ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #121  
Staro 02.10.2019, 20:56
dusmanic's Avatar
dusmanic dusmanic je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.09.2015
Poruke: 141
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
да ли може да се улази и излази да би видели који нам све подаци требају или ако једном уђемо да попуњавамо не треба више да излазимо?
знам да је то проблем био са неким визама, тако сам бар чуо...
Druže, nemas potrebe da otvaras, zatvaras i ostalo. Popunjavanje je jednostavno osnovni podaci koje bi trebalo da upises... Spremi sliku, proveri je kroz onaj program i pucaj... Nije nikakva nauka. Pozdrav i srecno SVIMA! Živelii
__________________
DV2018 i DV2019- Has not been slected x 2
DV2020- SELECTED CN 2020EU4XXX🍀🍀🍀
DS260: 15.07.2019.
Dokumenta poslata: 15.08.2019.
interview: 12.11.2019
green day:15.11.2019.
Reply With Quote
  #122  
Staro 02.10.2019, 21:07
nevena's Avatar
nevena nevena je offline
Član
 
Datum prijave: 31.10.2009
YU lokacija: Beograd
Poruke: 26
Nepromenjeno

Dobro vece, i veliki pozdrav svim novim i svim starim forumasima!
Imam jedno pitanjce, koje nadam se, nece ostati bez odgovora. Prilkom danasnjeg prijavljivanja za dv-2021 na samom kraju unosa, kada sam u zelji da potvrdim prijavu kliknula "submit" stranica se srusila uz ono klasicno objasnjenje "oops, this page could not be found". Nisam dobila "success" obavestenje, kao ni konfirmacijski broj. Osvezila sam stranicu, da bi me sajt vratio na sam pocetak prijave, pa sam sve morala ponovo.. Na kraju dobih cn, sve kao da se prvi put registrujem.. Moje pitanje je zapravo zabrinutost da sistem to ne prepozna kao duplu prijavu, obzirom da sam dva puta kliknula submit.. neko ko se tehnicki razume u ovaj deo price bio bi mi od pomoci..
Reply With Quote
  #123  
Staro 02.10.2019, 22:21
Lurch16 Lurch16 je offline
Član
 
Datum prijave: 02.10.2019
Poruke: 1
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dusmanic Prikaz poruke
Druže, nemas potrebe da otvaras, zatvaras i ostalo. Popunjavanje je jednostavno osnovni podaci koje bi trebalo da upises... Spremi sliku, proveri je kroz onaj program i pucaj... Nije nikakva nauka. Pozdrav i srecno SVIMA! Živelii
Pozdrav svima, ovo bi mi bio prvi put kako se prijavljujem pa zato i imam dosta nedoumica. Zanima me sta bih trebao da odaberem sa zavrsenom visom medicinskom skolom, smer fizioterapeut, kao opciju gde je potrebno upisati nivo edukacije. Imam i diplomu za jos jednu visoku skolu, opsti smer, ali trenutno radim pripravnicki, pa me zanima da li je i to potrebno navesti iako nisam polozio drzavni ispit. Hvala pyno na odgovorima i pomoci
Reply With Quote
  #124  
Staro 02.10.2019, 22:55
dusmanic's Avatar
dusmanic dusmanic je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.09.2015
Poruke: 141
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lurch16 Prikaz poruke
Pozdrav svima, ovo bi mi bio prvi put kako se prijavljujem pa zato i imam dosta nedoumica. Zanima me sta bih trebao da odaberem sa zavrsenom visom medicinskom skolom, smer fizioterapeut, kao opciju gde je potrebno upisati nivo edukacije. Imam i diplomu za jos jednu visoku skolu, opsti smer, ali trenutno radim pripravnicki, pa me zanima da li je i to potrebno navesti iako nisam polozio drzavni ispit. Hvala pyno na odgovorima i pomoci
Ukoliko budete koristili malo pretragu naci cete odgovor na sva vasa pitanja... Novi ste na forumu, citajte forum i sigurno ce prijava biti maciji kasalj... I moj savet je da ne jurite kao muve bez glave da se prvog dana prijavite, da Vam se ne desi kao clanu koji nije dobio CN kad je isao da potvrdi prijavu.... Polako imate mesec dana, ja sam se prijavio poslednjeg dana prosle godine...
Pozdrav svima
__________________
DV2018 i DV2019- Has not been slected x 2
DV2020- SELECTED CN 2020EU4XXX🍀🍀🍀
DS260: 15.07.2019.
Dokumenta poslata: 15.08.2019.
interview: 12.11.2019
green day:15.11.2019.

Last edited by dusmanic; 02.10.2019 at 23:01. Razlog: Sad sam proverio, 40 minuta pre kraja sam se prijavio i bio selected :)
Reply With Quote
  #125  
Staro 02.10.2019, 23:24
vucko90 vucko90 je offline
Član
 
Datum prijave: 02.10.2019
Poruke: 1
Nepromenjeno In care ostao prazan...

Dobro vece ja danas popunio prijavu ali zaboravio u in care da stavim nesto ostalo mi prazno posle cekirao opet na sajt i pise da je (optional).... ostalo sve 100% kako treba kakvo je vase misljenje.... inace ja primam to jeste moja je kuca tako da licno preuzimam ako to nesto znaci......

Last edited by vucko90; 02.10.2019 at 23:32.
Reply With Quote
  #126  
Staro 02.10.2019, 23:35
VukVG's Avatar
VukVG VukVG je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.10.2015
US lokacija: Paterson, NJ
YU lokacija: Šabac
Poruke: 39
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vucko90 Prikaz poruke
Dobro vece ja danas popunio prijavu ali zaboravio u in care da stavim nesto ostalo mi prazno posle cekirao opet na sajt i pise da je (optional).... ostalo sve 100% kako treba kakvo je vase misljenje.... inace ja primam to jeste moja je kuca tako da licno preuzimam ako to nesto znaci......

I ja sam ostavio prazno, opciono je tako da nema veze...


Ja imam pitanje, CN mi je na fazon 20216LGxxxxxxx je l to normalno tako? Ja kontao bice ono EU pa broj ili se.to tek kasnije dobija?
__________________
DV2021 - HAS NOT BEEN SELECTED

DV2022 - HAS NOT BEEN SELECTED

DV2024 - HAS NOT BEEN SELECTED

DV2025 -
Reply With Quote
  #127  
Staro 02.10.2019, 23:44
nevena's Avatar
nevena nevena je offline
Član
 
Datum prijave: 31.10.2009
YU lokacija: Beograd
Poruke: 26
Unhappy

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dusmanic Prikaz poruke
... I moj savet je da ne jurite kao muve bez glave da se prvog dana prijavite, da Vam se ne desi kao clanu koji nije dobio CN kad je isao da potvrdi prijavu.... Polako imate mesec dana, ja sam se prijavio poslednjeg dana prosle godine...
Pozdrav svima
Ne razumem kakve veze clan koji nije dobio confirmation number prilikom pokusaja prijave ima sa savetom "ne treba juriti kao muva bez glave"? Stvar je tehnicke prirode, sajt je u trenutku postao nedostupan.. isto se moglo desiti u bilo kom trenutku, bilo kog dana, tokom celog prijavnog perioda.. Sem toga, lutrija je bazirana na nasumicnom odabiru, na izbor dobitnika apsolutno ne uticu datum niti vreme prijave; zasto se ne bih prijavila vec 02.10 ako sam se o celokupnom procesu informisala pre 10 godina?
Reply With Quote
  #128  
Staro 03.10.2019, 00:45
nevena's Avatar
nevena nevena je offline
Član
 
Datum prijave: 31.10.2009
YU lokacija: Beograd
Poruke: 26
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik nevena Prikaz poruke
.. Prilkom danasnjeg prijavljivanja za dv-2021 na samom kraju unosa, kada sam u zelji da potvrdim prijavu kliknula "submit" stranica se srusila uz ono klasicno objasnjenje "oops, this page could not be found". Nisam dobila "success" obavestenje, kao ni konfirmacijski broj. Osvezila sam stranicu, da bi me sajt vratio na sam pocetak prijave, pa sam sve morala ponovo.. Na kraju dobih cn, sve kao da se prvi put registrujem.. Moje pitanje je zapravo zabrinutost da sistem to ne prepozna kao duplu prijavu, obzirom da sam dva puta kliknula submit...
I da se nadovezem na svoj inicijalni post, i odgovorim sebi, a i ostalima koji bi se potencijalno mogli naci u slicnoj situaciji- odgovor se na ovo nalazi u zvanicnim instrukcijama za dv-2021, sekcija FAQ, pitanja 21, 22 i 23 obradjuju problematiku nedovrsenog procesa apliciranja:

22. How soon after I submit my entry will I receive the electronic confirmation notice?
You should receive the confirmation notice immediately, including a confirmation number that you must record
and keep. However, the unpredictable nature of the Internet can result in delays. You can hit the “Submit”
button as many times as is necessary until a complete application is sent and you receive the confirmation
notice
. However, once you receive a confirmation notice, do not resubmit your information.
23. I hit the “Submit" button, but did not receive a confirmation number. If I submit another
entry, will I be disqualified?
If you did not receive a confirmation number, your entry was not recorded. You must submit another entry.
It will not be counted as a duplicate. Once you receive a confirmation number, do not resubmit your information.

Dakle, bez bojazni od dupliranog unosa, ukoliko se nakon prvog klika na "submit" dugme ne pojavi notifikacija sa konfirmacijskim brojem.
Reply With Quote
  #129  
Staro 03.10.2019, 01:23
Makica@'s Avatar
Makica@ Makica@ je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.06.2017
US lokacija: Boston,MA
YU lokacija: Srbija
Poruke: 570
Smile

Drustvo,srecno Vam svima bilo 🤗 I opet cu da ponovim nemojte da imate prevelika ocekivanja,da se ne biste razocarali,kad vidite onu divnu poruku 'you have been randomly selected' pocnite sa radovanjem. Jos jednom Srecno Generacio 2021 i da vas sto vise dodje na ovu stranu 🤗🤗🤗💖
__________________
Prva Prijava za DV 2017 - Nista
Druga Prijava 30.Oktobar 2016
2.May.2017 -Selected
Case Number : 2018EU000091**
DS 260 poslat 30 Maja 2017.
Lekarski pregled : 01.02.2018.
Interview : 07.02.2018. (odlozen za Mart)
My Greeeeen Day : 12.Mart 2018.
Viza u Pasosu : 16.Mart 2018.
Landed in Boston 26.06.2018.
Reply With Quote
  #130  
Staro 03.10.2019, 08:03
Димитрије Димитрије je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.04.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

Да ли неко зна зашто у инструкцијама стоји: 'primary school' када је потребна минимум средња школа са 4 завршена разреда?
http://prntscr.com/pe6rdl
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 22:10.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.