ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Intervju (interview) - Ambasada

Intervju (interview) - Ambasada Pitanja vezana za dokumentaciju, specijalne slučajeve i pitanja tokom intervjua

Intervju (interview) - Ambasada » Administrative processing » Bitni linkovi
O drugoj koverti Lekarski pregled Ambasade Intervju Korisne informacije

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 16.11.2014, 10:41
Spartacus Spartacus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
US lokacija: Denver
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 71
Nepromenjeno Administrative processing

Otvaram ovu temu za sve one koji imaju iskustva sa ADMINISTRATIVE PROCESSING nakon intervjua!
Reply With Quote
  #2  
Staro 16.11.2014, 10:51
Spartacus Spartacus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
US lokacija: Denver
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 71
Nepromenjeno

iz licnog iskustva ova situacija je toliko opterecujuca da je to neopisivo ! Obavio sam razgovor koji je bio formalnost,uz svu potrebnu i urednu dokumentaciju i na kraju vam konzularzno osoblje uruci dva papira jedan za registraciju za DHL i drugi mucni papir sa oznakom 221(g):administrative processing i sa recenicom obavesticemo vas pozivom ili mailom kad se proces zavrsi ...i to je to cekanje krece...

Last edited by Spartacus; 16.11.2014 at 10:57.
Reply With Quote
  #3  
Staro 17.11.2014, 01:40
Iva75's Avatar
Iva75 Iva75 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2014
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 48
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Spartacus Prikaz poruke
iz licnog iskustva ova situacija je toliko opterecujuca da je to neopisivo ! Obavio sam razgovor koji je bio formalnost,uz svu potrebnu i urednu dokumentaciju i na kraju vam konzularzno osoblje uruci dva papira jedan za registraciju za DHL i drugi mucni papir sa oznakom 221(g):administrative processing i sa recenicom obavesticemo vas pozivom ili mailom kad se proces zavrsi ...i to je to cekanje krece...
Ovo je najveca nocna mora za sve nas koji trebamo ici na intervju. Ne mogu ni da zamislim kako se sada osecas. Jako mi je zao sto prolazis kroz tu agoniju. Ali ti drzim fige da sve ispadne kako treba. Molim te nas obavesti, cim bilo sta saznas.
Reply With Quote
  #4  
Staro 17.11.2014, 09:36
Spartacus Spartacus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
US lokacija: Denver
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 71
Nepromenjeno

Naravno da hocu cim saznam nesto...muka me samo hvata sta sam sve za par dana procitao o ovoj situaciji! ima brdo ljudi koji su u ovom procesu i koji su cekali na odgovor od 7 do 200+ dana !!!
Reply With Quote
  #5  
Staro 17.11.2014, 13:05
srecica srecica je offline
Proteran
 
Datum prijave: 09.10.2014
Poruke: 155
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Spartacus Prikaz poruke
Naravno da hocu cim saznam nesto...muka me samo hvata sta sam sve za par dana procitao o ovoj situaciji! ima brdo ljudi koji su u ovom procesu i koji su cekali na odgovor od 7 do 200+ dana !!!
Biće sve u redu, ne nerviraj se...ako si ok, kao što si rekao nema razloga za brigu,mozda tvoje ime asocira na nekog ko nije ok.ili nešto sl...kad ti stigne mejl, odma ovde da dodješ da se radujemo sa tobom
Reply With Quote
  #6  
Staro 17.11.2014, 20:15
Spartacus Spartacus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
US lokacija: Denver
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 71
Nepromenjeno

Hvala puno na podrsci I pozitivnoj energiji!!!

evo nasao sam i na wiki-ju sta se desava u mom slucaju:
https://en.wikipedia.org/wiki/Security_Advisory_Opinion
Reply With Quote
  #7  
Staro 17.11.2014, 22:41
NS2015 NS2015 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2014
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 201
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Spartacus Prikaz poruke
Hvala puno na podrsci I pozitivnoj energiji!!!

evo nasao sam i na wiki-ju sta se desava u mom slucaju:
https://en.wikipedia.org/wiki/Security_Advisory_Opinion
Verujem da ce sve to proci kako treba a ondaaaaaaaaaaaaa vodis na pivo u Camelot
__________________
DV-2014 Has not been selected
DV-2015 - Izvučen
30.05.2014. - poslali DS-260
Reply With Quote
  #8  
Staro 18.11.2014, 13:59
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

Mislim da ovo nije do tebe, nego do ambasada (imali su hakerski napad) sirom svijeta, evo jutros poruke iz ambasade u BiH:
Citat:
OBAVIJEST: Usljed tehničkih poteškoća u američkim ambasadama i konzulatima, postoji mogućnost kašnjenja u primanju, slanju i obradi zahtjeva za vize. Pored toga, aplikanti koji imaju dogovorene razgovore za studentske i vize akademske razmjene (vize tipa F/M/J) u ovoj sedmici, trebaju sa sobom ponijeti i potvrdu o uplati SEVIS naknade. Kašnjenje u primanju, slanju i ostalim vidovima komunikacije također je moguće i za američke državljane.
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
Reply With Quote
  #9  
Staro 18.11.2014, 14:15
Spartacus Spartacus je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.05.2014
US lokacija: Denver
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 71
Nepromenjeno

joj stvarno ne znam sta da mislim i o cemu vise da razmisljam ! Nadam se pozitivnom ishodu i nadam se da ambasada u srbiji nije pod istim pritiskom...samim tim da necu dugo cekati...
Reply With Quote
  #10  
Staro 18.11.2014, 14:27
srecica srecica je offline
Proteran
 
Datum prijave: 09.10.2014
Poruke: 155
Nepromenjeno

Znači da malo oladim sledece nedelje za apliciranje turisticke vizema sredice oni to, samo opušteno...
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:38.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.