ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 05.08.2010, 11:29
vlad vlad je offline
Član
 
Datum prijave: 05.08.2010
Poruke: 3
Nepromenjeno problem sa aplikacijom

moze li mi neko pomoci kada sam popunio aplikaciju ovo mi je pisalo

Account Number: 3162486

You have provided all required information for your application. There is nothing else you need to supply. Thank you.



Please complete your application below. It is not completed until the Application
Status says: Completed


APPLICATION STATUS Completed

PERSONAL INFORMATION
Applicant Information Completed
Family Information Not Applicable
Photographs Completed
Login Information Completed

ADMINISTRATIVE FEE PAYMENT
Payment Information Completed

Message Center
Messages from us No Messages
DV-2011 program
Winners of the DV-2011

nigdje dalje nisam vidio submit i nemam confirmation number moze li mi neko pomoci.
  #2  
Staro 05.08.2010, 13:49
Good Spirit's Avatar
Good Spirit Good Spirit je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.04.2008
US lokacija: Bay Area, CA
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 264
Nepromenjeno

A gde si se ti prijavio to? Na [URL="http://www.dvlottery.state.gov/"]zvaničnom sajtu[/URL] i jedinom gde bi trebao da se prijavljuješ sigurno nisi, jer prijave još nisu počele.

Tako da si verovatno prijavio na neki sajt od agencija koje to rade umesto teba ali za pare. Ako još uvek nisi platio, odustani i sačekaj da počne prijava na zvaničnom sajtu gde je besplatno.
  #3  
Staro 05.08.2010, 18:03
vlad vlad je offline
Član
 
Datum prijave: 05.08.2010
Poruke: 3
Nepromenjeno

isao sam preko ovog sajta ja sam mislio da je to njihvo pravi,sad neznam sta je to jeli to agencija ili je to neka varka,uopste nisam znao da postoji drugi sajt.
[url]http://www.usagcls.com[/url]
  #4  
Staro 05.08.2010, 18:43
Taji's Avatar
Taji Taji je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.01.2009
US lokacija: Greenville, SC
Poruke: 341
Nepromenjeno

[QUOTE=vlad;17404]isao sam preko ovog sajta ja sam mislio da je to njihvo pravi,sad neznam sta je to jeli to agencija ili je to neka varka,uopste nisam znao da postoji drugi sajt.
[url]http://www.usagcls.com[/url][/QUOTE]

Mnogi sajtovi izgledom lice na pravi samo da bi navukli sto vise ljudi da apliciaraju preko njih misleci da su na pravom putu...jer oni hoce da zarade na DV Lottery preko nasih ledja :)

Nista se ti ne brini, evo ti link, sjedi, procitaj polako sta sve pise, pripremi se i cekaj jesen za prijavu na DV 2012....i naravno...trebas da procitas ovaj forum (najbolje od "korica do korica") jer sve sto treba da znas o Dv Lottery i dolasku u USA pise ti ovdje....treba ti par dana za citanje ali...svi smo, vecinom, tako i dosli do pravih i korisnih informacija iz prve ruke...i sve to besplatno kao i sama prijava za DV 2012.

[url]http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1322.html[/url]

Strpljenja i ...srecno:grin:
  #5  
Staro 10.10.2010, 14:57
Milos_M Milos_M je offline
Član
 
Datum prijave: 21.10.2009
Poruke: 5
Nepromenjeno

pozdrav svima..... imam problem pri prijavi za zelenu kartu popunim sve kako treba i kad idem dalje ono mi izbaci kao gresku jedno polje nisi popunio proveravao sam 10 puta i dalje isto.... znam kad sam se prosle godine prijavljivao kako je bilo i tad je bilo sve ok samo sto nisam bio izuvcen...


unapred hvala
  #6  
Staro 10.10.2010, 16:01
olivera77's Avatar
olivera77 olivera77 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.07.2010
US lokacija: Dallas,Tx
YU lokacija: Beograd
Poruke: 134
Nepromenjeno

Milose mozda je problem do browsera,imas obavestenje da podrzava samo IE 6 i 7.
  #7  
Staro 10.10.2010, 17:31
lanas lanas je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.02.2010
US lokacija: New York, Chichago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 132
Nepromenjeno

[QUOTE=Milos_M;18752]pozdrav svima..... imam problem pri prijavi za zelenu kartu popunim sve kako treba i kad idem dalje ono mi izbaci kao gresku jedno polje nisi popunio proveravao sam 10 puta i dalje isto.... znam kad sam se prosle godine prijavljivao kako je bilo i tad je bilo sve ok samo sto nisam bio izuvcen...


unapred hvala[/QUOTE]

Pise ti tacno, sta je greska. Ako mozes malo blize da pojasnis. Danas sam se prijavila i meni je prijavio gresku da broj dece ne moze da bude No(tako su nam rekli na prezentaciji), vec mora broj od 0 do 20. Sve ostalo je bilo ok.
  #8  
Staro 10.10.2010, 21:34
spectra's Avatar
spectra spectra je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.10.2009
US lokacija: California
YU lokacija: BiH
Poruke: 291
Nepromenjeno

[QUOTE=Milos_M;18752]pozdrav svima..... imam problem pri prijavi za zelenu kartu popunim sve kako treba i kad idem dalje ono mi izbaci kao gresku jedno polje nisi popunio proveravao sam 10 puta i dalje isto.... znam kad sam se prosle godine prijavljivao kako je bilo i tad je bilo sve ok samo sto nisam bio izuvcen...


unapred hvala[/QUOTE]

Pogledaj slucajno da nije problem kod polja "Country of Eligibility for the DV Program". Ako se prijavljujes za Srbiju, a takodjer si rodjen u Srbiji, onda trebas selektovati "Yes", i nema potrebe da ista selektujes iz padajuce liste, vec ce se podrazumijevati drzava u kojoj si rodjen.
__________________
*****************************
Case No: 2011EU00021xxx
Koverta poslana iz KCC: 28.04.2010.
Prva koverta stigla: 25.05.2010.
Prva koverta vracena: 31.05.2010.
Stigla koverta u KCC: 02.06.2010.
Završen ljekarski: 21.03.2011.
The Day: 01.04.2011.
*****************************
Green Day 06.04.2011
  #9  
Staro 11.10.2010, 13:36
chombe_bg chombe_bg je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2009
YU lokacija: Beograd,Srbija
Poruke: 98
Nepromenjeno

[QUOTE=Milos_M;18752]pozdrav svima..... imam problem pri prijavi za zelenu kartu popunim sve kako treba i kad idem dalje ono mi izbaci kao gresku jedno polje nisi popunio proveravao sam 10 puta i dalje isto.... znam kad sam se prosle godine prijavljivao kako je bilo i tad je bilo sve ok samo sto nisam bio izuvcen...


unapred hvala[/QUOTE]
Meni je javio kao gresku to sto nisam cekirao "No middle name" jer u to polje nista nisam upisao,kao i vecina nas.Mozda je to...
U svakom sl. obavesti te tacno u kom polju se javlja greska,tako da citaj pazljivo sta pise :;D:
  #10  
Staro 12.10.2010, 00:34
Milos_M Milos_M je offline
Član
 
Datum prijave: 21.10.2009
Poruke: 5
Nepromenjeno

[QUOTE=spectra;18777]Pogledaj slucajno da nije problem kod polja "Country of Eligibility for the DV Program". Ako se prijavljujes za Srbiju, a takodjer si rodjen u Srbiji, onda trebas selektovati "Yes", i nema potrebe da ista selektujes iz padajuce liste, vec ce se podrazumijevati drzava u kojoj si rodjen.[/QUOTE]

hvala svima.... bice da je bilo do ovoga....

svako dobro
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Rešen Problem oko Popunjavanja Formulara DSP-122 i DS-230 Johnny Prva koverta 19 09.03.2011 01:41
Ozbiljan problem - sta ako mora da se odustane joxx Stare teme 16 08.04.2010 08:51
Problem sa vakcinama u Makedoniji pervan Stare teme 3 12.01.2010 12:41

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:14.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.