ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv 2020 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #471  
Staro 06.05.2019, 09:05
PET PET je offline
Član
 
Datum prijave: 06.05.2019
Poruke: 1
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lazar90 Prikaz poruke
72h do rezultata, srecno nam bilo svima koji smo se registrovali na ovaj forum jer vec smo utvrdili da mi imamo vise sansi od onih koji nisu hohohoho!
Zbog ovog posta odlučih da se registrujem

Sretno svima
Reply With Quote
  #472  
Staro 06.05.2019, 10:10
krempita's Avatar
krempita krempita je offline
Drug član
 
Datum prijave: 28.06.2011
YU lokacija: Pancevo
Poruke: 52
Pošalji Skype™ poruku korisniku krempita
Nepromenjeno

Ja verujem da svi nekako imamo onaj čudan osećaj. Moj je ove godine neverovatan. Prijatelji nam dolaze iz New Yorka posle više od deset godina, možda mi sa sobom ponesu i sreću odande
__________________
DV2017-
DV2018-
DV2019
DV2020
Reply With Quote
  #473  
Staro 06.05.2019, 11:34
Lux's Avatar
Lux Lux je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.06.2011
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: MNE
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik krempita Prikaz poruke
Ja verujem da svi nekako imamo onaj čudan osećaj. Moj je ove godine neverovatan. Prijatelji nam dolaze iz New Yorka posle više od deset godina, možda mi sa sobom ponesu i sreću odande
Tako je, svi koji igraju i koji se nadaju imaju taj osjecaj. Nekad sam roditelje tjerao da apliciraju za lutriju, dok se jos sve slalo postom, a od 2004-e godine igram sam za sebe. Jedne godine sam propustio da posaljem...mozda cak i 2 sam propustio...odavno ne brojim...(nisam zaboravio, vec sam jednostavno te godine odlucio da odustanem sa slanjem). Od prije 5 godina saljem i za suprugu. I svake godine imam osjecaj kao da cu da dobijem, bas svake. I kao sto vidite, jos uvijek nijesam dobio. Ali to ne znaci da vi necete. Neko dobije iz prvog puta, neko iz drugog, neko iz treceg, petog, desetog...neko nikad. Lutrija. Srecno svima sjutra!

Last edited by Lux; 06.05.2019 at 11:41.
Reply With Quote
  #474  
Staro 06.05.2019, 13:57
Supernaut Supernaut je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2017
US lokacija: u potrazi za lokacijom, dok cekamo intervju
YU lokacija: Beograd
Poruke: 69
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrew Wiggins Prikaz poruke
Kao neko ko ima solidno iskustvo u ovome mogu da kazem da je najbolnije prvi put kad ne prodjete. Nekako vam deluje realno i dostizno kao "samo da se prijavim opushteno sta je problem drugi su dobijali"
Pa kad vidite da niste, TRAS! Hladan tus i povratak u tuznu realnost.
Tako da bi novajlijama savetovao oprezan optimizam. Prijavili ste se, sudbina je sad u tudjim rukama, dobice 1% prijavljenih iz Srbije tako da je doza realnosti potrebna.
Nada nikad ne umire.
Kao neko ko je izvučen pa nije došao na red (2018) mogu da potvrdim da ima i gorih stvari od toga da ne budete izvučeni...
Reply With Quote
  #475  
Staro 06.05.2019, 14:04
Lux's Avatar
Lux Lux je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.06.2011
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: MNE
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Supernaut Prikaz poruke
Kao neko ko je izvučen pa nije došao na red (2018) mogu da potvrdim da ima i gorih stvari od toga da ne budete izvučeni...
To je vjerovatno mnogo vece razocarenje nego kad vidis ono famozmo "has not been selected". Nije bez neke kletva u narodu: Dabogda imao pa nemao.
Nadam se da ces ovog puta imati vise srece!
Reply With Quote
  #476  
Staro 06.05.2019, 16:40
JaneGallagher JaneGallagher je offline
Član
 
Datum prijave: 20.10.2017
US lokacija: San Francisco
YU lokacija: Beograd
Poruke: 18
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lazar90 Prikaz poruke
72h do rezultata, srecno nam bilo svima koji smo se registrovali na ovaj forum jer vec smo utvrdili da mi imamo vise sansi od onih koji nisu hohohoho!
Inace "zanimljivost" jedna, gledao sam malo statistiku koliko se ljudi prijavljuje. Poznato je da ovde nikad nije bilo dobro, da nikada nece ni biti, ali od 2012 godine prijavljuje se znatno vise i nakon toga svake godine taj procenat prijavljenih je jos:
brzi, jaci, bolji !
Slucajnos' !? Ne bih rek'o!
Prva stvar koja mi je pala na pamet te godine kako otići odavde što lakše i što pre, ali nisam igrala DV do pre dve godine. Igram treći put. Prvi put kad sam igrala, bila sam 100% uverena da dobijam, toliko da čak nisam ni popunila aplikaciju za muža - da ne zauzimamo slotove Drugi put, dve prijave i ponovo neka očekivanja u smislu dupla šansa, i razočarenje. Igramo treći put, sad već ništa i ne očekujem, i ne razmišljam o tome, posvetila sam se drugim načinima emigracije, ovo ako bude - bude.
__________________
Prva prijava 2016
Druga prijava x2 2017
Treća prijava x2 2018
Reply With Quote
  #477  
Staro 06.05.2019, 18:41
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

^
Upravo. Ljudi su toliko sigurni u dobitak i ne razmisljaju o nicemu drugom pa se duboko razocaraju kad dodju rezultati. Zivot im obuzme lutrija a to ne valja.
Nije da mracim ali ajde da zamislimo kolike su sanse. Dakle bude oko 30k prijava iz Srbije, izvuceno oko 350 godisnje iliti oko 1.17% i da imaginarno zamislimo to je kao da stavite 100 papirica u sesir a na samo jednom pise Vase ime.
Dobitak je na nivou statisticke greske bukvalno od 1.17%. Znam da neke ljude duboko potrese kad vide da nisu izabrani i besni su na svet, ali poenta bi bila da nakon toga nastavite zivotom i radite na drugim stvarima i ne ocekujuci od lutrije mnogo.
Kao sto sam ranije reko: oprezan optimizam uz dozu realnosti.
Srecno svima sutra
Reply With Quote
  #478  
Staro 06.05.2019, 18:47
Lux's Avatar
Lux Lux je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.06.2011
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: MNE
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Andrew Wiggins Prikaz poruke
^
Upravo. Ljudi su toliko sigurni u dobitak i ne razmisljaju o nicemu drugom pa se duboko razocaraju kad dodju rezultati. Zivot im obuzme lutrija a to ne valja.
Nije da mracim ali ajde da zamislimo kolike su sanse. Dakle bude oko 30k prijava iz Srbije, izvuceno oko 350 godisnje iliti oko 1.17% i da imaginarno zamislimo to je kao da stavite 100 papirica u sesir a na samo jednom pise Vase ime.
Dobitak je na nivou statisticke greske bukvalno od 1.17%. Znam da neke ljude duboko potrese kad vide da nisu izabrani i besni su na svet, ali poenta bi bila da nakon toga nastavite zivotom i radite na drugim stvarima i ne ocekujuci od lutrije mnogo.
Kao sto sam ranije reko: oprezan optimizam uz dozu realnosti.
Srecno svima sutra
Tako je. Da sam se uzdao samo u lutriju ne bih nigdje mrdnuo do sad. Tako da vec godinama zivim u Irskoj bez ikakve lutrije. Sto ne znaci da ne zelim ici u Ameriku. Zato i dalje igram.
Reply With Quote
  #479  
Staro 06.05.2019, 20:47
Nutelyca's Avatar
Nutelyca Nutelyca je offline
Član
 
Datum prijave: 20.10.2018
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 26
Nepromenjeno

Joj ljudi pa nemojte sad mračiti o procentima, svi znamo koliko je ''teško'' biti izvučen, sačekajte još dan, dva pa će se kukati kako je teško i koliko je nemoguće
pa opet 350 srećnika budu izvučeni

Želim sreću svima, i treba svi da se nadate, i da verujete u sreću.
Ali ne treba se slepo voditi time, i živeti od dana prijave do dana izvlačenja, pa u krug. Život je mnogo više i može lepo biti i ovde, i tamo, bilo gde, samo ako tako odlučite.

Mi smo se prvi put prijavili ove godine (momak i ja), ali na veliku žalost dečkova mama ga je takođe prijavila, i to sa istom slikom kao prošle godine i ko zna koje godine zaredom sa istom slikom. žena nije znala pravila, a ja sam kasno čula da ih ona stalno prijavljuje.

Tako da su nam šanse automatski manje, ali eto nadamo se da ću ja biti te sreće i da ćemo se prebaciti sutra na pitanje ''Da li se venčati pre slanja DS260 ili posle''?

Srećno svima, pa da slavimo sutra sve izvučene srećnike
Reply With Quote
  #480  
Staro 06.05.2019, 21:30
nocturnal nocturnal je offline
Član
 
Datum prijave: 25.04.2018
Poruke: 18
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nutelyca Prikaz poruke
''Da li se venčati pre slanja DS260 ili posle''?
jaaaooo sto bi ovaj problem bio fin

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Nutelyca Prikaz poruke
Srećno svima, pa da slavimo sutra sve izvučene srećnike

slazem se!! puno srece svima pa da slavimo!!!

i svi koji budete izvuceni obavezno da se javite na temi
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 06:41.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.