ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #61  
Staro 24.11.2009, 15:03
Vrtlog Vrtlog je offline
Član
 
Datum prijave: 27.07.2009
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Vrsac , Vojvodina
Poruke: 18
Nepromenjeno I nama zakazano

Evo i nama zakazan intervju za 12 Januar .Pozvali smo KCC telefonom i dobili pozitivan odgovor , sad se vec dise punim plucima :bravo::=V:
  #62  
Staro 25.11.2009, 23:08
Zabica Zabica je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 14.06.2009
US lokacija: Baltimore, MD
YU lokacija: Beograd
Poruke: 105
Nepromenjeno

[QUOTE=Vrtlog;12906]Evo i nama zakazan intervju za 12 Januar .Pozvali smo KCC telefonom i dobili pozitivan odgovor , sad se vec dise punim plucima :bravo::=V:[/QUOTE]

e to su lepe vesti, bas sam se pitala sta bi sa vama, tako mali broj, a nikako intervju. Bravo!
Pre neki dan smo obavili lekarski, sa nama je bila neka porodica iz Vrsca, merkala sam ih merkala, i zakljucila da to niste vi :grin:
Srecno!
__________________


2010EU00012xxx
19.01.2010 intervju
04.02.2010 vize u pasosima
12.05.2010
  #63  
Staro 27.11.2009, 10:06
Vrtlog Vrtlog je offline
Član
 
Datum prijave: 27.07.2009
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Vrsac , Vojvodina
Poruke: 18
Nepromenjeno jedno od pitanja

[QUOTE=Zabica;12961]e to su lepe vesti, bas sam se pitala sta bi sa vama, tako mali broj, a nikako intervju. Bravo!
Pre neki dan smo obavili lekarski, sa nama je bila neka porodica iz Vrsca, merkala sam ih merkala, i zakljucila da to niste vi :grin:
Srecno![/QUOTE]

Da li bih mogao da znam gde ste obavili lekarski , kako je protekao i naravno koliko je kostalo to zadovoljstvo ?
Do sada sam nekako taktizirao i evo kada je vec izvesno da ce ipak doci do odlaska na intervju a nadam se i do odlaska u USA , imacu dosta pitanja a za pocetak evo mog prvog pitanja .
Zahvalan i pozdrav:wtf:
  #64  
Staro 27.11.2009, 10:56
dragonn's Avatar
dragonn dragonn je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.07.2009
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Pozarevac
Poruke: 94
Pošalji MSN poruku korisniku dragonn Pošalji Skype™ poruku korisniku dragonn
Nepromenjeno

Pozz,

Da ti odgovorim u vezi lekarskog - ja sam ga obavio u Smiljanicevoj 22, Beograd, 011/2541919 ili mob:064/1998867.
Zadovoljstvo kosta : sam pregled=110$ + vakcine, ja imao srece pa dobio 2 komada ^^ i bile 3500din ukupno.

Sto se samog pregleda tice nista specijalno - zakazesh telefonom koji dan hocesh da odesh, oni ti kazu u koliko da budesh tamo, ja bio u 9h, dash krv - mislim da je provera na AIDS, odvedu te ili vas ako ima josh zakazanih tog dana, na klinicki centar gde imate rendgenski snimak pluca i onda ste slobodni do 14-14:30 kada se vracate u Smiljanivecu i doktorka odradi lekarski, visina, tezina, josh neka pitanja i tome slicno.

Nadam se da nisam nesto izostavio, pozz
__________________
.
*** U USA od februara 2010 ***
  #65  
Staro 27.11.2009, 12:02
Vrtlog Vrtlog je offline
Član
 
Datum prijave: 27.07.2009
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Vrsac , Vojvodina
Poruke: 18
Nepromenjeno

[QUOTE=dragonn;13009]Pozz,

Da ti odgovorim u vezi lekarskog - ja sam ga obavio u Smiljanicevoj 22, Beograd, 011/2541919 ili mob:064/1998867.
Zadovoljstvo kosta : sam pregled=110$ + vakcine, ja imao srece pa dobio 2 komada ^^ i bile 3500din ukupno.

Sto se samog pregleda tice nista specijalno - zakazesh telefonom koji dan hocesh da odesh, oni ti kazu u koliko da budesh tamo, ja bio u 9h, dash krv - mislim da je provera na AIDS, odvedu te ili vas ako ima josh zakazanih tog dana, na klinicki centar gde imate rendgenski snimak pluca i onda ste slobodni do 14-14:30 kada se vracate u Smiljanivecu i doktorka odradi lekarski, visina, tezina, josh neka pitanja i tome slicno.

Nadam se da nisam nesto izostavio, pozz[/QUOTE]

Hvala puno , verovatno cemo uraditi u istoj klinici samo da se sa suprugom dogovorim oko datuma .
Pozz i jos jednom hvala
  #66  
Staro 27.11.2009, 13:06
Vrtlog Vrtlog je offline
Član
 
Datum prijave: 27.07.2009
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Vrsac , Vojvodina
Poruke: 18
Nepromenjeno Jos jedno pitanje

Ja cu sad malo da bombardujem s pitanjima , najvise mrzim kada dodje do F.T. jedan P. i zato stara narodna kaze " ko pita ne skita " .
Supruga koja je inace nosilac svega ovoga ima 40g. a ja 43g. klinci su nam 12g. i 18g. , ono sto sam hteo da pitam ( mozda neko ima slicna iskustva ) obzirom da stariji sin postaje punoletan u Decembru , sta je njemu potrebno od papira kada budemo isli na intervju , mislim da li su i njemu potrebne potvrde od Suda , Mupa i da li su potrebne potvrde iz skole za decu ?
Pozdrav
  #67  
Staro 02.12.2009, 22:24
krajce2 krajce2 je offline
Član
 
Datum prijave: 10.11.2009
Poruke: 13
Nepromenjeno

Zdravo,
Htela sam da podelim moe iskustvo od Makedonija.Dan kad ja i moj suprug smo "pozelenili" :).
Na 01.12 bio je zakazan nas razgovor u ambasade vo 08:00. Prvo smo trebali da platimo za vize, posle sum nam pregledale dokumenti, imali smo dve garancije I 134 no nitu jedna nije bila validna (treba dokument I134 + f1040 biti original). Covek iz ambasade ne izvestio da treba da donesemo original, no prvo kaze da pomineme kod konzula moze da prodzemo i bez to.
Intervju sa konzula smo prosli najbolje(razgovor je bio na engleski), edinstveno ne pitao sta radimo u momentu i zasto zelimo da odimo u Americi kad imamo dobri poslove u Makedoniji (Ja i moj suprug smo imale dobre preporake iz radnja, a moj suprug je imao nekoliko internacionalni certifikati). Onda nam kaze da nije ni potreban AOS i pozelela je nama dobar zivot vo Americi.
Svako dobro....ZELIM VAM SRECE SVIMA....
Pozdrav od Makedonija
  #68  
Staro 03.12.2009, 09:36
dreadnot's Avatar
dreadnot dreadnot je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 24.06.2009
US lokacija: Milwaukee, WI
YU lokacija: Beograd, RS
Poruke: 652
Pošalji Yahoo poruku korisniku dreadnot
Nepromenjeno

Puno srece u novom zivotu!
__________________

02. 11. 2008. - Prijava za DV 2010
05. 06. 2009. - Prvi koverat stigao, broj 19xxx
01. 07. 2009. - Formulari poslati u Kentaki
09. 07. 2009. - Formulari stigli u Kentaki
04. 12. 2009. - Stigla druga koverta
22. 01. 2010. - Obavljen lekarski pregled
27. 01. 2010. - Obavljen intervju, odlozeno viziranje
09. 04. 2010. - VIZE U PASOŠIMA!
17. 09. 2010. - D(eparture) Day
  #69  
Staro 03.12.2009, 10:01
LjupkaB LjupkaB je offline
Član
 
Datum prijave: 25.11.2009
Poruke: 16
Nepromenjeno

Cestitki Krajce2 :bravo::bravo::bravo:

Izgleda deka ti i jas sme edinstvenite od Makedonija ovaa god. aktivni na forumov. Nemam soznanie za drugi od Makedonija.

Se najdobro vi posakuvame vo USA, pa ako pomine se kako sto treba na 29 Dekemvri se gledame tamu:beer:

Ova im go posakuvam na site sto se momentalno vo iscekuvanje!!!
  #70  
Staro 03.12.2009, 10:27
joksy joksy je offline
Član
 
Datum prijave: 03.12.2009
US lokacija: New york
YU lokacija: Skopje, Makedonija
Poruke: 5
Nepromenjeno

Cestitki Krajce 2

Vcera go dobivme vtoroto pismo i imame zakazan intervju za 05.01.2010
Ne se nadevavme deka ke bide tolku brzo pa sega trcame da gi sobereme site dokumenti.
Znaes li koja suma e potrebna da ja imas vo banka?
I kade se vadi vo makedonija sertifikt od policija?

Pozdrav
 


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Lekarksi pregledi - iskustva landlord Uputstva za dobitnike 926 07.12.2021 12:29
iskustva sa USAFIS-om boba i sale Vaša strana 12 22.12.2014 14:19
Intervjui - iskustva od ranije landlord Intervju (interview) - Ambasada 337 12.05.2011 23:42
savet..vasa iskustva... nelson Vaša strana 3 09.06.2009 11:47
DV2009 - Iskustva i intervjui iz sveta landlord Stare teme 7 08.10.2008 22:58

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:31.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.