ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Lutrija za Zelenu Kartu DV-2018 Prijavljivanje » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Prikaz rezultata ankete: Prijava za DV-2018 - Po koji put se prijavljujete?
1. Put 235 47,76%
2. Put 104 21,14%
3. Put 71 14,43%
4. Put 32 6,50%
5. Put 12 2,44%
6. Put 9 1,83%
7. Put 10 2,03%
8. Put 5 1,02%
9. Put 0 0%
10. Put (& >10) 14 2,85%
Glasači: 492. Ne možete učestvovati u ovoj anketi

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #971  
Staro 26.09.2017, 13:07
Macca Macca je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.05.2017
Poruke: 38
Nepromenjeno

Da li postoji problem u ovom slucaju?
Naime, moj sin od 20 godina razmislja da se prijavi.
Rodjen u BiH ali ima hrvatsku putovnicu.
Sta se pise kao drzavljanstvo?
On ima oba ali bosanskog pasosa nema, ima bosansku i hrvatsku licnu kartu, zivi u BiH, iako je trenutno na radu u Hr.
Hrvatska osobna je sa bosanskom adresom.
Ono...budimo realni...kraj hrvatskog nema potrebe za bosanskim.

Hvala.
Reply With Quote
  #972  
Staro 26.09.2017, 15:47
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Macca Prikaz poruke
Da li postoji problem u ovom slucaju?
Naime, moj sin od 20 godina razmislja da se prijavi.
Rodjen u BiH ali ima hrvatsku putovnicu.
Sta se pise kao drzavljanstvo?
On ima oba ali bosanskog pasosa nema, ima bosansku i hrvatsku licnu kartu, zivi u BiH, iako je trenutno na radu u Hr.
Hrvatska osobna je sa bosanskom adresom.
Ono...budimo realni...kraj hrvatskog nema potrebe za bosanskim.

Hvala.
Mislim da pri prijavi na lutriju treba upisati samo drzavu u kojoj ste rodjeni.
Reply With Quote
  #973  
Staro 19.10.2017, 12:22
Flastercina Flastercina je offline
Član
 
Datum prijave: 19.10.2017
Poruke: 2
Nepromenjeno

Ne znam da li sam u pravoj temi, ali imam par pitanja. Ako se sad prijavim za lutriju izvlačenje je u maju 2018? Da li mi ta prijava utiče na apliciranje za vizu u aprilu pošto bih već početkom juna morao biti u Americi? Hvala unapred i srdačan pozdrav!
Reply With Quote
  #974  
Staro 19.10.2017, 19:53
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Flastercina Prikaz poruke
Ne znam da li sam u pravoj temi, ali imam par pitanja. Ako se sad prijavim za lutriju izvlačenje je u maju 2018? Da li mi ta prijava utiče na apliciranje za vizu u aprilu pošto bih već početkom juna morao biti u Americi? Hvala unapred i srdačan pozdrav!
Slobodno se prijavite, to ne utice na druge tipove viza.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #975  
Staro 29.10.2017, 16:52
comy comy je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2017
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Hi there and welcome!
Dobro ste shvatili. Sve u vezi samog procesa, pravila i iskustava vezanih najvise za green card, mozete pronaci na forumu.

Pozdrav,
želim samo da Vas pitam da li su ove tabele što ste izbacili dobitnike za 2017 godinu tačne? Zato što sam ja izvučena i ali kada proveravam na njihovom sajtu piše da još nisam dobila vizu. I ja sam aplicirala 2016 godine i piše mi da sam usla za lutriju za 2018 god. Tako da mi nije jasno. Hvala
Reply With Quote
  #976  
Staro 29.10.2017, 21:37
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik comy Prikaz poruke
Pozdrav,
želim samo da Vas pitam da li su ove tabele što ste izbacili dobitnike za 2017 godinu tačne? Zato što sam ja izvučena i ali kada proveravam na njihovom sajtu piše da još nisam dobila vizu. I ja sam aplicirala 2016 godine i piše mi da sam usla za lutriju za 2018 god. Tako da mi nije jasno. Hvala
Tabele su tacne onoliko koliko su tacni podaci koje su nam dostavili izvuceni clanovi.

To sto ste izvuceni, naravno da ne znaci da ste dobili vizu. Koji je Vas CN? Da li ste poslali DS-260 obrazac? Pretpostavljam da niste.

Na forumu mozete pronaci sve sto treba da znate o samoj lutriji i sledecim koracima koji Vas ocekuju da bi na kraju procesa dobili useljenicku vizu.

Ukratko, Vi ste aplicirali 2016. godine za DV-2018, odnosno za fiskalnu 2018-tu godinu koja pocinje 1.oktobra 2107 i zavrsava se 31.septembra 2018.

Sledi Vam popunjavanje DS-260, priprema dokumentacije za intervju, zakazivanje lekarskog pregleda, intervju i na kraju put u USA u roku od 6 meseci racunajuci os datuma lekarskog pregleda. Srecno!
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #977  
Staro 30.10.2017, 19:23
comy comy je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2017
Poruke: 9
Nepromenjeno

Jao divni ste! Jao Boze ne mogu da verujem! Moj CN je 201845DOWX5LJ3GE. Nisam popunila DS- 260 obrazac, gde mogu to da nadjem?

Last edited by comy; 30.10.2017 at 19:29.
Reply With Quote
  #978  
Staro 30.10.2017, 19:49
comy comy je offline
Član
 
Datum prijave: 29.10.2017
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Tabele su tacne onoliko koliko su tacni podaci koje su nam dostavili izvuceni clanovi.

To sto ste izvuceni, naravno da ne znaci da ste dobili vizu. Koji je Vas CN? Da li ste poslali DS-260 obrazac? Pretpostavljam da niste.

Na forumu mozete pronaci sve sto treba da znate o samoj lutriji i sledecim koracima koji Vas ocekuju da bi na kraju procesa dobili useljenicku vizu.

Ukratko, Vi ste aplicirali 2016. godine za DV-2018, odnosno za fiskalnu 2018-tu godinu koja pocinje 1.oktobra 2107 i zavrsava se 31.septembra 2018.

Sledi Vam popunjavanje DS-260, priprema dokumentacije za intervju, zakazivanje lekarskog pregleda, intervju i na kraju put u USA u roku od 6 meseci racunajuci os datuma lekarskog pregleda. Srecno!
Hvala Vam! Samo mi je problem da nadjem taj DS- 260 obrazac. Traze mi case number i kada ukucam CN nece da se uloguje (na ovom sajtu pokusavam https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx)
Reply With Quote
  #979  
Staro 30.10.2017, 20:14
misternice's Avatar
misternice misternice je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.05.2017
US lokacija: New York, NY
YU lokacija: Beograd
Poruke: 136
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik comy Prikaz poruke
Jao divni ste! Jao Boze ne mogu da verujem! Moj CN je 201845DOWX5LJ3GE. Nisam popunila DS- 260 obrazac, gde mogu to da nadjem?
Moj savet je da odmah obisete ovaj post zato sto ste upravo nalisali svoju sifru za logovanje.
Vas CN je broj koji ste morali da primetite kad ste saznali da ste izvuceni. On postoji u formi 2018EUxxxxxxx (dakle x umesto pravog broja koji vam pise jer se takve stvari nikada ne objavljuju (u celosti)).
Takodje, na toj stranici na kojoj ste saznali da ste izvuceni su i koraci koje treba dalje da sledite (putanja za formular DS260).
Srecno!!!
Reply With Quote
  #980  
Staro 30.10.2017, 20:18
misternice's Avatar
misternice misternice je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.05.2017
US lokacija: New York, NY
YU lokacija: Beograd
Poruke: 136
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik comy Prikaz poruke
Hvala Vam! Samo mi je problem da nadjem taj DS- 260 obrazac. Traze mi case number i kada ukucam CN nece da se uloguje (na ovom sajtu pokusavam https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx)
Zato sto to nije Vas case number.
Prvi korak je da ukucate svoju sifru na stranici Lutrije. Tamo cete u obavestenju pronaci svoj Case number u formi 2018EUxxxxx
Reply With Quote
Odgovori

Tags
fds, magie, prijava

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Adresa u prijavi za zelenu kartu vukana Prijava na Lutriju 2 23.10.2014 08:09
prijava za zelenu kartu u USA mirjana72 Stare teme 7 26.01.2012 21:45
koliko je sigurno da cu dobiti zelenu kartu? wingreen Druga koverta 61 28.06.2009 22:05
Lutrija za zelenu kartu je besplatna! emigracija Vodič za nove emigrante u USA 0 13.11.2007 18:08

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:11.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.