ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Interviews DV 2016 » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #931  
Staro 19.02.2016, 08:26
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik sivecosta Prikaz poruke
Pozdrav svima! Bio sam danas na razgovoru, viza je odobrena!
Sto se tice adrese uzeli su adresu rezervacije hotela hvala svima na pomoci!
CESTITAM!!! Yahooo!!!! Samo napred i ne zaboravite da nam pisete iskustva. Sve najbolje vam zelim.
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #932  
Staro 19.02.2016, 21:03
kirilnik kirilnik je offline
Član
 
Datum prijave: 15.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Radovis
Poruke: 12
Nepromenjeno

Zdravo,me interesira dali e potrebno da se nosi ispecaten ds-260 cel ili moze i confirmation page na mail sto stignuva?
Reply With Quote
  #933  
Staro 20.02.2016, 09:10
ejpril88 ejpril88 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 27.05.2015
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 191
Nepromenjeno

Samo confirmation page nosite, mada nama na intervjuu nisu tražili ni to. Ali ponesite za svaki slučaj.
Reply With Quote
  #934  
Staro 22.02.2016, 19:46
2015NB 2015NB je offline
Član
 
Datum prijave: 07.05.2015
Poruke: 9
Smile

Stigao je email sa terminom April 07, 2016 08:30 AM
Reply With Quote
  #935  
Staro 23.02.2016, 01:59
Tikica Tikica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.11.2014
US lokacija: New York
YU lokacija: Beograd
Poruke: 279
Nepromenjeno

Stigao najzad i moj datum 21.04. Konacnooooo
__________________
DOBITNICI DV2016 TABELA - https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
_______________________________________________
DV2016 - Prva prijava

30.10.2014. - Popunjen obrazac
05.05.2015. - Čuveni "Session timed out"
07.05.2015. - SELECTEEEEED!!!
CN 2016EU00022xxx
17.10. DS 260 sent
18.04. Lekarski pregled
21.04. My green daaaaay
11.10. Evo živim u Njujorku gradu
Reply With Quote
  #936  
Staro 23.02.2016, 13:53
zelembac zelembac je offline
Član
 
Datum prijave: 26.10.2015
Poruke: 24
Nepromenjeno

Evo i ja da vam se javim sa mojim izvestajem.
Sve je proslo ok i od sada sam pravi zelembac

Necu vas zamarati detaljnom procedurom ulazka u ambasadu jer je sve lepo organizovano i jednostavno. Jedan mali hint za sve koje idu na razgovor jeste da naglase sluzbeniku koji proziva da su za imigracionu vizu jer ce tu biti i more ljudi koji dolaze za turisticke vize.

Intervju se sastajao iz dva dela, kao i vecini. Intervju mi je bio zakazan za 8:30 a u ambasadu sam usao oko 15 do 9. Dobio sam svoj broj i cekao da me prozovu. Prvi razgovor je bio sa srpskim konzulom koji mi je najpre trazio pasos pa potom sva dokumenta koja sam pripremio za intervju (samo ono sto se i trazi, nisam nudio nista dodatno i ako sam posedovao kao sto je: pismo od osobe kod koje idem, adrese drugih lokacija gde mogu da odem itd.. ).

Pitao me je ko je osoba na adresi koju sam naveo, da li sam imao problema sa imigracionim i policijom posto sam bio vec 2 puta u USA, cime planiram da se bavim..i to je to u principu. sve je trajalo mozda 2 min. Tada sam dao i otiske. Nakon toga mi je rekao da cemo napraviti malo vecu pauzu do 14h i da je potrebno da platim 330$. Prozvali su me i platio sam, nakon cega sam napustio ambasadu i ponvo se vratio u 14h.

Kada sam se vratio u 14h ponovo sam na kratko bio sa srpskim konzulom koji mi je vratio deo nekih papira, sve kopije, svedocanstva, uverenje o zavrsenim master studijama...iskreno nisam ni gledao sta, jedino sto su zadrzali bila je diploma fakulteta. Jos jednom su me prozvali kada sam dao drugu polovinu papirica gde pise moj broj.

Na kraju, napokon sam prozvan za razgovor sa americkim konzulom. Prvo mi je dala da procitam zakletvu na sprskom a ceo razgovor smo vodili na engleskom. Kada sam procitao pitala mi je da li verujem u to i da li je to istinia i nakon toga sam ponovo stavi olevu ruku na skener za otiske. Rekla mi je da je kod nje moja diploma sa fakulteta, a ja sam dodao da je to diplova sa osnovnih studija i da pored toga imam i zavrsene master studije na sta se ona prijatno iznenadila i cestitala mi na tome. Primetila je da sam dva puta bio u americi sto sam ja samo potvrdio. Nakon toga me je pitala da li sam negde ziveo van Srbije - nisam. Na kraju me je pitala cime zelim da se bavim i nakon mog odgovora mi je cestitala na dobijanju vize i pozelela puno srece u americi. Zena je inace jako jako prijatna i nasmejana osoba tako da nije nikakav bauk razgovor sa konzulom

Posle su me prozvali jos jednom da mi kazu da ce me zvati kada pasos bude gotov i to bi bila cela avantura u ambasadi. Inace, sve je jako opusteno i slo
bodno se opustite..na salterima sam ukupno proveo mozda 5min za svo to vreme, jedino ubija cekanje na prozivanje i to sto to traje ceo dan ali opet, samo opusteno

Juce sam otisao po pasos gde su mi dali koverat koji se ne otvara kao i upustvo za placanje USCIS Fee-a.

Srecno svima koji tek imaju razgovor, nadam se da vam je ovo od pomoci!

Pozdrav
Reply With Quote
  #937  
Staro 23.02.2016, 15:48
markoss markoss je offline
Proteran
 
Datum prijave: 19.05.2015
Poruke: 393
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tikica Prikaz poruke
Stigao najzad i moj datum 21.04. Konacnooooo
ooooo tikice hvala bogu vise i ti da se javis sa datumom
Reply With Quote
  #938  
Staro 23.02.2016, 17:07
Tikica Tikica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.11.2014
US lokacija: New York
YU lokacija: Beograd
Poruke: 279
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik markoss Prikaz poruke
ooooo tikice hvala bogu vise i ti da se javis sa datumom
Docekah i ja najzad bas se radujem!

Ne znam sto nam se ne javljaju ostali?! Trebalo bi da ih bude bas dosta u aprilu...

napili se od srece
__________________
DOBITNICI DV2016 TABELA - https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
_______________________________________________
DV2016 - Prva prijava

30.10.2014. - Popunjen obrazac
05.05.2015. - Čuveni "Session timed out"
07.05.2015. - SELECTEEEEED!!!
CN 2016EU00022xxx
17.10. DS 260 sent
18.04. Lekarski pregled
21.04. My green daaaaay
11.10. Evo živim u Njujorku gradu
Reply With Quote
  #939  
Staro 24.02.2016, 11:15
TrikkY's Avatar
TrikkY TrikkY je offline
Član
 
Datum prijave: 18.05.2015
US lokacija: Florida
YU lokacija: Prilep, Macedonia
Poruke: 22
Pošalji Skype™ poruku korisniku TrikkY
Nepromenjeno

Konecnooooo i kaj mene datum za intervjuto. 05.04.2016. So sreka i na ostanatite clenovi koi imaat dobieno datum za intervju.
__________________
  • DV 2015
  • DV 2016
  • CN 2016EU00022xxx
  • DS 260 | 16.05.2015
  • Affidavit - GAINED
  • Interview - 05.04.2016
Reply With Quote
  #940  
Staro 24.02.2016, 11:59
HulkOnDiet HulkOnDiet je offline
Član
 
Datum prijave: 03.01.2016
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 6
Nepromenjeno

Svaka cast drugari, cestitam. Ja cekam pocev od treceg maja pa cemo videti sta ce biti
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Interviews DV 2018 Tia Intervju (interview) - Ambasada 764 25.05.2019 09:46
Interviews DV 2017 milan.b Intervju (interview) - Ambasada 1167 08.03.2019 10:44
Interviews DV2017 - Concise Version Magelan Intervju (interview) - Ambasada 80 27.09.2017 15:05
Interviews: I-134, Affidavit of Support (Macedonia) Instrukcije i Pojašnjenje SEEUSAIC Intervju (interview) - Ambasada 1 08.02.2017 20:18
Interviews DV2016 - Concise Version sfsgagi Intervju (interview) - Ambasada 52 25.04.2016 00:28

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 08:46.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.