ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2017 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #581  
Staro 06.04.2016, 14:46
Zoja Zoja je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2015
Poruke: 62
Nepromenjeno

Tikica je apsolutno najazurnija i nainformisanija na forumu! Svaka cast i hvala ti na tome! Sad se blizi i tvoj dan D i jedva cekam da nam se i ti pridruzis u grupi zelenih

Mala sugestija, mozes komotno kao BritSimon da se upustis u detaljno blogovanje o lutriji, nema sanse da omanes
Reply With Quote
  #582  
Staro 06.04.2016, 16:25
Tikica Tikica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.11.2014
US lokacija: New York
YU lokacija: Beograd
Poruke: 279
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zoja Prikaz poruke
Tikica je apsolutno najazurnija i nainformisanija na forumu! Svaka cast i hvala ti na tome! Sad se blizi i tvoj dan D i jedva cekam da nam se i ti pridruzis u grupi zelenih

Mala sugestija, mozes komotno kao BritSimon da se upustis u detaljno blogovanje o lutriji, nema sanse da omanes
Jao Zoja slatko si me nasmejala
Sta ce nam dva BritSimona kad vidis da ni ovog jednog ljudi ne citaju kako valja vec nam stizu sve jedna ista pitanja

Moj dan D... ah stize i to... evo polako se tremiram, bez razloga znam, ali tremiram se
__________________
DOBITNICI DV2016 TABELA - https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
_______________________________________________
DV2016 - Prva prijava

30.10.2014. - Popunjen obrazac
05.05.2015. - Čuveni "Session timed out"
07.05.2015. - SELECTEEEEED!!!
CN 2016EU00022xxx
17.10. DS 260 sent
18.04. Lekarski pregled
21.04. My green daaaaay
11.10. Evo živim u Njujorku gradu
Reply With Quote
  #583  
Staro 06.04.2016, 19:11
Zoja Zoja je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2015
Poruke: 62
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Tikica Prikaz poruke
Jao Zoja slatko si me nasmejala
Sta ce nam dva BritSimona kad vidis da ni ovog jednog ljudi ne citaju kako valja vec nam stizu sve jedna ista pitanja

Moj dan D... ah stize i to... evo polako se tremiram, bez razloga znam, ali tremiram se

hahahaha u pravu si sto se tica pitanja koja se u nedogled ponavljaju donekle mogu da razumem euforiju i zelju da se do odgovora sto pre dodje, ali ipak treba voditi racuna da se forum ne zatrpava sa vec mnogo puta sazvakanim informacijama.

Jasno da je trema prisutna, ne znam da li je iko bio potpuno opusten, ali opet ponavljam, zaista nema razloga. Izvucena si, zadovoljavas sve uslove, s tim je 90% stvari zavrseno, samo fali "pecat" . Videces, u ambasadi su toliko svi prijatni i ljubazni da ces se vec tamo odmah opustiti
Reply With Quote
  #584  
Staro 19.04.2016, 21:29
DzokicaMicev's Avatar
DzokicaMicev DzokicaMicev je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.03.2014
US lokacija: Miami
YU lokacija: Strumica
Poruke: 105
Pošalji Skype™ poruku korisniku DzokicaMicev
Nepromenjeno

Nadam se da ce svi proci kako treba u ambasadi I da ce biti sve vize zelenih na forumu. I ipak ne treba da gubimo nadu ona je ta koja ne je dovela do ovde I ne trebamo da je napustimo na kraju, pa makar I da ne izadze nesto kako sto smo se nadali. Ovo mi je 12 godina po redu sto se prijavljujem I evo jos uvek se nadam. Srecno svima
Reply With Quote
  #585  
Staro 20.04.2016, 07:43
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik DzokicaMicev Prikaz poruke
Nadam se da ce svi proci kako treba u ambasadi I da ce biti sve vize zelenih na forumu. I ipak ne treba da gubimo nadu ona je ta koja ne je dovela do ovde I ne trebamo da je napustimo na kraju, pa makar I da ne izadze nesto kako sto smo se nadali. Ovo mi je 12 godina po redu sto se prijavljujem I evo jos uvek se nadam. Srecno svima
Svaka cast na istrajnosti. Iskreno vam zelim da "pozelenite".
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #586  
Staro 20.04.2016, 13:17
DzokicaMicev's Avatar
DzokicaMicev DzokicaMicev je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.03.2014
US lokacija: Miami
YU lokacija: Strumica
Poruke: 105
Pošalji Skype™ poruku korisniku DzokicaMicev
Nepromenjeno

Hvala vam puno. Kao sto sam rekao nemozemo odustati nikako ipak se radi o nasoj buducnosti a najvise se borimo da barem nasa deca zivo u malo boljim uslovima od nas. Iskreno se nadam da ce ova godina biti srecna.
Reply With Quote
  #587  
Staro 20.04.2016, 13:19
DzokicaMicev's Avatar
DzokicaMicev DzokicaMicev je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.03.2014
US lokacija: Miami
YU lokacija: Strumica
Poruke: 105
Pošalji Skype™ poruku korisniku DzokicaMicev
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Svaka cast na istrajnosti. Iskreno vam zelim da "pozelenite".
A vama je ovo prvi put kao sto vidim. Nadam se da ce biti prvo pa musko BetterFuture.
Reply With Quote
  #588  
Staro 20.04.2016, 13:30
BetterFuture's Avatar
BetterFuture BetterFuture je offline
Amer
 
Datum prijave: 01.10.2015
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 1 061
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik DzokicaMicev Prikaz poruke
A vama je ovo prvi put kao sto vidim. Nadam se da ce biti prvo pa musko BetterFuture.
Hvala Vam. Ne nadam se puno da se ne bi puno i razocarao. I nama je pre svega buducnost deteta u glavi. Zivot ide dalje kako god... Srecno nam svima u maju!
__________________
1. DV-2017 Dobitnici Tabela
2. DV-2018 Dobitnici Tabela
3. DV-2019 Dobitnici Tabela
4. DV-2020 Dobitnici Tabela

-----------------------------------
DV2017 - Has not been selected
DV2018 - Has not been selected
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - Has not been selected
DV2021 - Has not been selected
DV2022 - Has not been selected
Reply With Quote
  #589  
Staro 20.04.2016, 13:44
DzokicaMicev's Avatar
DzokicaMicev DzokicaMicev je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.03.2014
US lokacija: Miami
YU lokacija: Strumica
Poruke: 105
Pošalji Skype™ poruku korisniku DzokicaMicev
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik BetterFuture Prikaz poruke
Hvala Vam. Ne nadam se puno da se ne bi puno i razocarao. I nama je pre svega buducnost deteta u glavi. Zivot ide dalje kako god... Srecno nam svima u maju!
Isto razmisljamo I ja sam na drugu temu rekao deca su na prvom mestu da bar ona rastu u normalnim uslovima. Srecno svima I nadam se da ce svi ove godine imati razloga za slavlje u maju.
Reply With Quote
  #590  
Staro 20.04.2016, 14:05
DzokicaMicev's Avatar
DzokicaMicev DzokicaMicev je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.03.2014
US lokacija: Miami
YU lokacija: Strumica
Poruke: 105
Pošalji Skype™ poruku korisniku DzokicaMicev
Nepromenjeno

Dali bi mogli da napravimo neku listu prijavljenih. Nadam se da bi se sto vise ljudi upisalo. Evo da je zapocnemo pa nek se I drugi upisaju na listi.


1. DzokicaMicev (MKD) 2-PRIJAVE
Reply With Quote
Odgovori

Tags
dv 2017 - 02.10.2015


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:57.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.