ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 20.02.2010, 11:28
Zabica Zabica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.06.2009
US lokacija: Baltimore, MD
YU lokacija: Beograd
Poruke: 105
Nepromenjeno

[QUOTE=Good Spirit;14165]
Mi se još razmišljamo oko sedativa, popričaćemo i sa veterinarima, naš mačor je velika kukavica prema novom, nepoznatim ljudima, tako da kapiram možda neki blagi sedativ bi ostavio manje stresa na njemu ... ne znam ... ima još vremena za to ...[/QUOTE]

Cula sam od nekih ljudi da su koristili macinu travu tj valerijanu, e sad ne znam, ja nikad nisam imala macu, mozda oni lupetaju ali mozda i vredi razmisliti.

[QUOTE=Good Spirit;14165]PS. Ono što me izuzetno nervira u Beogradu što veterinari ofrlje popunjavaju pasoš od ljubimca, lepo nam je država napravila pasoš da popunjavaju sve što treba, a ja moram svaki put da ih podsećam i proveravam da li su napisali lepo S/N od vakcine, proizvođača, da li su pečatirali ... to me mnogo nervira što rade ofrlje ...[/QUOTE]

Da su takve stvari ok u Srbiji, bile bi ok i one vaznije, pa mi svi ne bi bili na ovom forumu...
__________________


2010EU00012xxx
19.01.2010 intervju
04.02.2010 vize u pasosima
12.05.2010
  #22  
Staro 20.02.2010, 18:39
wrath:of:the:lich:king's Avatar
wrath:of:the:lich:king wrath:of:the:lich:king je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.11.2008
US lokacija: Ohio
YU lokacija: Vojvodina
Poruke: 279
Nepromenjeno

[QUOTE=dare_ns;14160]hahahah, a tvoj je uspeshno ocarinjen preko bare :D[/QUOTE]

Bolje da su ga stavili u karantin :belj:
__________________
U Americi od 19.03.2009.
  #23  
Staro 20.02.2010, 19:09
imarkovic's Avatar
imarkovic imarkovic je offline
Drug član
 
Datum prijave: 13.06.2009
US lokacija: Austin, TX
YU lokacija: Beograd
Poruke: 44
Nepromenjeno

@Good Spirit, mi smo cipovali macku, bas zbog odlaska u USA. I nista joj ne fali. Ako insistiras i objasnis zasto to hoces, verujem da moze, bez obzira sto to kod nas nije pravilo. Ali, mozda milimelo bolje zna da li je to obavezno u USA. Ako nije, ne moras da bacas pare.
__________________
2010EU00020xxx
  #24  
Staro 20.02.2010, 22:40
lala lala je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.08.2009
YU lokacija: novi sad,vojvodina
Poruke: 52
Nepromenjeno

Naj efikasniji nacin da prenesete vaseg ljubimca ako ste vec toliko vezani je da odete do prve kafilerije i zamolite da od vaseg psa ili macke naprave sapun,tada moze da stane i u kofer bez problema. :naughty:
  #25  
Staro 20.02.2010, 23:50
Good Spirit's Avatar
Good Spirit Good Spirit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: Bay Area, CA
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 264
Nepromenjeno

[QUOTE=wrath:of:the:lich:king;14172]Bolje da su ga stavili u karantin :belj:[/QUOTE]

To samo ako je vakcinisan na besnilo :D
  #26  
Staro 21.02.2010, 00:11
Zabica Zabica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.06.2009
US lokacija: Baltimore, MD
YU lokacija: Beograd
Poruke: 105
Nepromenjeno

[QUOTE=lala;14176][B]Naj efikasniji[/B] nacin da prenesete vaseg ljubimca ako ste vec toliko vezani je da odete do prve kafilerije i zamolite da [B]od vaseg psa ili macke naprave sapun[/B],tada moze da stane i u kofer bez problema. :naughty:[/QUOTE]


Javlja mi se neka zelja da od tvojih usiju napravim pihtije :budalo:

P.S. Naj efikasniji se pise zajedno :naughty:
__________________


2010EU00012xxx
19.01.2010 intervju
04.02.2010 vize u pasosima
12.05.2010
  #27  
Staro 22.02.2010, 09:10
tamacharly tamacharly je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.05.2009
Poruke: 70
Nepromenjeno

[QUOTE=lala;14176]Naj efikasniji nacin da prenesete vaseg ljubimca ako ste vec toliko vezani je da odete do prve kafilerije i zamolite da od vaseg psa ili macke naprave sapun,tada moze da stane i u kofer bez problema. :naughty:[/QUOTE]

to sto nisi normalna,nadi mjesto za pokazivanje na drugom mjestu pa se lijeci a ne ovdje , duso draga. od takvih mi se povraca i zato i bjezim sa ovih podrucja. tebi bolje da nades neki azerbejdzanski forum (ali mislim da su i oni civiliziraniji)
__________________
  #28  
Staro 22.02.2010, 11:45
lala lala je offline
Drug član
 
Datum prijave: 26.08.2009
YU lokacija: novi sad,vojvodina
Poruke: 52
Nepromenjeno

tamacharly niti se pokazujem niti lecim ovde,u pitanju je bila sala a ne ozbiljna konstatacija,zato ne vidim razlog da me napadas ili vredjas,da si malo obrazovanija znala bi da mi doskocis na nacin na koji mi je doskocila Zabica,koji je isto saljive prirode bez uvreda.mozes ti sreco moja da bezis koliko hoces ali od sebe nikako ne mozes da pobegnes ni da hoces. :)
  #29  
Staro 23.02.2010, 10:10
tamacharly tamacharly je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.05.2009
Poruke: 70
Nepromenjeno

[QUOTE=lala;14190]tamacharly niti se pokazujem niti lecim ovde,u pitanju je bila sala a ne ozbiljna konstatacija,zato ne vidim razlog da me napadas ili vredjas,da si malo obrazovanija znala bi da mi doskocis na nacin na koji mi je doskocila Zabica,koji je isto saljive prirode bez uvreda.mozes ti sreco moja da bezis koliko hoces ali od sebe nikako ne mozes da pobegnes ni da hoces. :)[/QUOTE]

bez komentara ,ovo se samo moze ignorirati!!!!:woohoo::woohoo::woohoo:
__________________
  #30  
Staro 23.02.2010, 10:13
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno bitna informacija?

Vidim da divanite ovde o živuljkama, pa iako nemam skoro nikakvog iskustva s istim, živeo sam 9 meseci s džukcem jednim opakim kad sam se doselio... Vidim da su ovde baš pedantni oko nege ljubimaca, da kucov odmah dobija porodično prezime, svakakve boce dobijaju redovno (vodio ga i ja).... :grin:

No, da ne dužim puno, evo korisnih informacija: jedan od [URL="http://www.zelenalutrija.com/partneri.php"]partnerskih sajtova[/URL] sa kojim smo imali čast da se povežemo skoro je [URL="http://www.zelenalutrija.com/partneri.php#justanswer"]JustAnswer[/URL] - nude vrlo jeftinu uslugu (online) saveta direktno od strane veterinara (između ostalih) koji su trenutno online, a radi na fazonu napojnica...

Za slučaj da Vam treba hitna pomoć oko ljubimca nakon selidbe, možete da se obratite njima... :;D:
__________________
Lutrija - Zelena, ne Srbije
 

Tags
kanarinci, kucni ljubimci, kućni ljubimci, macka, macke, mačka, mačke, papagaji, pas, psi, ribice, zivotinje, životinje

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:04.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.