2
Nepromenjeno Drugi put...

Evo druga prijava...
Valjda će biti uspešnija nego prva, dvaput je dvaput


Svima srećno
Reply With Quote
  #362  
Staro 19.11.2017, 10:31
ztp ztp je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.09.2015
Poruke: 57
Arrow

Da se i mi prijavimo...treca ili cetvrta prijava, vise ne brojimo... s tim sto nismo imali vremena da se ponovo slikamo, koristili smo slike od prosle godine. Znam da ne bi trebalo tako, ali kako bude...



Srecno svima!
__________________
DV 2017 - 25.10.2015 HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2018 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2019 - 15.05.2018 HAS NOT BEEN SELECTED
Reply With Quote
  #363  
Staro 19.11.2017, 11:23
Zizic Emil Zizic Emil je offline
Član
 
Datum prijave: 19.11.2017
US lokacija: Phoenix AZ
YU lokacija: Brcko BIH
Poruke: 1
Nepromenjeno

da li je zavrsena lutrija za 2019 i ako jeste kako provjeriti,pozz
Reply With Quote
  #364  
Staro 19.11.2017, 12:46
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Postovani, prijava za lutriju za zelenu kartu, jos uvijek traje. Ako ste mislili na samu prijavu, prijaviti se mozete na sajtu www.dvlottery.state.gov i to do 22.11.2017. do 18h po nasem vremenu. Provjera rezultata je tek moguca od 15.05.2018. i to na istom sajtu na kojem je i prijava. Imate dosta informacija na ovom forumu i koristeci opciju pretrage, mozete naci sve sto Vas zanima. Srecno i srdacan pozdrav.
Reply With Quote
  #365  
Staro 19.11.2017, 15:56
Root4 Root4 je offline
Član
 
Datum prijave: 19.11.2017
Poruke: 3
Nepromenjeno

Pozdrav svima planiramo da apliciramo do sad smo aplicilari tri puta imam jedno pitanje imam cerku koja puni 22 godine 21.06.2018 dali da je prijavimo posebno ili ili zajednicku prijavu unapred hvala.
Reply With Quote
  #366  
Staro 19.11.2017, 16:10
Hertzog's Avatar
Hertzog Hertzog je offline
Drug član
 
Datum prijave: 21.10.2012
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 56
Nepromenjeno

Novo kolo, nova sreca, nekom manja, nekom veca...
Ko skupi cetiri slova G-O-L-F, dobije Golfa... (sto bi rekli nadrealisti)

Dve prijave, sesti put, odoh opet guglati najbolja mesta za zivot u USA, pa da se razocaram u maji.
__________________
DV 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 i 2020 nista x2
Reply With Quote
  #367  
Staro 19.11.2017, 16:40
Mrrk Mrrk je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: ny/chi
YU lokacija: danilovgrad/podgorica
Poruke: 36
Nepromenjeno

i ja se prijavih uspjesno, sto kazu treca sreca
Reply With Quote
  #368  
Staro 19.11.2017, 16:55
Alex016 Alex016 je offline
Član
 
Datum prijave: 26.11.2009
US lokacija: ...
YU lokacija: Leskovac (Srbija)
Poruke: 18
Pošalji Skype™ poruku korisniku Alex016
Nepromenjeno Sedmica

Evo me opet na podforumu "Prijava na lutriju" - 7. prijava od 2009. godine za mene i moju suprugu. Porpustili smo samo dve prijave za sve ove godine, a i dete je poraslo
Reply With Quote
  #369  
Staro 19.11.2017, 17:25
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Root4 Prikaz poruke
Pozdrav svima planiramo da apliciramo do sad smo aplicilari tri puta imam jedno pitanje imam cerku koja puni 22 godine 21.06.2018 dali da je prijavimo posebno ili ili zajednicku prijavu unapred hvala.
Postovani, mislim da cerka mora da se posebno prijavi, samo ona samu sebe, posto u trenutku prijave na lutriju je napunila 21 godinu. Na primjer, da je bila situacija da u decembru 2017.g. puni 21 godinu, onda bi ona morala ici na Vasu prijavu i imala bi mogucnost da se sama prijavi (imala bi troduplu sansu za dobitak, preko Vas, vase supruge i nje same) . Nadam se da grijesim i da ce me neko ispraviti. U svakom slucaju zelim vam srecu i da vas sve izvuku. Srdacan pozdrav.

P.S. : Srecno svima koji su se prijavili.
Reply With Quote
  #370  
Staro 20.11.2017, 17:17
Root4 Root4 je offline
Član
 
Datum prijave: 19.11.2017
Poruke: 3
Nepromenjeno

Evo danas i ja da pounim prijave pa imam jos jedno pitanje do neko vise upucen imam 3 dece najstarija cerka vec ima 21 godinu e sad u grafu koliko dece dali treba i nju da upisem posto ona ce da sama aplicira UNAPRED HVALA
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:30.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.