ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 13.04.2021, 18:06
aco67 aco67 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.04.2021
Poruke: 5
Nepromenjeno Hej

Pozdrav, igra sam lutriju 2019 godine i stiglo mi je u jun 2020 da sam nasumicno izabran za dalji proces. Nista mi nije jasno, igram prvi put, jesam ili ja izvucen ili nisam?

Ovo mi je stiglo i znaci li ovo ista, ako moze neko da mi objasni?

Unaprijed zahvalan.

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2021 (October 1, 2020 to September 30, 2021). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Therefore, it is very important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. The instructions are located on the Department of State website at http://dvselectee.state.gov. All DV applicants must use the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application.

Your case will not be scheduled for an interview appointment until a visa number is available, you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided copies of all required documentation to the Kentucky Consular Center (KCC). You will receive document submission instructions by e-mail after KCC processes and accepts the DS-260 application forms for you and any accompanying family members. If you are scheduled for an interview, you will receive an e-mail notification message. These important e-mails will be sent to the email address you provided on your initial application. Notify KCC at KCCDV@state.gov if your e-mail address changes to ensure you receive all notifications regarding your Diversity Visa case.

If you need to contact the Kentucky Consular Center (KCC) about your case, you may write to KCCDV@state.gov. When writing to KCC, you must always include your name and case number as they appear below. You must also include your complete date of birth as stated on your original entry. You may call the Kentucky Consular Center at (+1)606-526-7500 between 7:30am and 4:00pm EST
Reply With Quote
  #2  
Staro 13.04.2021, 18:13
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Arrow

Citat:
Prvobitno poslao korisnik aco67 Prikaz poruke
Pozdrav, igra sam lutriju 2019 godine i stiglo mi je u jun 2020 da sam nasumicno izabran za dalji proces. Nista mi nije jasno, igram prvi put, jesam ili ja izvucen ili nisam?

Ovo mi je stiglo i znaci li ovo ista, ako moze neko da mi objasni?

Unaprijed zahvalan.

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2021 (October 1, 2020 to September 30, 2021). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Therefore, it is very important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. The instructions are located on the Department of State website at http://dvselectee.state.gov. All DV applicants must use the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application.

Your case will not be scheduled for an interview appointment until a visa number is available, you have submitted a complete and valid DS-260 application for each family member, and you have provided copies of all required documentation to the Kentucky Consular Center (KCC). You will receive document submission instructions by e-mail after KCC processes and accepts the DS-260 application forms for you and any accompanying family members. If you are scheduled for an interview, you will receive an e-mail notification message. These important e-mails will be sent to the email address you provided on your initial application. Notify KCC at KCCDV@state.gov if your e-mail address changes to ensure you receive all notifications regarding your Diversity Visa case.

If you need to contact the Kentucky Consular Center (KCC) about your case, you may write to KCCDV@state.gov. When writing to KCC, you must always include your name and case number as they appear below. You must also include your complete date of birth as stated on your original entry. You may call the Kentucky Consular Center at (+1)606-526-7500 between 7:30am and 4:00pm EST
Da, izvučen si za DV-2021.
Još da nam kažeš u tom pismu šta ti piše koji si case number i sakrij poslednjih par brojeva npr. 2020EU11xxx (ako si npr 11.000+)...
Tada ti možemo dati više informacija šta ti je činiti...
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #3  
Staro 13.04.2021, 18:56
aco67 aco67 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.04.2021
Poruke: 5
Nepromenjeno

Pozdrav Marko, hvala na odgovoru, mozes li mi se javit na moj broj telefona putem vibera: +382 67 197 788

Pozdrav, Aco
Reply With Quote
  #4  
Staro 13.04.2021, 18:59
aleksandarzz aleksandarzz je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 11.05.2017
US lokacija: Amherst, NY
YU lokacija: Veliko Gradiste, Srbija
Poruke: 255
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik aco67 Prikaz poruke
Podzrav Marko, hvala na odgovoru.
Mozes li mi malo pojasniti, moj case number je 2021EU000
Pogledaj zadnjih 5 cifara i napisi prve dve od njih. Ako ti je broj 21EU00026897 napisi 26xxx. Nije pametno objaviti caeo broj javno
Reply With Quote
  #5  
Staro 13.04.2021, 19:06
aco67 aco67 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.04.2021
Poruke: 5
Nepromenjeno

Pozdrav Aleksandre, mozes li mi se ti javiti na viber?

Last edited by aco67; 13.04.2021 at 19:13.
Reply With Quote
  #6  
Staro 13.04.2021, 20:27
aco67 aco67 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.04.2021
Poruke: 5
Nepromenjeno

Aleksandre i Marko, prva dva broja su 32
Ako mi mozete pojasniti priblizno sto me ceka tj. imam li se cemu nadat?

Unaprijed zahvalan.

Pozdrav.
Reply With Quote
  #7  
Staro 14.04.2021, 01:17
SEEUSAIC SEEUSAIC je offline
Super Moderator
 
Datum prijave: 22.04.2010
Poruke: 332
Nepromenjeno

Sta znaci naziv ove teme i na koji nacin tema "Hej" doprinosi informisanju clanova Foruma?

Moderator
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:13.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.