ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interview DV2015 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #181  
Staro 19.10.2014, 18:46
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

Sve osobe koje si naveo da idu sa tobom (dobijaju vizu) moraju ici na intervju. Koji je problem povesti dijete na intervju?
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
  #182  
Staro 19.10.2014, 23:01
printer printer je offline
Član
 
Datum prijave: 17.10.2014
Poruke: 7
Nepromenjeno

Mislim da dete ne mora da vodi dete na intervju ako nema nameru da ga posle vodi u USA. Nema veze koliko dete ima godina, nisi u obavezi da ga vodis sa sobom u USA ako imate drugaciji porodicni aranzman. Ali ako zelis da dete takodje dobije GC, onda mora da ide sa tobom na intervju bez obzira na uzrast.
  #183  
Staro 19.10.2014, 23:05
Tomislav1970 Tomislav1970 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.05.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Bg
Poruke: 283
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mikiSA Prikaz poruke
Sve osobe koje si naveo da idu sa tobom (dobijaju vizu) moraju ici na intervju.
Citat:
Prvobitno poslao korisnik printer Prikaz poruke
Mislim da dete ne mora da vodi dete na intervju ako nema nameru da ga posle vodi u USA. Nema veze koliko dete ima godina, nisi u obavezi da ga vodis sa sobom u USA ako imate drugaciji porodicni aranzman. Ali ako zelis da dete takodje dobije GC, onda mora da ide sa tobom na intervju bez obzira na uzrast.
Hvala na informaciji.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mikiSA Prikaz poruke
Koji je problem povesti dijete na intervju?
Cisto hipoteticki:
ako si iz Sarajeva i ides u SAD ambasadu u Sarajevu na intervju, a djeca su ti velika - i nije neki problem.
Ako si npr. iz Velike kladuse ili Trebinja ili Dubice i ides na intervju u Sarajevo, i tamo nemas nikoga, a djeca su ti mala odnosno bebe - moze i biti problem.


A koja je svrha djeteta od recimo par mjeseci na intervju? Da li uzimaju otiske?
  #184  
Staro 19.10.2014, 23:23
johnywalker johnywalker je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2014
Poruke: 388
Nepromenjeno

Bilo svrhe ne bilo, djeca se moraju pojaviti u ambasadi, takav je zakon i tu nema odstupanja.
  #185  
Staro 19.10.2014, 23:53
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

fenor je dovodio djecu: malom 5, maloj 2 godine tada bilo (2 puta jer prvo radis ljekarski pa onda imas intervju) iz Banja Luke u Sarajevo, druge osobe isto tako, niko se nije zalio, jedini ti nasao da sad pitas moze li bez djeteta.
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
  #186  
Staro 20.10.2014, 15:16
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Neverovatno da ljudi polemisu o tome da li moraju voditi decu na intervju?!
Ocigledno da je za mnoge ovo internet igra bez cilja sta "zaista" zele!
Covece, drzao sam po 12 sati dete koje povraca u krilu u autobusu do mora jer sam zeleo da udahne taj vazduh, trpio masu drugih stvari uz klince.... a tebi se jednom pruza prilika u zivotu za vizu i ti mudrujes?!
Nemam reci, pozdrav svima do rezultata u Maju.
  #187  
Staro 20.10.2014, 19:24
Srećko's Avatar
Srećko Srećko je offline
Član
 
Datum prijave: 08.10.2014
US lokacija: San Diego <3
YU lokacija: Niš
Poruke: 26
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mikiSA Prikaz poruke
fenor je dovodio djecu: malom 5, maloj 2 godine tada bilo (2 puta jer prvo radis ljekarski pa onda imas intervju) iz Banja Luke u Sarajevo, druge osobe isto tako, niko se nije zalio, jedini ti nasao da sad pitas moze li bez djeteta.
Nije mi jasno na osnovu čega si ti žaključio da se on žali i kakve veze ima iako je pitao, pa zar ovaj forum tome ne služi?

Pitanje nije ni malo besmisleno i verujem da postoji mogućnost da se beba ne vodi uz neku potvrdu iz porodilišta ako je baš mala beba (Ovo je samo pretpostavka pitajte u ambasadi).
  #188  
Staro 20.10.2014, 20:36
Tomislav1970 Tomislav1970 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.05.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Bg
Poruke: 283
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mikiSA Prikaz poruke
fenor je dovodio djecu: malom 5, maloj 2 godine tada bilo (2 puta jer prvo radis ljekarski pa onda imas intervju) iz Banja Luke u Sarajevo,
Ne znam tko je fenor i zbog cega je on mjerodavan kao primjer

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mikiSA Prikaz poruke
druge osobe isto tako
Ne znam ni tko su druge osobe i zbog cega su i oni vazni za ono sto sam pitao


Citat:
Prvobitno poslao korisnik mikiSA Prikaz poruke
, niko se nije zalio,
Nisam se ni ja zalio - samo sam pitao za razlog. To se zove radoznalost i ne smatra se za losu osobinu

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mikiSA Prikaz poruke
jedini ti nasao da sad pitas moze li bez djeteta.
Nekada davno su ljudi tvrdili da je zemlja ravna ploca dok se nije nasao netko da pita da li je to bas tako

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mijan Prikaz poruke
Neverovatno da ljudi polemisu o tome da li moraju voditi decu na intervju?!
Nije bilo nikakve polemike da li se djeca moraju voditi na intervju - ja sam postavio pitanje da li mora i dobio odgovor da mora. Zahvalio se na informaciji i zavrsio sa tom temom.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mijan Prikaz poruke
Ocigledno da je za mnoge ovo internet igra bez cilja sta "zaista" zele!
Vjerovatno si u pravu za mnoge, a ako si mislio na mene- ja znam sta "zaista" zelim.

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mijan Prikaz poruke
Covece, drzao sam po 12 sati dete koje povraca u krilu u autobusu do mora jer sam zeleo da udahne taj vazduh, trpio masu drugih stvari uz klince.... a tebi se jednom pruza prilika u zivotu za vizu i ti mudrujes?!
Nemam reci, pozdrav svima do rezultata u Maju.
Svaka ti cast na pozrtvovanju! To jos nikada nigdje nije bilo. Vjerujem da ce se pokoljenja nadahnjivati tvojim primjerom

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Srećko Prikaz poruke
Nije mi jasno na osnovu čega si ti žaključio da se on žali i kakve veze ima iako je pitao, pa zar ovaj forum tome ne služi?

Pitanje nije ni malo besmisleno i verujem da postoji mogućnost da se beba ne vodi uz neku potvrdu iz porodilišta ako je baš mala beba (Ovo je samo pretpostavka pitajte u ambasadi).
Hvala ti sto si shvatio i javio se.


A sad bih molio sve da se vise ne nastavljaju i da vise ne razvodnjavaju temu
  #189  
Staro 22.10.2014, 07:42
kalex kalex je offline
Član
 
Datum prijave: 22.10.2014
Poruke: 8
Nepromenjeno

Da li moram dete da povedem na aerodrom u slucaju dobitka i odlaska u Ameriku?
Moguce da let bude rano ujutru a napolju bude duvao vetar pa ako mogu nekako da izbegnem!
  #190  
Staro 22.10.2014, 16:01
goKi-'s Avatar
goKi- goKi- je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.04.2014
YU lokacija: Skopje, Makedonija
Poruke: 61
Pošalji Skype™ poruku korisniku goKi-
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik kalex Prikaz poruke
Da li moram dete da povedem na aerodrom u slucaju dobitka i odlaska u Ameriku?
Moguce da let bude rano ujutru a napolju bude duvao vetar pa ako mogu nekako da izbegnem!
Druze, nije ti ovo autobuska stanica. I da bude duvao vetar, uvitkaj bebu u cebe i unesi ga unutra. Obecavam da unutra ne duva vetar.
__________________
DV-2014 (1) prijava -
DV-2015 (1) prijava -
DV-2016 (1) prijava -
Zatvorena tema


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV2015 dobitnici koji ste broj sombrero Vaša strana 611 24.08.2015 09:10

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:38.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.