ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #41  
Staro 30.01.2019, 22:09
marko33 marko33 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.08.2018
Poruke: 23
Nepromenjeno

Poslao sam sva dokumenta 27.11.2018. Stigao mi je povratni mail da su dokumenta u proceduri. Danas sam dobio potpuno isti mail u kom mi traze da im pošaljem sve sto sam im vec poslao. Vec sam im posalo izvod, pasos, potvrdu iz mup a i suda. Je l se nekome nesto slicno desilo?
Reply With Quote
  #42  
Staro 30.01.2019, 22:27
eliko eliko je offline
Član
 
Datum prijave: 31.10.2018
Poruke: 24
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik marko33 Prikaz poruke
Poslao sam sva dokumenta 27.11.2018. Stigao mi je povratni mail da su dokumenta u proceduri. Danas sam dobio potpuno isti mail u kom mi traze da im pošaljem sve sto sam im vec poslao. Vec sam im posalo izvod, pasos, potvrdu iz mup a i suda. Je l se nekome nesto slicno desilo?
Isto se dogodilo i jednom prijatelju. Poslao dokumenta jos u novembru i juce je dobio isti email, ponovo poslao dokumenta i danas opet isti email. Citala sam i drugi ljudi su isto prijavili na Britovom blogu a i po ruskim forumima.
Reply With Quote
  #43  
Staro 30.01.2019, 22:31
marko33 marko33 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.08.2018
Poruke: 23
Nepromenjeno

hvala na odgovoru! videću da im pošaljem opet. dakle, nema još uvek neke zvanične info da je u pitanju greška? ja sam te sadd video da mi je u izvodu iz mk rođenih pogrešno napisana opština očevog rođenja, izostavljeno je poslednje slovo. pomislio sam da je tu greška, ali me zbunilo jer je mejl potpuno identian onom novembarskom, nigde nije naznačeno da su dokumenta neispravn. svakako ću vaditi novi izvod, pa ću opet poslati.

pozdrav!
Reply With Quote
  #44  
Staro 30.01.2019, 22:53
snezana beograd snezana beograd je offline
Član
 
Datum prijave: 15.01.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

Niste sami ... Mi smo 9xxx i poslali smo jos 15 novembra a sinoc kasno smo dobili mejl da im posaljemo skenirana dokumenta iako smo vec poslali pre dva i po meseca. Samo sto su nama juce posle ponovnog slanja skeniranih dokumenata jutros opet poslepodne poslali mejl da opet posaljemo skenirana dokumenta ??? I mi smo ponovo poslali.To verovatno robot salje zahteve pa ne zna sta radi ...
Reply With Quote
  #45  
Staro 30.01.2019, 23:06
marko33 marko33 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.08.2018
Poruke: 23
Nepromenjeno

sad mi je lakše ja sam 11xxx, pa sam se i zbog toga malo uspaničio...
Reply With Quote
  #46  
Staro 30.01.2019, 23:08
eliko eliko je offline
Član
 
Datum prijave: 31.10.2018
Poruke: 24
Nepromenjeno

Izgleda kao da je neka greshka...jer evo kako izgleda email kad dokumenti nisu u redu:

"Thank you for submitting Diversity Visa documents to the Kentucky Consular Center. Some of the documents listed below were either missing or illegible. In order to continue processing your case, please re-submit all documents on the list below to KCCDVDocuments@state.gov. Ensure they are fully legible... "
Reply With Quote
  #47  
Staro 31.01.2019, 12:12
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Neka sa BritSimon bloga je navodno zvala KCC i ovo je napisala...

Am getting the same email but I called them but they said its not aproblem because they have my documents already and I will get the mail 2 or more until a couple of weeks

Ovo deluje malo konfuzno napisano, ali koliko ja kapiram sve je u redu. Jedino ovaj deo gde piše 2 ili više mailova sledećih par nedelja mi nije baš jasan.


Realno imate 3 opcije. Da ponovo pošaljete dokumenta, da ignorišete mail i možda i najbolja opcija da pošaljete mail KCC-u i da pitate u čemu je problem tj. da napišete da ste već poslali dokumenta i da ste sada opet primili mail u kome se traži da pošaljete dokumenta.
Reply With Quote
  #48  
Staro 05.02.2019, 18:25
marko33 marko33 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.08.2018
Poruke: 23
Nepromenjeno

pisao sam KCC/u povodom novog mejla, naveo sam da su dokumenta prosledjena u novembru, ovaj odgovor sam dobio:

Thank you for your inquiry.

In order to continue processing your case, you must submit electronic copies of the required documents in .jpeg or.pdf format to kccdvdocuments@state.gov. Use your case number as the subject of the email. The maximum email size is 30MB. If the total size of your attachments is larger than 30MB, send multiple emails using your case number as the subject of each email. Please send your documents for KCC review only after you have collected all of the required documents for yourself and all accompanying family members. Send documents only to the kccdvdocuments@state.gov email address; for any document processing questions use the kccdv@state.gov email address.

The following documents are required for all applicants:

• Copy of the international travel passport biodata page
• Birth certificate
• Military records for any applicant who is currently serving in the military or who has previously served in the military. If you have not served in the military, military records are not required.

• Police certificates for applicants 16 years of age or older from all required countries, which can be found at https://travel.state.gov/content/tra...documents.html. Click the link to find if a police certificate is required for your country. If a police certificate will be sent directly to the Embassy or Consulate, submit to KCC a copy of the receipt showing you have applied.

• If you have been convicted of a crime, a certified copy of each court record and any prison record. This is only needed if you have been convicted of a crime.

In order for the Kentucky Consular Center to assist with inquiries regarding a specific Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center does not have the authority to tell you whether or not your specific case will be disqualified. Only a consular officer can do that at the time of your visa interview. Do not send any paper documents to the Kentucky Consular Center.

For additional information, please refer to the following websites:

Diversity Visa Website: https://travel.state.gov/content/tra...ram-entry.html

Diversity Visa Instructions: https://travel.state.gov/content/tra...tructions.html

DS-260 instructions: https://travel.state.gov/content/tra...plication.html

To enter the Diversity Visa lottery or to check for a selection notice: https://www.dvlottery.state.gov/

tako da ću poslati opet...
Reply With Quote
  #49  
Staro 05.02.2019, 21:38
snezana beograd snezana beograd je offline
Član
 
Datum prijave: 15.01.2019
Poruke: 29
Nepromenjeno

To vam je tipski odgovor koji svima salju na pitanje o slanju dokumenata. I mi smo taj isti odgovor dobili kada smo im poslali mejl sa pitanjem sta je sa nasim dokumentima poslanim jos 15 novembra.Mislim da je bolja varijanta nazvati ih direktno telefonom pa pitati ukoliko znate dovoljno engleski za konverzaciju ... Mi nazalost nismo imali hrabrosti da ih zovemo ali ako nam ne odgovore da su nasa dokumenta pregledana u narednih mesec dva nazvacemo ih da se informisemo direktno ...
Reply With Quote
  #50  
Staro 06.02.2019, 21:10
marko33 marko33 je offline
Član
 
Datum prijave: 13.08.2018
Poruke: 23
Nepromenjeno

poslao opet, javiću šta je bilo... ako neko bude imao dodatne info, pišite
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Pitanje u vezi I-94 obrazca... Aristotel Vaša strana 3 05.02.2014 03:11
Pitanje u vezi slike Bullet4MySelf Stare teme 5 07.10.2013 19:32
Pitanje u vezi formulara! Bullet4MySelf Stare teme 6 03.07.2013 19:54
Pitanje u vezi skole . lpastor Stare teme 13 25.02.2013 16:25

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:12.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.