ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2023 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #71  
Staro 18.01.2023, 15:31
Daniel@ Daniel@ je offline
Član
 
Datum prijave: 20.11.2022
Poruke: 9
Nepromenjeno

@adojaro stupio sam u kontak sa osobom koj si mi poslao ali rekao mi je da grupe za ove godine nema jer je bila to grupa samo kad je bila Corona
Reply With Quote
  #72  
Staro 21.01.2023, 02:11
Padinjak101's Avatar
Padinjak101 Padinjak101 je offline
Član
 
Datum prijave: 30.08.2018
YU lokacija: Beograd
Poruke: 28
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik petarpetar Prikaz poruke
Pozdrav svima. Nisam baš upućen u sve ovo, ali bih se rado prijavio možda dobijem na lutriji. Za početak bih zamolio nekoga da mi kaže kada će biti ovogodišnje prijave.

Prošle godine sam aplicirao za vizu putem WAT programa ali sam nažalost odbijen. Ukoliko to ima neke veze sa ovime.
Ovogodisnje prijave su zavrsene. Prijave za 2024. godinu krecu pocetkom oktobra, traju mesec dana, tako da do oktobra imas fore da sve saznas sto te zanima. Iscitaj teme koje te interesuju na forumu, apsolutno sve pise sto je potrebno.
Reply With Quote
  #73  
Staro 21.01.2023, 14:12
kdragan77's Avatar
kdragan77 kdragan77 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2015
US lokacija: Castle Rock Colorado
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 351
Pošalji Skype™ poruku korisniku kdragan77
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik petarpetar Prikaz poruke
Pozdrav svima. Nisam baš upućen u sve ovo, ali bih se rado prijavio možda dobijem na lutriji. Za početak bih zamolio nekoga da mi kaže kada će biti ovogodišnje prijave.

Prošle godine sam aplicirao za vizu putem WAT programa ali sam nažalost odbijen. Ukoliko to ima neke veze sa ovime.
Pocetkom oktobra su prijave za lutriju ... rezultate mozeste provjeriti u maju mjesecu ... Mozete se prijaviti bez obzira na odbijenicu te vize. Moras ispuniti uslove. Vise informacija mozes pronaci na ovom forumu ...
__________________
[size="2"]DV-2015 - izvuceni
15.02.2016. - ZAGREB - ATLANTA- LEXINGTON KY
02.04.2018. Preseljenje u Denver Colorado
10.08.2021. Postali USA drzavljanini
UNION POSLOVI
BALKANS BAKERY
Reply With Quote
  #74  
Staro 18.03.2023, 19:48
Biljana.Biljana Biljana.Biljana je offline
Član
 
Datum prijave: 03.05.2016
US lokacija: Charlotte, NC
YU lokacija: Skopje
Poruke: 2
Nepromenjeno

Dali nekoj ima informacija za dete so autizam, dali pominale na intervju ili gi odbile?
Kakvi se moznostite za imigracija so autizam?
Reply With Quote
  #75  
Staro 22.03.2023, 17:38
aleksandarzz aleksandarzz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.05.2017
US lokacija: Amherst, NY
YU lokacija: Veliko Gradiste, Srbija
Poruke: 255
Nepromenjeno

Mislim da to nije razlog za odbijanje. Ako se ne varam, razlog za odbijanje bi bila bolest koja ugrozava javno zdravlje. Autizam to nije.
Reply With Quote
  #76  
Staro 03.04.2023, 11:09
MatijaX's Avatar
MatijaX MatijaX je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.09.2017
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 74
Nepromenjeno

Da ne otvaram novu temu....

Još malo do izvlačenja.

Za nekoga možda počne novo poglavlje života.

Neka lijepa priča.
Reply With Quote
  #77  
Staro 04.04.2023, 13:12
adojaro adojaro je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.04.2015
US lokacija: AkoBogDA Jacksonville, Florida
YU lokacija: BiH
Poruke: 45
Nepromenjeno

Hmmm...sta reci generacijo, masta radi svasta
Dug ce ovo mjesec biti
__________________
2017 - NOT SELECTED X 1
2018 - NOT SELECTED X 1
2019 - NOT SELECTED X 1
2020 - Didnt apply
2021 - Didnt apply
2022 - NOT SELECTED X 1
2023 - NOT SELECTED X 1
Reply With Quote
  #78  
Staro 05.04.2023, 14:08
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Svake godine u ovo vreme mi se javi nova nada. Uzdravlje, da pozelenimo konacno i zaboravimo na ovaj prokleti Balkan
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:33.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.