ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #541  
Staro 30.04.2014, 15:46
Djordje001 Djordje001 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.09.2012
Poruke: 58
Nepromenjeno

i imam jos jedno pitanje do kad ja mogu proveriti dal sam izvucen ili ne do kojeg datuma to stoji ?
Reply With Quote
  #542  
Staro 30.04.2014, 16:07
West West je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.04.2014
YU lokacija: BiH
Poruke: 54
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Djordje001 Prikaz poruke
jel moze neko da mi kaze od koliko do koliko da pratim po ceo dan dali sam izvucen i na kojem linku i kako ?
Na ovom linku https://www.dvlottery.state.gov/ mozes provjeriti da li si izvucen ili ne, a to ce sve biti moguce sutra od 18h po nasem vremenu.
E da, za provjeru trebas imati conf.no. koji si trebao sacuvati prilikom prijave.
Reply With Quote
  #543  
Staro 30.04.2014, 16:14
Djordje001 Djordje001 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.09.2012
Poruke: 58
Nepromenjeno

hvala ti west brate,samo mi reci znaci 1 maja od 18 h pa na dalje sve dokle mogu da proveravam i na koliko vremenski ?
Reply With Quote
  #544  
Staro 30.04.2014, 16:18
West West je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.04.2014
YU lokacija: BiH
Poruke: 54
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Djordje001 Prikaz poruke
hvala ti west brate,samo mi reci znaci 1 maja od 18 h pa na dalje sve dokle mogu da proveravam i na koliko vremenski ?
Nema na cemu, a provjeriti se moze sutra od 18h pa sve do 30.09.2014. na navedenoj stranici. Ne brini, mozes i u petak, nakon feste, pa da jos jedan dan proslavis ali iz drugih razloga.
Reply With Quote
  #545  
Staro 30.04.2014, 16:21
Djordje001 Djordje001 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 30.09.2012
Poruke: 58
Nepromenjeno

hahahahah hvala ti west brate,teska posla da cu dobiti kolki sam baksuz ali vredi pokusati hahahahahah hvala ti wrst
Reply With Quote
  #546  
Staro 30.04.2014, 16:30
sparky sparky je offline
Član
 
Datum prijave: 12.10.2012
YU lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 16
Nepromenjeno

Ljudi neka je svima sa srećom sjutra.
Mi imamo dvije prijave pa što nam Bog da.
Reply With Quote
  #547  
Staro 30.04.2014, 17:21
tinchi tinchi je offline
Član
 
Datum prijave: 16.02.2013
US lokacija: NEW YORK
YU lokacija: ZAGREB,HRVATSKA
Poruke: 7
Nepromenjeno

Hvala,sretno i Vama!!!Gooood luck!!!!!!!
Reply With Quote
  #548  
Staro 30.04.2014, 18:09
Mitkoni Mitkoni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2013
US lokacija: Anywhere in USA
YU lokacija: Novi Pazar, Serbia
Poruke: 58
Nepromenjeno

U.S. Embassy Belgrade
Ukoliko ste učestvovali u lutrijskom DV-2015 programu od sutra 1. maja možete proveriti svoj status unošenjem jedinstvenog broja koji ste dobili prilikom apliciranja. Jedini način da saznate rezultate izvlačenja je putem sajta: www.dvlottery.state.gov/ESC. Vize za program DV-2015 biće izdavane u periodu od 1. oktobra 2014. do 30. septembra 2015. Želimo vam puno sreće!

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/
Reply With Quote
  #549  
Staro 30.04.2014, 20:51
chupacabra chupacabra je offline
Drug član
 
Datum prijave: 25.09.2012
Poruke: 32
Nepromenjeno

Ja cu malo drugaciju zelju da vam pozelim. Zelim onim 97% koji ne budu izvuceni da pozelim da ne tuguju za izgubljenim zato sto to izgubljeno nikad nisu ni imali. Zato bez razocaravanja i zivite zivot punim plucima a ne od godine do godine igrajuci lutriju. Sebi zadajte ciljeve kako poslovne tako i ljubavne i ne ocajavajte vec koristite prilike. Nije Srbija tako losa. Ako zapnete ovde kao sto bi i tamo, desice vam se nesto lepo to mogu da vam garantujem.

Ostalih 3% clanova zelim puno srece u daljem zivotu preko bare. Bice tesko ali uzivajte u stvarima koje nemaju ovde, a mi cemo u stvarima koje nemaju tamo.

U zdravlje...
Reply With Quote
  #550  
Staro 01.05.2014, 00:35
dare_ns's Avatar
dare_ns dare_ns je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2008
US lokacija: West Dover, VT
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 276
Nepromenjeno

Kao i proteklih 5 godina... samo jedan dan u godini na koji se možda desi nešto zanimljivo, a možda se samo završi da sam na posao poneo ćevape i kilu crnog luka...

Ajd' sa srećom

p.s. duuuugo nisam bio na forumu i vidim da se stalno vrte ista (da ne kažem glupava) pitanja... te se u tom moru istih (jelte, "onih") pitanja gube korisni postovi.
__________________
6. prijava na lutriju - 06.10.2013.
J-1 visa approved - 16.03.2011.
C1/D visa approved - 09.04.2013.
Već dugo samo turista.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:40.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.