ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv 2020 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #781  
Staro 19.05.2019, 17:24
milos milos je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.09.2006
US lokacija: izgleda nigde :(
YU lokacija: Nis
Poruke: 89
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik 77sladji Prikaz poruke
Miloše, kako je bila poništena lutrija 2011? Nisam ništa čitala o tome, pa me zanima šta se tada desilo. Hvala.
Tad je po prvi put bilo elektronsko izvlacenje, do tada su stizale koverte kuci.
Pa su onda ustanovili da je sistem zeznuo stvari tj algoritam zato sto je 80% izvucenih bili mi koji smo se prijavili u prvih 10 dana od otvaranja aplikacije za zelenu kartu. I onda ostali koju su se prijavljivali u 20 dana takoreci morali su da dele tih 20%. I onda je stupio na scenu cuveni "americki fair play", (sto se vise puta pokazalo kroz istoriju dok su napadali i masakrirali slabije od sebe, al to nije tema) i tako odlucili da ponove sve.
e sad koja je verovatnoca da te izvuku jednom? a koja je tek verovatnoac da te me izvuku i drugi put
Iskreno nemam pojima zasto jos uvek apliciram kad ne postoji ni teoretska sansa?!

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lotus Prikaz poruke
Ni ja ništa... od 2007-2020 stvarno nemam sreće...
Nemoj molim te da se zalis ima nas i gorih tragicara od tebe. U svakom slucaju sve najbolje ti zelim.

p.s. vidim da si iz Hrvatske, raspitaj se malo o Kanadi, imas svasta na youtubu, sa vasim pasosem dosta je lakse, dobijas work and travel permit na godinu dana cim sletis u kanadu bez problema.
__________________
2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010-2011-2012-2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020
HAS NOT BEEN SELECTED

2011 SELECTED ali ponistena lutrija

2012EU00003058
ovo je bio moj broj

Last edited by milos; 19.05.2019 at 17:32.
Reply With Quote
  #782  
Staro 22.05.2019, 20:42
Aleksandar381 Aleksandar381 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2019
Poruke: 78
Nepromenjeno

E stvarno sam biser , posto mi prezime pocinje sa Đ ja upisao DJ na prijavi za lutriju i tek sad vidim po forumu da bas nije kako treba da mora kao na pasosu samo D a izvucen sam..... da li ovo moze biti veliki problem, sta kazu iskusni i oni koji su bili na prezentacijama? ds jos nisam popunio......
Reply With Quote
  #783  
Staro 22.05.2019, 22:30
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Aleksandar381 Prikaz poruke
E stvarno sam biser , posto mi prezime pocinje sa Đ ja upisao DJ na prijavi za lutriju i tek sad vidim po forumu da bas nije kako treba da mora kao na pasosu samo D a izvucen sam..... da li ovo moze biti veliki problem, sta kazu iskusni i oni koji su bili na prezentacijama? ds jos nisam popunio......
Meni su rekli "uobicajena greska". Pretpostavljam da je najjednostavnije popuniti DS260 sa "D", jer bi tako trebalo da bude na zvanicnim dokumentima, ali najbolje da pitas Ambasadu, oni ce ti najpreciznije odgovoriti.
Reply With Quote
  #784  
Staro 23.05.2019, 14:33
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Aleksandar381 Prikaz poruke
E stvarno sam biser , posto mi prezime pocinje sa Đ ja upisao DJ na prijavi za lutriju i tek sad vidim po forumu da bas nije kako treba da mora kao na pasosu samo D a izvucen sam..... da li ovo moze biti veliki problem, sta kazu iskusni i oni koji su bili na prezentacijama? ds jos nisam popunio......
Takve i slične greške nisu ključne i mogu se naknadno ispraviti u sledećem formularu. Napišite tačno onako kako je upisano u pasošu , znači sve bez kvačica. U slučajevima kada bi na pasošu bilo DJ, onda se tako i prepisuje. Dakle samo upišite ispravno.Usput-čestitke
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #785  
Staro 02.06.2019, 23:54
cvija98 cvija98 je offline
Član
 
Datum prijave: 15.05.2018
YU lokacija: BiH
Poruke: 4
Smile Dv2020

Pozdrav ljudi, evo da vam javim, skroz sam zaboravio na ovo, uhvatili me kolokvijumi i ispiti na faksu, ni na kraj pameti mi nije bio DV i danas se sjetim kako sam se prijavio na lutriju i reko ajde da pogledam, medjutim "HAS NOT BEEN SELECTED", ovo mi je druga prijava. Sledece godine opet prijava
Reply With Quote
  #786  
Staro 03.06.2019, 19:36
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik cvija98 Prikaz poruke
Pozdrav ljudi, evo da vam javim, skroz sam zaboravio na ovo, uhvatili me kolokvijumi i ispiti na faksu, ni na kraj pameti mi nije bio DV i danas se sjetim kako sam se prijavio na lutriju i reko ajde da pogledam, medjutim "HAS NOT BEEN SELECTED", ovo mi je druga prijava. Sledece godine opet prijava
Čini se da kreće tek nakon trećeg "HAS NOT..."
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #787  
Staro 04.06.2019, 08:43
Jamive Jamive je offline
Drug član
 
Datum prijave: 17.05.2018
YU lokacija: BG
Poruke: 53
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Aleksandar381 Prikaz poruke
E stvarno sam biser , posto mi prezime pocinje sa Đ ja upisao DJ na prijavi za lutriju i tek sad vidim po forumu da bas nije kako treba da mora kao na pasosu samo D a izvucen sam..... da li ovo moze biti veliki problem, sta kazu iskusni i oni koji su bili na prezentacijama? ds jos nisam popunio......
Meni rekli iz ambasade da ce diskvalifikovati sa takvim greskama... Sta si saznao? Hoce li ti dozvoliti da ispravis gresku?
Reply With Quote
  #788  
Staro 04.06.2019, 18:10
Aleksandar381 Aleksandar381 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2019
Poruke: 78
Nepromenjeno

Pozdrav,

prvo sam pregledao sve zbog cega mogu da te diskvalifikuju na zvanicnom sajtu, sve tacke imaju jedno zadjednicko a to je da si lagao ( dal je skola, bracno stanje, itd... sto je i logicno ako lazes onda nema sta da trazis tamo) ovo ne spada pod laganje, jer je jednostavno nacin pisanja kod nas, i totalno glupa greška.

Nakon toga sam kontaktirao ambasadu lepo napisao kakvu sam gresku napravio, i pitao da li je to problem i sta dalje da radim.
Odgovor je bio da pri popunjavanju DS obrazca stavim kako stoji u pasosu.

Nadam se da ce sve biti ok. Valjda bi mi napisali da je to za diskvalifikaciju.

Last edited by Aleksandar381; 04.06.2019 at 18:16.
Reply With Quote
  #789  
Staro 16.07.2019, 12:54
tectonic's Avatar
tectonic tectonic je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.11.2017
Poruke: 37
Nepromenjeno

чуо да ће да буде секонд дро за 2020 - продао кокице носиље, куче дао шинтерима, од стрица зајми кофер, гугла јефтини летови до америке
__________________
DV 2019 - 2 prijave (has not been selected)
DV 2020 - 2 prijave (has not been selected)
DV 2021 - 1 prijava (has not been selected)
DV 2022 - 1 prijava (has not been selected)
DV 2023 - 1 prijava (has not been selected)
DV 2024 - 1 prijava (has not been selected)
Reply With Quote
  #790  
Staro 17.07.2019, 10:13
Taty2's Avatar
Taty2 Taty2 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.07.2013
US lokacija: Boston
YU lokacija: Sarajevo
Poruke: 122
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik tectonic Prikaz poruke
чуо да ће да буде секонд дро за 2020 - продао кокице носиље, куче дао шинтерима, од стрица зајми кофер, гугла јефтини летови до америке
Nije lose provjeriti jos 1 -2 puta, u septembru & oktobru. Ako i bude 2nd draw, nece biti previse selectees.
__________________
More than xxx entries - has not been selected
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:54.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.