ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » DV-2020 Selected Winners - DV-2020 Izvuceni Dobitnici » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #21  
Staro 09.05.2019, 14:44
neus neus je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.02.2019
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Crna Gora
Poruke: 222
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Leksi Prikaz poruke
Ako ne stigneš na red,kajaćeš se zbog ove rečenice.Ja sam izvučena za 2018,i bila sam 29000 i nešto,i nisam stigla na red.Vidim da je ove godine bolja situacija,a i nadam se i vaša generacija kad krene da će ići brzo sa brojevima.
Pratio sam tvoje postove ovdje i bas mi je zao sto se tako zavrsilo.

Znas kako, prosle godine sam prvi put igrao i kao svi napravio klasicnu rookie mistake gdje sam bio ubijedjen da cu biti bas ja taj kojeg ce izvuci. Kad je izasla ta has not been selected poruka, bio je to kao hladni tus

Ove godine sam poslao bukvalno bez ikakvih ocekivanja. Aktivirao se na drugim poljima i poceo da sredjujem zivot i radim na vise frontova, od kojih neki idu iznenadjujuce dobro. Ovo saznanje da sam izvucen, sa ovako visokim brojem, mi je doslo kao doza olaksanja i nada da, ako bude kako treba, mozda sve sredim puno brze (sto je sjajno). S obzirom da je taj trenutak gdje je lutrija bitna svakako trenutno prilicno daleko, necu se previse nervirati i razmisljati, niti ce to znacajno uticati na aktivnosti koje imam u planu u narednom periodu. Ako bude sudjeno - bice Ovogodisnje izvlacenje bar zasada prati ogroman broj visoko izvucenih brojeva. Sta to znaci zasada niko nema pojma, al eto, uliva malu dozu nade. Koliko pratim DV 2019 generaciju, prakticno je pa izvjesno da ce vecina regiona izaci na current, tako da, nikad se ne zna.

Da sumiram ono sto sam zapravo htio da kazem sa svim ovim - bitno je ne osloniti se u potpunosti na DV i naci neki alternativni put ako se vec razmislja o inostranstvu.
Reply With Quote
  #22  
Staro 09.05.2019, 15:23
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Dobitnika sigurno ima, jer koliko sam primijetila da je od par sati prije izlaska rezultata, pa do ovog trenutka registrovano 30 novih korisnika ovog foruma, a sigurno ima medju njima dobitnika, ali se ne oglasavaju.

U odnosu na ranije, sve manje se dijelele utisci, informacije. tj, uopsteno informacije koje bi bile od koristi ostalim dobitnicima. Ovaj forum je prava riznica informacija, za ljude sa ex Ju prostora, a to ne bi bilo moguce, bez truda aktivnih forumasa, koji su nesebicno dijelili informacije, od osnivanja, pa do danasnjih dana. Mnogi pisu kako nemaju vremena da potraze odg, a on se u vecini slucajeva nalazi par postova prije postavljenog pitanja, zato cijenite tudje vrijeme, kao sto cijenite sopstveno, prvo pretrazite forum, pa onda pitajte.

Nego, da ne duzim sa ovim, jer skrenuh sa teme, zelim da kazem da je ovo sve sreca, da nekog izvuku iz prvog pokusaja, a nekog tek iz petog, sedmog, desetog, a nekog nikada... Minimalne sanse postoje dok god se prijavljujete. Mozda nikada necu biti izvucena, ali bar znam da sam pokusavala, bar dok ne pronadjem neki drugi nacin, za odlazak bilo u Usa ili neku drugu zeljenu zemlju.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Uspjeh je dobiti ono što želimo. Sreća je željeti ono što dobijemo." – Dejl Karnegi-
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Reply With Quote
  #23  
Staro 09.05.2019, 17:35
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

sudeci po statistici protekle decenije i sadasnjem trendu misljenja sam da broj 35K ima cemu da se nada, ali 46K mislim da stvarno nema sanse.
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote
  #24  
Staro 09.05.2019, 18:47
Leksi Leksi je offline
Drug član
 
Datum prijave: 05.05.2017
Poruke: 38
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik neus Prikaz poruke
Pratio sam tvoje postove ovdje i bas mi je zao sto se tako zavrsilo.

Znas kako, prosle godine sam prvi put igrao i kao svi napravio klasicnu rookie mistake gdje sam bio ubijedjen da cu biti bas ja taj kojeg ce izvuci. Kad je izasla ta has not been selected poruka, bio je to kao hladni tus

Ove godine sam poslao bukvalno bez ikakvih ocekivanja. Aktivirao se na drugim poljima i poceo da sredjujem zivot i radim na vise frontova, od kojih neki idu iznenadjujuce dobro. Ovo saznanje da sam izvucen, sa ovako visokim brojem, mi je doslo kao doza olaksanja i nada da, ako bude kako treba, mozda sve sredim puno brze (sto je sjajno). S obzirom da je taj trenutak gdje je lutrija bitna svakako trenutno prilicno daleko, necu se previse nervirati i razmisljati, niti ce to znacajno uticati na aktivnosti koje imam u planu u narednom periodu. Ako bude sudjeno - bice Ovogodisnje izvlacenje bar zasada prati ogroman broj visoko izvucenih brojeva. Sta to znaci zasada niko nema pojma, al eto, uliva malu dozu nade. Koliko pratim DV 2019 generaciju, prakticno je pa izvjesno da ce vecina regiona izaci na current, tako da, nikad se ne zna.

Da sumiram ono sto sam zapravo htio da kazem sa svim ovim - bitno je ne osloniti se u potpunosti na DV i naci neki alternativni put ako se vec razmislja o inostranstvu.
Naravno,nikada se ne treba puno oslanjati na lutriju,jer to samo lutrija i šansa da te izvuku su jako male.Drago mi je kad vidim da je neko izvučen i zaista želim svima da stignu na red.Meni eto nije bilo sudjeno,pošto vidim da je ove godine mnogo bolja situacija.

Verovatno ljudi nisu mogli da otvore,ja sam tek drugi dan uveče uspela i to preko IP,neko je postavljao,na standardan način nisam nikako mogla.

I ja sam bila jedna od onih koji su se ulogovali na forum kad sam bila izvučena,jer su mi značile informacije,do tada nisam imala potrebu.

Tebi čestitam,i šta bude biće.
Reply With Quote
  #25  
Staro 09.05.2019, 19:01
mmmilanovich mmmilanovich je offline
Član
 
Datum prijave: 14.05.2017
Poruke: 1
Nepromenjeno Confirmation number

Prvo da cestitam svim dobitnicima! Svaka cast
A sad jedno pitanje aplicirao sam za suprugu ali prilikom aplikacije mi je zabagovao tel I nisam uspeo da sacuvam confirmation number. Sada sam na sajtu uneo podatke u delu forget confirmation number ali mi nista jos uvek ne stize naa mail
Da li neko ima iskustva sa ovim?
Reply With Quote
  #26  
Staro 09.05.2019, 22:34
allenton's Avatar
allenton allenton je offline
Drug član
 
Datum prijave: 31.03.2013
Poruke: 63
Nepromenjeno

ja sam izvucen ove godine. ima li neko iz bih nek se javi u pm
Reply With Quote
  #27  
Staro 10.05.2019, 05:49
Mirko47 Mirko47 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: We'll see
YU lokacija: Beograd
Poruke: 30
Nepromenjeno

Pozdrav svima. Pratim forum već neko vreme. Prvi put prijava, izvučen. Broj 1*** tako da bi trebalo da požurim sa svime 😆. Imam gomilu pitanja i nakon čitanja svega, pa ću na adekvatnim temama postaviti. Srećno svima!
Reply With Quote
  #28  
Staro 10.05.2019, 08:16
Димитрије Димитрије je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.04.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mirko47 Prikaz poruke
Pozdrav svima. Pratim forum već neko vreme. Prvi put prijava, izvučen. Broj 1*** tako da bi trebalo da požurim sa svime 😆. Imam gomilu pitanja i nakon čitanja svega, pa ću na adekvatnim temama postaviti. Srećno svima!
Честитам. Невероватно каква срећа. Надам се да ћеш остварити све што желиш тамо.
Reply With Quote
  #29  
Staro 10.05.2019, 10:56
Mirko47 Mirko47 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: We'll see
YU lokacija: Beograd
Poruke: 30
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
Честитам. Невероватно каква срећа. Надам се да ћеш остварити све што желиш тамо.
Hvala najlepše!

Da li je u redu da u narednih mesec dana popunimo svima ds260, ili treba više da se žuri obzirom da je broj hiljadu i nešto? Nemamo sve potrebne informacije istog trenutka, meni mora novi pasoš itd...
Reply With Quote
  #30  
Staro 10.05.2019, 13:31
NemanjaNss NemanjaNss je offline
Član
 
Datum prijave: 18.05.2018
US lokacija: Arizona
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 27
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mirko47 Prikaz poruke
Hvala najlepše!

Da li je u redu da u narednih mesec dana popunimo svima ds260, ili treba više da se žuri obzirom da je broj hiljadu i nešto? Nemamo sve potrebne informacije istog trenutka, meni mora novi pasoš itd...
Ne moras da zuris sa popunjavanjem ds260. I ja sam bio u slicnoj situaciji i zurio sam bez ikakve potrebe. Skupi lepo sve sto trebas i onda posalji.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV2019 Selected Winners - DV2019 Izvučeni Dobitnici Grba71 Prijava na Lutriju 117 18.10.2018 17:13
DV2018 Selected Winners - DV2018 Izvučeni Dobitnici Magelan Prijava na Lutriju 63 12.05.2017 18:33
DV2017 Selected Winners - DV2017 Izvučeni Dobitnici Magelan Prijava na Lutriju 128 08.05.2017 18:15
DV2016 Selected Winners - DV2016 Izvuceni Dobitnici cirapfc Prijava na Lutriju 238 13.05.2016 15:52

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:05.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.