ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv 2020 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #591  
Staro 08.05.2019, 14:33
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Pa ne bi trebalo da ih uspori. Nova fiskalna godina počinje tek 01. oktobra, a poslednji bulletin izlazi u julu za prošlu, tako da imaju dovoljno vremena za novu godinu.

Inače sajt je down preko 12 sati. Ja se iskreno ne sećam da se ovo pre dešavalo. Uvek je bilo teško da se proveri prvih nekoliko sati, ali sutra je već provera prolazila lagano. Izgleda da je neki veći problem u pitanju.
Reply With Quote
  #592  
Staro 08.05.2019, 14:36
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik ikac89 Prikaz poruke
Pa ne bi trebalo da ih uspori. Nova fiskalna godina počinje tek 01. oktobra, a poslednji bulletin izlazi u julu za prošlu, tako da imaju dovoljno vremena za novu godinu.

Inače sajt je down preko 12 sati. Ja se iskreno ne sećam da se ovo pre dešavalo. Uvek je bilo teško da se proveri prvih nekoliko sati, ali sutra je već provera prolazila lagano. Izgleda da je neki veći problem u pitanju.
Izgleda da je previse ljudi zainteresovano za USA😁
Reply With Quote
  #593  
Staro 08.05.2019, 14:37
vlada33 vlada33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 28.09.2016
US lokacija: Gde me put odnese
YU lokacija: Leskovac
Poruke: 134
Nepromenjeno

Ja se nadam da su zabrljali pa smo prosli svi...

I ja se ne secam da je bilo ovakvih problema, bilo je sporadicno problema sa proverama ali da je sajt mrtav i to satima... Stavise neko rece da ce popraviti kad se probude ali valjda su do sad ustali...
__________________
DV2018 X 2 = 2 x NISTA . . .
DV2019 X 2 = JOS 2 X NISTA . . .
DV2020 X 2 = I OPET JOS 2 X NISTA . . .
Reply With Quote
  #594  
Staro 08.05.2019, 14:42
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik vlada33 Prikaz poruke
Ja se nadam da su zabrljali pa smo prosli svi...

I ja se ne secam da je bilo ovakvih problema, bilo je sporadicno problema sa proverama ali da je sajt mrtav i to satima... Stavise neko rece da ce popraviti kad se probude ali valjda su do sad ustali...
Ustali su, ali prvo kafa da se ponese, pa jos usput ako se neko polupao jer su u saobracaju katastrofalni....
Reply With Quote
  #595  
Staro 08.05.2019, 14:44
Lux's Avatar
Lux Lux je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.06.2011
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: MNE
Poruke: 36
Nepromenjeno

Javljaju se ljudi koji su dobili:

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2020 (October 1, 2019 to September 30, 2020). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Therefore, it is very important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. The instructions are located on the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov. All DV applicants must use the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application.
Reply With Quote
  #596  
Staro 08.05.2019, 14:49
teodorinho teodorinho je offline
Član
 
Datum prijave: 31.03.2016
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 26
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lux Prikaz poruke
Javljaju se ljudi koji su dobili:

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2020 (October 1, 2019 to September 30, 2020). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Therefore, it is very important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. The instructions are located on the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov. All DV applicants must use the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application.
Uvek sam se pitala sta pise kad dobijes
Ako si ti dobio, cestitamo!!!!

Meni je mrtav potpuno sajt ceo dan, ali vidim da po nekim forumima pisu da su proverili i da im radi. Jel to neka fora ili je sajt mrtav potpuno za sve, kao sto i ja mislim?

Samo da ne bude puj pike ne vazi....
Reply With Quote
  #597  
Staro 08.05.2019, 14:55
Lux's Avatar
Lux Lux je offline
Drug član
 
Datum prijave: 22.06.2011
US lokacija: Houston, TX
YU lokacija: MNE
Poruke: 36
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik teodorinho Prikaz poruke
Uvek sam se pitala sta pise kad dobijes
Ako si ti dobio, cestitamo!!!!

Meni je mrtav potpuno sajt ceo dan, ali vidim da po nekim forumima pisu da su proverili i da im radi. Jel to neka fora ili je sajt mrtav potpuno za sve, kao sto i ja mislim?

Samo da ne bude puj pike ne vazi....
Izbacio decko na nekom forumu koji je dobio. Ja jos uvijek nijesam uspio ni da provjerim. Vjerovatno zato i nema puno dobitnika da se javljaju - jer im je pukao server. Javicu se kad provjerim ako dobijem - i ako ne dobijem sto je vjerovatno slucaj
Reply With Quote
  #598  
Staro 08.05.2019, 14:55
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Meni iz Amerike nece da otvori...ali ne znam sto se svake godine ljudi plase taj fazon ne vazi, i to...

Jedino sto treba da brine visok broj
Reply With Quote
  #599  
Staro 08.05.2019, 15:40
wakizashi wakizashi je offline
Član
 
Datum prijave: 25.08.2016
US lokacija: Miami, FL
YU lokacija: Belgrade,Serbia
Poruke: 23
Nepromenjeno

Proverih opet sajt,down je...ne znam ko napisa gore "daj boze da su nesto zabrljali pa da smo svi prosli",od toga nema nista,jer sam sajt nema veze sa bazom podataka u kojoj je random izabrana grupa ljudi,to su dva odvojena dela,tako da kad se sajt vrati up i vi upisete vas broj zapravo posaljete zahtev serveru da obradi to nesto i vrati vam rezultat,tako da za bazu ne brinite,nije ostecena garant govorim vam kao neko ko se bavi programiranjem
__________________
DV-2018 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2019 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2020 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2021 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2022 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2023 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2024 - HAS NOT BEEN SELECTED
DV-2025 - Dace Bog?
Reply With Quote
  #600  
Staro 08.05.2019, 16:01
ikac89's Avatar
ikac89 ikac89 je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.10.2012
US lokacija: Chicago (Niles), IL
YU lokacija: Srb
Poruke: 809
Nepromenjeno

Slažem se.

Inače 2011. čini mi se, je bilo poništeno izvlačenje. Tada su, ako me sećanje dobro služi, poništili zbog toga što nisu izabrali random ljude, već su izabrani oni koji su se prvi prijavili na lutriju.
Reply With Quote
Odgovori


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:37.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.