ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 05.02.2009, 23:12
ex-usa
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno Zelena Lutrija ili Lutrija Srbije??? that is the question...

sta mislite, sta se vise isplati? zgoditak na Green Card Lottery? ili sedmica na Lutriji Srbije?

p.s. napominjem da je nedavno premija za sedmicu bila 3.500.000 Evra....dobio neko iz Panceva.
Reply With Quote
  #2  
Staro 05.02.2009, 23:21
xeg's Avatar
xeg xeg je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.05.2008
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 852
Pošalji Skype™ poruku korisniku xeg
Nepromenjeno

Naravno bolja je loto 7.
Ne podizes nagradu nego prodas listic za iste pare ali kes onome kome treba da opere par miliona, tako si u startu dobar za porez
Onda ako hoces Green Card kupis je ulaganjem $1.000.000 u USA privredu i imas jooooos puno $$$
__________________
2009EU00014xxx
09.05.2008. - stigla 1. koverta
14.05.2008. - poslato nazad
16.05.2008. - stiglo u KCC
01.12.2008. - stigla 2. koverta
22.12.2008. - zavrsen lekarski
22.01.2009. - uspesno zavrsen intervju u Bgd-u
23.01.2009. - podigli vizirane pasose
Od 19.04.2009. u USA, Atlanta, GA
---------
About us: Veselinovica kutak

Last edited by xeg; 05.02.2009 at 23:27.
Reply With Quote
  #3  
Staro 05.02.2009, 23:37
D$D's Avatar
D$D D$D je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.09.2008
US lokacija: Chicago,Wheaton IL
Poruke: 123
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ex-usa Prikaz poruke
sta mislite, sta se vise isplati? zgoditak na Green Card Lottery? ili sedmica na Lutriji Srbije?

p.s. napominjem da je nedavno premija za sedmicu bila 3.500.000 Evra....dobio neko iz Panceva.
Mislis da je taj iz Panceva dobio pare.
Izgleda da si ti previse dugo bio u Usa, pa to su bre lopovska posla , to drzava namesta sedmice,culi ste malo o aferi sa drzavnom lutrijom srbije i namestaljkama, samo jos neinformisani igraju loto.
Reply With Quote
  #4  
Staro 06.02.2009, 05:37
Lucky Lucky je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.11.2005
US lokacija: Tampa Bay,FL
YU lokacija: Srbija
Poruke: 205
Nepromenjeno

Mislim da je pitanje glupo jel sa 3.5 miliona evra (pa i sa duplo manjom sumom) bi resio sve finansijske probleme i ne bi morao da ides u USA. A ako ti je do putovanja mogao bi da putujes koliko hoces.

Sto se green card lutrije tice one godine kada sam ja dobio chini mi se da se prijavilo oko 3 miliona a dobilo je 50 000 sto znaci 1 u 60 prijavljenih, sto je mnoooogo veca sansa nego bilo kakav loto.
Reply With Quote
  #5  
Staro 06.02.2009, 09:54
Sloba_Kg Sloba_Kg je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.11.2008
US lokacija: Atlanta, GA
Poruke: 419
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik D$D Prikaz poruke
Mislis da je taj iz Panceva dobio pare.
Izgleda da si ti previse dugo bio u Usa, pa to su bre lopovska posla , to drzava namesta sedmice,culi ste malo o aferi sa drzavnom lutrijom srbije i namestaljkama, samo jos neinformisani igraju loto.
A inace DRZAVNA lutrija srbije je 51 % PRIVATNA!!!
__________________
2009EU000119xx
17.04.2008 - koverta iz Kentuckyja poslana na moju adresu
20.05.2008 - dobio prvu kovertu
17.6.2008 - poslao kovertu u KCC
1.12.2008 - stigla druga koverta
15.1.2009 - zakazan intervju - VIZA ODOBRENA
U Atlanti od 13.maja 2009.
Reply With Quote
  #6  
Staro 06.02.2009, 10:46
xeg's Avatar
xeg xeg je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.05.2008
US lokacija: Atlanta, GA
YU lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 852
Pošalji Skype™ poruku korisniku xeg
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lucky Prikaz poruke
Sto se green card lutrije tice one godine kada sam ja dobio chini mi se da se prijavilo oko 3 miliona a dobilo je 50 000 sto znaci 1 u 60 prijavljenih, sto je mnoooogo veca sansa nego bilo kakav loto.
E vidis Lucky ti si imao veze, kada smo mi izvuceni validnih prijava je bilo skoro 10 miliona a ko zna koliko onih odbacenih iz bilo kog razloga. Mada u pravu si, ipak mnogo vece sanse nego loto ali ovo je sansa da uplatimo USA loto pa dobijemo jos vecu premiju.

p.s. a i ovo pitanje vidite da je provokativne prirode pa neka sve ostane u domenu zajebancije
__________________
2009EU00014xxx
09.05.2008. - stigla 1. koverta
14.05.2008. - poslato nazad
16.05.2008. - stiglo u KCC
01.12.2008. - stigla 2. koverta
22.12.2008. - zavrsen lekarski
22.01.2009. - uspesno zavrsen intervju u Bgd-u
23.01.2009. - podigli vizirane pasose
Od 19.04.2009. u USA, Atlanta, GA
---------
About us: Veselinovica kutak
Reply With Quote
  #7  
Staro 06.02.2009, 20:36
dreamerns dreamerns je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 14.06.2007
US lokacija: Burlingame, CA
YU lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 1 098
Nepromenjeno

Koliko se ljudi prijavilo za zelenu kartu u svetu i koliko je izvuceno, je totalno ne bitan podatak....bitno je koliko se prijavilo ljudi iz tvoje zemlje i koliko je izvuceno. Videces onda da su sanse jos vece da se dobije nego 1:60.
__________________
U Sikagu od 15.10.2008. :-)

Blog: http://novakovici.blogspot.com
Reply With Quote
  #8  
Staro 07.02.2009, 10:47
ex-usa
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

topik naravno da je zezanje, ali sam bio inspirisan necijim nikom ovde, ne mogu da se setim cijim, ispod koga pise "zelena lutrija - ne lutrija srbije", a i u americi sam mnogo puta cuo izjave tipa kako je navodno dobitak na zelenoj lutriji vredniji nego bilo koji dobitak na bilo kojoj drugoj lutriji. po meni je to prosto smesno, i samo deo fame o americkom snu.....ako cemo iskreno, po meni bi najbolja kombinacija bila ubosti green card prvo, pa onda u Americi recimo ubosti jack-pot na Mega Millions Lottery, sto je nedavno uvedena lutrija u kojoj ucestvuje nekoliko saveznih drzava, i premija tj. jack-pot nekada ide i preko 300 miliona
Reply With Quote
  #9  
Staro 07.02.2009, 16:43
Lucky Lucky je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.11.2005
US lokacija: Tampa Bay,FL
YU lokacija: Srbija
Poruke: 205
Nepromenjeno

al si ti "skroman" - 300 miliona! meni bi recimo bilo dovoljno i par milioncica na obichnoj lutriji

ovde je jedan lik (covek srednjih godina) koji je ziveo ilegalno, pa posle bio ozenjen amerikankom za papire , dobio jack pot na lutriji, dao pola para "supruzi"
i rekao joj "fala lepo , dovidjenja".

inace krece se medju obicnim svetom i dalje ide po ovim nasim kafanama...samo sto vozi hummer i ima citave komplekse stanova.

e da, amerikanka svoje pare prokockala i propila.

chovek zivi american dream.
Reply With Quote
  #10  
Staro 07.02.2009, 17:28
ex-usa
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

a ja znam jednog naseg dedu iz crkve, preko 80 godina, nikad se nije zenio, i ode covek u Las Vegas sa nekom penzionerskom turom na kockanje, i dobije na ruletu 400 hiljada dolara! to se odmah procuje u nasoj crkvi, i buduci da je sam, odmah krenu tu da mu se nabacuju neke babe od 60-70+ godina da ih ozeni.....a on ni pet ni sest kaze, mnogo ste mi vi matore, ocu neku od 30 godina! LoL

zna i deda sta valja! heheheh
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Zelena lutrija - Retro srdjevic Vaša strana 870 21.04.2008 08:06
Lutrija za zelenu kartu je besplatna! emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 13.11.2007 18:08
Zelena lutrija - retro srdjevic Lutrija (zelena, ne Srbije) 0 10.10.2005 17:15
Zelena karta srdjevic Lutrija (zelena, ne Srbije) 0 14.06.2005 23:11

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:30.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.