ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 09.03.2012, 01:13
Nedim Nedim je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.03.2012
YU lokacija: Bosna i Hercegovina,Sarajevo
Poruke: 35
Pošalji MSN poruku korisniku Nedim Pošalji Skype™ poruku korisniku Nedim
Nepromenjeno Prijavljivanje na Lutriju pre zavrsene Srednje skole

Evo ovako,sigurno se pitate zasto naziv teme nosi "ZELEN" zato sto imam tek 18 godina,i razmisljam o mojoj boljoj buducnosti.Zivim u Bosni i Hercegovini,Sarajevo.Mozda znate kakva je situacija u Bosni,ne samo u Bosni nego opcenito na Balkanu.Dosta o tome,sad malo o meni,zavrsio sam trogodisnju skolu planiram upisat cetvrti stepen,trenirao sam fudbal tacno 10godina,trudio sam se kolko god sam mogao ali na kraju nisam uspio napravit svoj cilj,pred svojim vlastitim ocima sam gledao kako trener prima "bjelu kovertu" u kojoj sam znao sta je,i zbog toga je bio jedan razlog zbog cega sam prestao trenirat i drugi je jednostavno nepravde u ovoj drzavi.Engleski znam poprilicno ne znam bas sve,ali znam mozda 60%.Posto mi je propao stari cilj,postavio sam novi cilj,to jest Amerika.Zbog cega Amerika,o tome svako sanja,obeacana zemlja,gdje su mnogi uspjeli.Cuo sam mogo prica o tome,kako u gradu tako i na ovom forumu od Vas.
Sad o tome kako sam dosao na ovaj forum,kucao sam "ZELENA KARTA" i vidio sam temu nas ovom forumu,i usao sam i vidio sam kako pricate da je jedan clan ovog foruma dobio vizu i da 23.03.2012 to jes za 2 sedmice odlazi u Ameriku,sto mi je dalo veliku nadu.Pa bih voli znati kako sta,vidim da je ovde bilo 2010,2012 i sad 2013( i cini mi se da zakasnio na to).Pa me zanima sad oce li biti jos ovih prijava ili ne?

I veoma mi je drago sto ljudi sa Balkana napokon nasli srecu u Americi i svaka vam cast...

Izvinite na pravopistu,i to sto mozda neke recenice zvuce glup,i malo opisivanja,kod mene je 1:13 ujutru,ne znam kod vas.
I mozda nisam trebao stavit ovde,ako nisam,nek administrator premjesto.

Pozdrav,Necko iz Sarajeva :grin:

Last edited by Nedim; 09.03.2012 at 01:28.
  #2  
Staro 09.03.2012, 02:39
curlika's Avatar
curlika curlika je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.02.2012
US lokacija: Las Vegas, Houston, Chicago
YU lokacija: Sombor-Novi sad, Srbija
Poruke: 263
Pošalji Skype™ poruku korisniku curlika
Nepromenjeno

Pozdrav od mene "zeleni". I ja sam sa svojom porodicom takodje kandidat za GC 2014 kao i ti a ima nas jos dosta na forumu koji se nismo jos upisali pa cekamo oktobar, citajuci sve dogadjaje predhodnih godina kroz koje su prosli nasi drugovi koji su vec emigrirali u USA. Ni nazalost, ne mozes aplicirati za GC jer nemas jos zavrsenu srednju skolu tj. 4 razreda, a sto je uslov za dobijanje vize. Dakle, neka ti bude prioritet da zavrsis jos tu jednu godinu pa se onda u oktobru (te godine kad zavrsis), mozes prijaviti za GC. Dotle, prati sva desavanja i iskustva drugih u belom svetu, moze ti samo koristiti...ali bez 4-godisnje srednje skole nista. Pozdrav i ne daj se. Zivot je pred tobom. :)
  #3  
Staro 09.03.2012, 10:14
Nedim Nedim je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.03.2012
YU lokacija: Bosna i Hercegovina,Sarajevo
Poruke: 35
Pošalji MSN poruku korisniku Nedim Pošalji Skype™ poruku korisniku Nedim
Nepromenjeno

Nije problem zavrsit jos jednu godinu xd.Znaci nisam zakasnio i mogu se prijavit vec u Oktobru za vizu(ako je to GC).
Ne dam se,vala ima da se izborim za ovaj cilj.Hvala na odgovoru.
  #4  
Staro 09.03.2012, 10:40
Amerashi's Avatar
Amerashi Amerashi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.03.2012
Poruke: 53
Nepromenjeno

E ,Nedime nisi jedini . i ja sam iz Bosne i Herzegovine (Maglaj )
zavrsavam . 4 godisnju skolu . poslije toga amerika :)
de mi samo reci koji si grad razmisljao , mozda se slucajno sretnemo, pozz:grin:
  #5  
Staro 09.03.2012, 15:56
Nedim Nedim je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.03.2012
YU lokacija: Bosna i Hercegovina,Sarajevo
Poruke: 35
Pošalji MSN poruku korisniku Nedim Pošalji Skype™ poruku korisniku Nedim
Nepromenjeno

Pa sta da ti kazem,ja i moj dobar prijatelj bi isli.Tako ne znam,on tezi prema Miami-u,ali ja bih vise volio tamo gdje ima nasih ljudi sa Balkana.Oni bi valjda pomogli.Mozda Iowa,nisam o tome jos razmisljao.Vise razmisljam o tome da zavrsim vanredno 4 stepen,i da polako pocnem skupljat pare,papire i sta mi treba.

Mozda bi se mogli @Amerashi udruzit pa zajedno hahahahah tako bi se sreli slucajno.
  #6  
Staro 09.03.2012, 17:06
Amerashi's Avatar
Amerashi Amerashi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.03.2012
Poruke: 53
Nepromenjeno

Hmm . prema mom iskustvu sa foruma sto sam procitao , miami je veoma skup za one koji krecu tamo po prvi , put , zato sam ga krizao sa liste odma ,
jedno od laksih mjesta je New York
lahko je naci gajbu , nesto se renta a i karta je jeftina. Preporucio bi ti da ides na neka poznatija mjesta .tamo ces vecinom naletit na balkance , pozz
Mogli bi se udruziti , hehe
a sto se para tice pocn skupljat odma najbolji nacin ,
da se kasnije ne bi zeznuo . pozz i sve najbolje :grin:
  #7  
Staro 09.03.2012, 17:18
Nedim Nedim je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.03.2012
YU lokacija: Bosna i Hercegovina,Sarajevo
Poruke: 35
Pošalji MSN poruku korisniku Nedim Pošalji Skype™ poruku korisniku Nedim
Nepromenjeno

Ja sam veoma ozbiljan o ovome,tako da sam vec poceo gledat po forumu sta mi treba,i poceo pare skupljat.Zavrsicu i 4 stepen skole i to je to.Prijavljujem se sad za ovaj rok u Oktobru ili kad je vec.
Pa ja sam mislio i Iowu,posto tamo ima bas puno nasih ljudi sa Balkana.A Miami ofcours sam rekao da ne dolazi u obzir,to tek poslje kad se stane na noge ili nesto.Uglavnom idem u Ameriku pa gdje god zavrsim ahhaha

A ne fakat ako oces mozemo se ja,ti i ovaj moj prijatelj udruzit .Ako hoces razmisli o tome mozemo se drzat zajedno dok ne stanemo na noge,pa poslje ti svojim putem a mi svojim.Mada vjerujem ako bude ovako,postacemo dobri prijatelj pa se necemo ni odvajat hahaha.A jeli ti ides preko ovog ili kako,nisam ljepo skonto kad si pisi u jednoj temi.
  #8  
Staro 09.03.2012, 17:24
Amerashi's Avatar
Amerashi Amerashi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.03.2012
Poruke: 53
Nepromenjeno

M ja idem najvjerovatnije za New York .
A necu nista da prepustam slucaju , GC Lottery je dobar nacin za one koji imaju vremena. Sto se mene tice ja nemam . ::smrc:
tako da najvjerovatnije da cu propat preko (marriage) opcije . pozz
a mogli bi se mi udruziti samo su nam razliciti datumi odlaska :D ne bi se poklapali sigurno , hehe ,:grin:
  #9  
Staro 09.03.2012, 17:27
Nedim Nedim je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.03.2012
YU lokacija: Bosna i Hercegovina,Sarajevo
Poruke: 35
Pošalji MSN poruku korisniku Nedim Pošalji Skype™ poruku korisniku Nedim
Nepromenjeno

[QUOTE=Amerashi;27528]M ja idem najvjerovatnije za New York .
A necu nista da prepustam slucaju , GC Lottery je dobar nacin za one koji imaju vremena. Sto se mene tice ja nemam . ::smrc:
tako da najvjerovatnije da cu propat preko (marriage) opcije . pozz
a mogli bi se mi udruziti samo su nam razliciti datumi odlaska :D ne bi se poklapali sigurno , hehe ,:grin:[/QUOTE]
Aj jbg ja imam tek mi je 18 pa cemo vidit sta ce se izdesavat,ali nadam se da cu i ja jedan dan otvorit temu,kako je prosao let,kakve utiske imam itd itd...


I ja sam konto tako nesto,ali prvo cu da probam ovako pa sta bude.Imas li tamo nekog ili ces se snaci sam.
I koliko godina imas?
  #10  
Staro 09.03.2012, 17:31
Amerashi's Avatar
Amerashi Amerashi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.03.2012
Poruke: 53
Nepromenjeno

Ja idem sam(msm nemam nikoga ) tamo , a zavrsavam srednju :grin:
samo sto ja vec sad imam pripremljene pare i dokumente sve sto treba samo kartu rezervisem i (I m comming USA) :grin:
ps , ne stavljaju se godine po forumima, to je moja privatna stvar , :D
mislio sam staviti lazno ali necu , hehe

Last edited by Amerashi; 09.03.2012 at 17:38.
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Prijava za lutriju DV-2013 jovke Stare teme 1006 08.08.2012 11:04
prijava za lutriju a_ilcic Stare teme 3 21.10.2011 18:30
Hepatitis i prijava na lutriju landlord Stare teme 2 02.09.2008 01:09
Uputstvo za prijavu na lutriju srdjevic Prijava na Lutriju 0 26.04.2008 04:24

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 03:03.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.