ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Odbijeni - Rejected » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #91  
Staro 19.04.2016, 22:26
kdragan77's Avatar
kdragan77 kdragan77 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2015
US lokacija: Castle Rock Colorado
YU lokacija: Banja Luka
Poruke: 351
Pošalji Skype™ poruku korisniku kdragan77
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik NIP Prikaz poruke
Zdravo svima
ja se javljam da vam saopstim da spored misljenje konzulke u Ambasadi u Skopju ne ispunjavam uslov za dobijanje vize zato sto IV godinu srednju skolu nije mi zavrsena kao redovan vec kao vanredan dzak. Konzulka je bila vrlo ljubazna ali rekla je da ne mogu ici dajle
Cestitam sve koje su pozeleneli i zelim im srece na ostale kandidate
Ovo je stvarno neobicno, ali bolje da ne talasam vodu .Zao mi je sto nisi dobio vizu I krivo sto Sam ti prije vremena cestitao, sve sam to uradio posto sam donosio zakljucke iz licnog iskustva kojeg sam imao .
__________________
[size="2"]DV-2015 - izvuceni
15.02.2016. - ZAGREB - ATLANTA- LEXINGTON KY
02.04.2018. Preseljenje u Denver Colorado
10.08.2021. Postali USA drzavljanini
UNION POSLOVI
BALKANS BAKERY
Reply With Quote
  #92  
Staro 09.05.2016, 17:28
Jupi Jupi je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2016
Poruke: 25
Nepromenjeno

Da li postoji problem posto mi supruga ima zavrsenu skolu tj skolovanje svih 12 godina ali na kraju 4 godine je imala tesku operaciju i morala je maturski da odlozi na 1 godinu.Kako sad sto se toga tice ona nije prekidala skolovanje sem tog maturskog!?
Reply With Quote
  #93  
Staro 09.05.2016, 18:10
deksi10 deksi10 je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2016
YU lokacija: Kragujevac
Poruke: 5
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jupi Prikaz poruke
Da li postoji problem posto mi supruga ima zavrsenu skolu tj skolovanje svih 12 godina ali na kraju 4 godine je imala tesku operaciju i morala je maturski da odlozi na 1 godinu.Kako sad sto se toga tice ona nije prekidala skolovanje sem tog maturskog!?
A ko je izvukao zelenu kartu, ti ili ona? Ako si ti, onda njeno skolovanje nije bitno uopste. Mislim da tu ne bi trebalo da bude problema, jer koliko kapiram ona je sve cetiri godine dala redovno. Koliko znam problem je kod ljudi koji su zavrsili trogodisnje skole, pa onda cetvrtu godinu dali vanredno u nekoj drugoj skoli.
Reply With Quote
  #94  
Staro 09.05.2016, 18:22
Jupi Jupi je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2016
Poruke: 25
Nepromenjeno

Nisam ja vec je ona izvucena, ali ona ima 12 godina ne prekidnog skolovanja sem tog maturskog ispita jer kolko se secamo i ona i ja jer je proslo vise od 10 godina od toga da je na morala na kraju cetvrte godine da popravi 1 ocenu pa da polaze maturski i u tom periodu je operisana i posle je dobila diplomu!Ako zakon za ovo vazi onda ne bi trebalo biti problema ako neko ima 12 godina neprekidnog skolovanja bez obzira npr...dali je neko neku godinu polagao zbog nedovoljnog uspeha.Znam da nije tema zalbi ali supruga je 1984 godiste prosla je zbog te bolesti teske trenutke zbog te operacije nema 1 jajnik i rekli su nece moci imati dece ali eto sreca je bila na nasoj strani i imamo cerku koju je isto sa problemom morala na carski rez u roku od 1.5 godine posle te operacije a nakon 4 godine sina je porodila prirodno 4250 kg i 60 cm!Veliki je borac pa se nadam da i Ameri ce nam malo progledati kroz prste sto se tice diplome ako uopste ima problema
Reply With Quote
  #95  
Staro 09.05.2016, 18:29
Andrija89's Avatar
Andrija89 Andrija89 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.03.2013
US lokacija: O tome kad me izvuku...
YU lokacija: Nis
Poruke: 122
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Jupi Prikaz poruke
Nisam ja vec je ona izvucena, ali ona ima 12 godina ne prekidnog skolovanja sem tog maturskog ispita jer kolko se secamo i ona i ja jer je proslo vise od 10 godina od toga da je na morala na kraju cetvrte godine da popravi 1 ocenu pa da polaze maturski i u tom periodu je operisana i posle je dobila diplomu!Ako zakon za ovo vazi onda ne bi trebalo biti problema ako neko ima 12 godina neprekidnog skolovanja bez obzira npr...dali je neko neku godinu polagao zbog nedovoljnog uspeha.Znam da nije tema zalbi ali supruga je 1984 godiste prosla je zbog te bolesti teske trenutke zbog te operacije nema 1 jajnik i rekli su nece moci imati dece ali eto sreca je bila na nasoj strani i imamo cerku koju je isto sa problemom morala na carski rez u roku od 1.5 godine posle te operacije a nakon 4 godine sina je porodila prirodno 4250 kg i 60 cm!Veliki je borac pa se nadam da i Ameri ce nam malo progledati kroz prste sto se tice diplome ako uopste ima problema
Imam jedan predlog/savet, mozda upali. Zasto napr. ne pokusa da ode do srednje skole i zamoli tamo direktora ili koga vec da joj izda diplomu i svedocanstvo kao da je bila redovan student, razloge neka izmisli. Mozda upali a to je sitnica.
__________________
13.10-20.10.2014 - Dve prijave (prvi put) ---- NISTA
08.10.2015 - Dve prijave (drugi put) ---- NISTA
09.10 - 10.10 -Dve prijave (treci put)----NISTA
05.11 - Dve prijave ----
Reply With Quote
  #96  
Staro 09.05.2016, 18:36
Jupi Jupi je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2016
Poruke: 25
Nepromenjeno

Nema tu sta da se laze ili trazi ako glasi 12 godina neprekidno znaci da nije ni jednu godinu zavrasavala vandredno onda bi skolovanje bilo duze od 12 godina,a sem toga diplomu dobijas posle zavrsnog ispita strucnih predmeta sto govori da nema a svedocanstva govore da skola ima vezanih 12 godina....videcemo sta je jos ko reci o tome svemu ako bi iskreno znao!
Reply With Quote
  #97  
Staro 09.05.2016, 20:13
markoss markoss je offline
Proteran
 
Datum prijave: 19.05.2015
Poruke: 393
Nepromenjeno

donesite lelarsku potvrdu kao dokaz zasto je kasnije maturirala
Reply With Quote
  #98  
Staro 09.05.2016, 20:28
Jupi Jupi je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2016
Poruke: 25
Nepromenjeno

Ako se to bude uopste i trazilo nije problem da se ponese!
Reply With Quote
  #99  
Staro 09.05.2016, 20:55
Zoja Zoja je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2015
Poruke: 62
Nepromenjeno

Jupi mislim da bi bilo najsigurnije da pozovete ambasadu, obrazlozite problem i proverite direktno s njima da li vas slucaj prolazi ili ne. Ne vredi ovako nagadjati na forumu. Proces nije jeftin, desavalo se da ljudi potrose silan novac i zivce da bi tek u ambasadi saznali da ne ispunjavaju uslove za vizu.
Reply With Quote
  #100  
Staro 09.05.2016, 21:01
Jupi Jupi je offline
Član
 
Datum prijave: 05.05.2016
Poruke: 25
Nepromenjeno

Naravno to bez daljnjeg nego sam cisto pitao posto ima ta tema ovde pa dal neko zna iz prve ruke!
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 05:08.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.