ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Život u USA > Vodič za emigrante

Vodič za emigrante Planiranje selidbe, šta raditi po dolasku, procedura dobijanja papira...

Vodič za emigrante » Kako naći najpovoljniji let za Ameriku » Bitni linkovi
10 korisnih saveta za kupovinu jeftinih avionskih karata Kupovina karata - AGENTI Kupovina karata - ONLINE Kuponi i sniženja

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #841  
Staro 08.11.2019, 02:42
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

U pravu si, sad sam video, samo preko gugla izbacuje, i dalje ima za par datuma, po oba smera u decembru i januaru. Izgleda da imaju neku gresku kad se izlazi samo preko google flights na sajt njihov za tu ponudu i to bez prtljaga i bez mogusnosti da ne kupis sediste.

Kada si postavio pitanje razumeo sam da si direktno na njihovom sajtu nasao to.
Reply With Quote
  #842  
Staro 09.11.2019, 03:24
saleee saleee je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.05.2018
Poruke: 78
Nepromenjeno

Izbacilo mi je jednom i kod njih na sajtu tu cenu i pisalo je 1 seat left, sutra je vec bila skuplja cena. Pa mi je onda aplikacija hopper izbacila da je snizena cena tog leta na 190$ posto sam namestio da mi prati taj let, ja udjem na kod njih na sajt i stoji skuplja cena, ali sam ja probao par puta sa razlicitih pretrazivaca i izbacilo mi je manju cenu. I tad sam probao da rezervisem, i sve popunim kliknem na plati i nece Chase kartica. Dok sam ja pozvao banku, ovi vratili staru cenu i na google i kod njih. Sad cekam da me obavesti aplikacija opet. Kupicu pa cu videti da li idu koferi, ako ne idu opet je jeftinije da se kupe dva kofera po 65$ , imaju i akciju za 48$ kofer i da izaberete mesto. Izadje oko 300$ ukupno kad bi se dokupila dva kofera i mesto. Opet jeftinije od 450
Reply With Quote
  #843  
Staro 12.03.2020, 10:14
damagon damagon je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Maryland
YU lokacija: Nis Serbia
Poruke: 361
Nepromenjeno

Da li neko zna vise o ovom ukidanju letova?

Imam kartu za 14.03, ali buduci da ce stupiti na snagu u petak zabrana letova ne znam sta mi je pametno ciniti.

Slusao sam Trampovo obracanje iz Bele kuce i on tu pominje suspenziju letova iz evrope(ne EU) ka USA

Sa druge strane u tekstu na b92 pise da su zabranjeni letovi iz EU i da se zabrana ne odnosi na nosioce zelene karte???

https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1665535

Moj let je preko pariza, u turistickoj agenciji preko koje sam uzeo kartu za sada nemaju konkretne informacije, na sajtu americke ambasade nista, kao ni na sajtu nase ambasade u DC

Sta znam sada kako oni posmatraju to, Meni je polazna tacka Srbija, mi nismo EU, a idem preko Pariza ........
__________________
DV lottery
2018 Class
First time applicant
Reply With Quote
  #844  
Staro 13.03.2020, 21:35
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Ne znam da l su otkazani letovi, ali je zabranjen ulazak drzavljanima EU, a status leta prati na sajtu kompanije. JA sam do sad otkazao dva leta, trenutno mi je treca karta preko Istanbula, pa cemo videti.
Reply With Quote
  #845  
Staro 17.03.2020, 03:06
damagon damagon je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Maryland
YU lokacija: Nis Serbia
Poruke: 361
Nepromenjeno

Malo je bilo nejasno u medijima sve to objasnjeno,

Kada sam malo proguglao i ustao na sajd stejt departmenta i bele kuce lepo je sve pisalo. Takodje dosta razlika u odnosu na Trampovo obracanje u zatvaranju granica....

Da ne duzim, stigao sam sve uredno i bez problema.

Let je bio Bg-Pariz-Washington

U Beogradu nikakva kontrola, jedino pitanje da li ste putovali u kinu i italije prethodne 2 nedelje, cabin crew ne nosi ni maske ni rukavice

Pariz, kao da se nista ne desava i kao da nemaju sada vec preko 6000 slucajeva, retko ko nosi maske, rukavice... Sto se aviona tice, polu prazan, cabin crew nosi rukavice i maske

Washington - po sletanju svi smo dobili formular. Pitanja su da li ste prethodne 2 nedelje boravili u kini, italiji? da li se osecamo lose, da li imamo neke simptome virusa (kasalj, povisena temperatura, otezano disanje) Dali su i neke papire gde pise o tome sta je virus kako se prenosi i slicno. i savetovali su svakog da budu u samoizolaciji 2 nedelje

Inace ovde su radnje gotovo prazne, papira, sapuna i mesa gotovo da nema u prodavnicama
__________________
DV lottery
2018 Class
First time applicant
Reply With Quote
  #846  
Staro 30.03.2020, 21:02
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik damagon Prikaz poruke
Malo je bilo nejasno u medijima sve to objasnjeno,

Kada sam malo proguglao i ustao na sajd stejt departmenta i bele kuce lepo je sve pisalo. Takodje dosta razlika u odnosu na Trampovo obracanje u zatvaranju granica....

Da ne duzim, stigao sam sve uredno i bez problema.

Let je bio Bg-Pariz-Washington

U Beogradu nikakva kontrola, jedino pitanje da li ste putovali u kinu i italije prethodne 2 nedelje, cabin crew ne nosi ni maske ni rukavice

Pariz, kao da se nista ne desava i kao da nemaju sada vec preko 6000 slucajeva, retko ko nosi maske, rukavice... Sto se aviona tice, polu prazan, cabin crew nosi rukavice i maske

Washington - po sletanju svi smo dobili formular. Pitanja su da li ste prethodne 2 nedelje boravili u kini, italiji? da li se osecamo lose, da li imamo neke simptome virusa (kasalj, povisena temperatura, otezano disanje) Dali su i neke papire gde pise o tome sta je virus kako se prenosi i slicno. i savetovali su svakog da budu u samoizolaciji 2 nedelje

Inace ovde su radnje gotovo prazne, papira, sapuna i mesa gotovo da nema u prodavnicama
dobro si ti i usao u USA mislim bukvalno u zadnji cas. Koliko znam od ponoci p3tak 13.3. nema letova iz Evrope za SAD.

Ovde je isto bilo dosta ispraznjeno kad je krenuo ovaj haos, ali sada je OK. Cak sam video i brasno prvi put na rafovima posle 20 dana ali ga nisam ni kupio.
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #847  
Staro 31.03.2020, 04:08
damagon damagon je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2017
US lokacija: Maryland
YU lokacija: Nis Serbia
Poruke: 361
Nepromenjeno

Nisu bili ukinuti letovi iz Evrope. Mozda si samo slusao Trumpovo obracanje, ali nisi procitao i dokument na sajtu stejt departmenta i bele kuce.

Letovi iz Evrope nisu bili ukinuti, ali u USA nisu mogli da udju NErezidenti.

Sto znaci da se ovo ne odnosi na GreenCard i Citizens.

Takodje let BG-NY je isao tih dana bez problema

A da sam uhvatio zadnji cas, mislim da jesam, jer je dobar deo letova par dana nakon toga otkazan, a neki aerodromizatvoreni
__________________
DV lottery
2018 Class
First time applicant
Reply With Quote
  #848  
Staro 31.03.2020, 05:59
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Turkish je tek pre 5 dana obustavio letove za US, mislim da cak jos neke kompanije lete za Evropu, nisam siguran.
Definitivno ne treba slusati Trampa jer lik jedno kaze a potpuno nesto drugo je istina.
Reply With Quote
  #849  
Staro 01.06.2020, 18:20
Aura's Avatar
Aura Aura je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.11.2010
Poruke: 63
Nepromenjeno

Planira li iko ove godine putovati na Balkan? Ja sam mislila u decembru i evo ovih dana gledam karte po netu..

po ovome sto sam dosad nasla, odlazak bi prosao uredno sa razumnim brojem sati leta, presjedanja i cekanja, ali za povratak majko mila, svugdje pise po 20-30 sati.
Reply With Quote
  #850  
Staro 01.06.2020, 18:26
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Aura Prikaz poruke
Planira li iko ove godine putovati na Balkan? Ja sam mislila u decembru i evo ovih dana gledam karte po netu..

po ovome sto sam dosad nasla, odlazak bi prosao uredno sa razumnim brojem sati leta, presjedanja i cekanja, ali za povratak majko mila, svugdje pise po 20-30 sati.
Koliko sam shvatio problematiku, ukinuto je dosta domacih letova, pa se presedanje mnogo teze iskombinuje. Mislim da je bolje sacekati da se ti letovi ponovo pojave pa onda kupiti kartu.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Studirati ili otici u Ameriku? IvanDash Vaša strana 19 12.10.2014 19:08
Sanse za odlazak u Ameriku dina123 Vaša strana 4 23.04.2014 07:34
Kako da dodjem kod žene u Ameriku ozenjen Porodične imigrantske vize 18 09.08.2013 23:20
Idemo u Ameriku (dokumentarci) perodot Lokacije u USA 4 27.10.2009 14:41

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:58.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.