ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2017 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #761  
Staro 03.05.2016, 14:01
gagica85 gagica85 je offline
Član
 
Datum prijave: 27.04.2014
Poruke: 6
Smile

Ljudi ja sam se prijavila na lutriju 2014. i bila izvucena sa case number 45804 i nikad nisam stigla na intervju, bas zalosno, jer su zaustavili na oko 40000. Ne ponovilo se vise nikad. Evo sada smo suprug i ja aplicirali i nadamo se da ce sada biti vise srece. Srecno nam svima bilo danas!
Reply With Quote
  #762  
Staro 03.05.2016, 14:01
b.p. b.p. je offline
Član
 
Datum prijave: 24.01.2016
Poruke: 9
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik shanzy Prikaz poruke
sajt ne bude oboren vec zagusen. dve potpuno razlicite stvari.
U redu. Hvala na ispravci. U svakom slucaju, posledica i jednog i drugog je identicna - nedostupnost informacija.
Reply With Quote
  #763  
Staro 03.05.2016, 14:10
didi_ppp didi_ppp je offline
Član
 
Datum prijave: 04.05.2015
YU lokacija: Bitola, Macedonia
Poruke: 5
Nepromenjeno

среќно на сите учесници , ова ни е втора пријава, минатата година само една пријава а оваа година две. искрено се надевам дека една ќе биде извлечена оваа година. поздрав од битола , македонија:==d:
Reply With Quote
  #764  
Staro 03.05.2016, 14:15
Makili86 Makili86 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.07.2013
Poruke: 33
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik gagica85 Prikaz poruke
Ljudi ja sam se prijavila na lutriju 2014. i bila izvucena sa case number 45804 i nikad nisam stigla na intervju, bas zalosno, jer su zaustavili na oko 40000. Ne ponovilo se vise nikad. Evo sada smo suprug i ja aplicirali i nadamo se da ce sada biti vise srece. Srecno nam svima bilo danas!
Pitanje za Vas: Jesu li Vas obavestili da Vam je Case Number previsok ili Vam uopste nisu zakazali intervju?
Reply With Quote
  #765  
Staro 03.05.2016, 14:21
mediteraneo mediteraneo je offline
Član
 
Datum prijave: 29.09.2015
Poruke: 4
Nepromenjeno

Dragi forumaši, želim nam svima sreću danas, da nam se ostvari ono što želimo. Nama četvrta prijava po redu. Sretno svima!!!!!!
Reply With Quote
  #766  
Staro 03.05.2016, 14:21
Lux's Avatar
Lux Lux je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.06.2011
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: MNE
Poruke: 36
Nepromenjeno

Ja se prijavljujem po ko zna koji put (poceo sam sa prijavljivanjem kad se jos postom slalo). Nikad nisam bio izvucen. Nadam se, ali sam toliko puta vec vidio HAS NOT BEEN SELECTED da ono...mislim da bi prepukao od srece kad bi se to vec jednom desilo. Srecno svima!
Reply With Quote
  #767  
Staro 03.05.2016, 14:26
Kuguar's Avatar
Kuguar Kuguar je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 09.10.2014
YU lokacija: Beograd
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mariquita Prikaz poruke
Pa dobro, ništa loše b.p. nije rekao. 18:00 ili 18:30, dođe isto. Svakako će biti teško u to vreme proveriti stanje, treba malo sačekati. I ne treba se toliko opterećivati, vidim da neki ljudi noćas nisu ni spavali Na žalost, ne možemo svi biti izvučeni i nikako nemamo uticaj na to, tako da kako bude biće. Želim sreću svima sa foruma, bilo bi lepo da svi sa foruma pozelene
Kucao sam u žurbi. Nije bila negativna poruka uopšte. Nego su svi danas nervozni, pa pokušavam malo da ih smirim. Samo moraju da budu svi svesni, da ce biti jako teško dobiti prave rezultate, i prvih par sati. Minimum je 10M prijavljenih, a sigurno i više...
__________________
DV2015 - has not been selected x2
DV2016 - has not been selected x2
DV2017 - has not been selected x2
DV2018 - has not been selected x2
DV2019 - has not been selected x2
DV2020 - has not been selected x2
Reply With Quote
  #768  
Staro 03.05.2016, 14:26
Lux's Avatar
Lux Lux je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.06.2011
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: MNE
Poruke: 36
Nepromenjeno

Nesto razmisljam, ako je mali Lester uspio da osvoji sampionat u Engleskoj juce, mozemo i mi valjda dobiti zelenu kartu preko lutrije
Reply With Quote
  #769  
Staro 03.05.2016, 14:29
Kuguar's Avatar
Kuguar Kuguar je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 09.10.2014
YU lokacija: Beograd
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik b.p. Prikaz poruke
U redu. Hvala na ispravci. U svakom slucaju, posledica i jednog i drugog je identicna - nedostupnost informacija.
Ne izvinjavam se, nema potrebe, svi su danas u ludilu. Ona moja poruka upucena tebi uopšte nije zvucala tako kad sam je pisao. Očigledno mi pisanje ovde ne ide baš na ruku. Poenta je samo, da se opustiš i zaboraviš par sati na proveru. Svi koji su selektovani, neće im pobeći dobitak, makar proverili i sutra, prekosutra, za mesec dana...
__________________
DV2015 - has not been selected x2
DV2016 - has not been selected x2
DV2017 - has not been selected x2
DV2018 - has not been selected x2
DV2019 - has not been selected x2
DV2020 - has not been selected x2
Reply With Quote
  #770  
Staro 03.05.2016, 14:30
Andrija89's Avatar
Andrija89 Andrija89 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 04.03.2013
US lokacija: O tome kad me izvuku...
YU lokacija: Nis
Poruke: 122
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lux Prikaz poruke
Nesto razmisljam, ako je mali Lester uspio da osvoji sampionat u Engleskoj juce, mozemo i mi valjda dobiti zelenu kartu preko lutrije
Simpaticna misao, samo treba dodati da je osvajanje zavisilo od njega a ovo ne zavisi od nas na zalost.
__________________
13.10-20.10.2014 - Dve prijave (prvi put) ---- NISTA
08.10.2015 - Dve prijave (drugi put) ---- NISTA
09.10 - 10.10 -Dve prijave (treci put)----NISTA
05.11 - Dve prijave ----
Reply With Quote
Odgovori

Tags
dv 2017 - 02.10.2015


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:17.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.