ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Retro > Stare teme

Stare teme Teme iz ostalih foruma koje su zastarele i zatvorene davnih dana.

 
 
Thread Tools Display Modes
  #31  
Staro 02.10.2012, 22:53
freek freek je offline
Član
 
Datum prijave: 01.10.2012
Poruke: 2
Nepromenjeno

[QUOTE=joga;31630]Cao svima,mene interesuje da li u prijavi za GC treba da ostavimo podatke nekog od racuna u banci,visa card i slicno ili za prijavu te informacije nisu potrebne...
i drugo pitanje:ukoliko se prijavim kao nevencana,izvuku me i onda se vencamo zvanicno muz i ja da li to vazi ili ne.jer ne bismo se vencavali sada unapred,vec samo ako jednog od nas dvoje izvuku...pa koja je procedura tada i da li to moze biti problem.Ovo je pitanje za nekog od iskusnijih GC dobitnika.Hvala[/QUOTE]

Podaci o racunima u banciu ti ne trebaju, ako se prijavis solo i izvuku te a ti se udas, vizu imas sao ti ne i supruznik jer u trenutku prijave nisi bila u braku. ( nisam 100% siguran ali mislim da je tako)
  #32  
Staro 02.10.2012, 23:52
Dome Dome je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.04.2012
US lokacija: NY akobogda
YU lokacija: Prijepolje, Srbija
Poruke: 104
Nepromenjeno

[QUOTE=freek;31979]Podaci o racunima u banciu ti ne trebaju, ako se prijavis solo i izvuku te a ti se udas, vizu imas sao ti ne i supruznik jer u trenutku prijave nisi bila u braku. ( nisam 100% siguran ali mislim da je tako)[/QUOTE]

Ja sam skoro ovde na forumu pitao nekoga i rekao mi je suprotno,da i partner s kojim ste stupili u brak u periodu izmedju prijavljivanja i izvlacenja,da i ovaj drugi dobija dozvolu.
  #33  
Staro 03.10.2012, 00:01
Dome Dome je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.04.2012
US lokacija: NY akobogda
YU lokacija: Prijepolje, Srbija
Poruke: 104
Nepromenjeno

[QUOTE=Dome;31989]Ja sam skoro ovde na forumu pitao nekoga i rekao mi je suprotno,da i partner s kojim ste stupili u brak u periodu izmedju prijavljivanja i izvlacenja,da i ovaj drugi dobija dozvolu.[/QUOTE]

Pardon,nisam dobro procitao pitanje,pa moj odgovor nema veze s ovim(al moze pomoci nekom drugom:grin:
Nego se bas i ja pitam sta kad dobijes pa se ozenis ?
  #34  
Staro 03.10.2012, 01:28
oskark's Avatar
oskark oskark je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 10.06.2010
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Zrenjanin
Poruke: 676
Nepromenjeno

[quote=Dome;31990]
Nego se bas i ja pitam sta kad dobijes pa se ozenis ?[/quote]

Pa posle zenidbe, lepo ispunis formulare i za zenu, javis u Kentucky da ti se promenio status sa single u married, i onda posaljes dokumenta. Na intervju poneses par slika da se dokaze da brak nije iz interesa nego iz ljubavi :grin::inlove: i nema frke.
Ako procackate malo forum ima vec pisano stvarno vise puta. Relativno je dug period od prijave do intervjua, i moze mnogo sto sta da se promeni u covekovom zivotu. Tako da su vencanja posle izvlacenja dosta cesta. Mnogi se vencavaju jer zele zajedno da odu, a da nije bilo zelene lutrije mozda bi sacekali jos godinu dve...ako me razumes.
__________________
27.10.2011. Prijava prvi put
01.05.2012. 2013EU00011XXX
14.05.2012. Poslata Koverta
22.05.2012. Stigla koverta u Kentucky
29.01.2013. Obavljen lekrski pregled
20.02.2013. Interview Uspesno Obavljen
21.02.2013. Viza u pasosu!!!
08.03.2013. Avionska karta
27.04.2013. Vezite se, Polecemo POE Seattle

Oskarov Blog

zelenadvlutrija.blogspot.com
  #35  
Staro 03.10.2012, 17:29
Dome Dome je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.04.2012
US lokacija: NY akobogda
YU lokacija: Prijepolje, Srbija
Poruke: 104
Nepromenjeno

[QUOTE=oskark;31996]Pa posle zenidbe, lepo ispunis formulare i za zenu, javis u Kentucky da ti se promenio status sa single u married, i onda posaljes dokumenta. Na intervju poneses par slika da se dokaze da brak nije iz interesa nego iz ljubavi :grin::inlove: i nema frke.
Ako procackate malo forum ima vec pisano stvarno vise puta. Relativno je dug period od prijave do intervjua, i moze mnogo sto sta da se promeni u covekovom zivotu. Tako da su vencanja posle izvlacenja dosta cesta. Mnogi se vencavaju jer zele zajedno da odu, a da nije bilo zelene lutrije mozda bi sacekali jos godinu dve...ako me razumes.[/QUOTE]

Razumem te u potpunosti,i hvala ti za svaki odgovor,mada ozenicu se pre nego dobijem(ako dobijem),mada nikad se ne zna. :)
  #36  
Staro 09.10.2012, 13:33
NinaPetra:) NinaPetra:) je offline
Član
 
Datum prijave: 09.10.2012
US lokacija: LA, NY, MI
YU lokacija: Jedna varosica, pa Bg, pa Pariz...
Poruke: 22
Nepromenjeno

Dobar dan svima i srecno! Prvi put se prijavljujem ove godine, a imam jednu nedoumicu. Naime, zivim u pariz poslednjih 6 godina i tek sada sam u procesu dobijanja boravisnih papira( cekala sam ispunjenje uslova: 5 god na teritoriji, skolovanje dece...), nadam se pozitivnom odgovoru. Za slucaj da se proces odugovlaci, sto je verovatnoca,pa ostanem u istom statusu do septembra 2014, da li smem prijaviti Srbija kao zemlja rodjenja, a dati parisku adresu za eventualni intervju u njihovoj ambasadi u Francuskoj? Cini mi se da sam procitala da njih bas briga da li sam trazila papire druge zemlje. Ono sto mi je najbitnije: da li da spakujem kofere i pravac Bg, ako me izvuku i ne pominjem Francusku ili bih mogla da to odradim ovde? Malo mi rizicno da se pojavim na fr granici sa srpskim pasosem, a u njemu istekla fr viza i vazeca americka? Za svako slucaj bih da zavrsim i francusku carte de sejour, za ne daj Boze, ali ako bih morala da biram, ipak bi pobedio Green Card:)
Nadam se da pitanje nije previse konfuzno i izvinjavam se na duzini posta. Hvala unapred
  #37  
Staro 09.10.2012, 20:09
sunce's Avatar
sunce sunce je offline
Član
 
Datum prijave: 12.06.2011
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 7
Nepromenjeno

e,ja se prijavih danas...neka mi je sa srecom:1081:
  #38  
Staro 10.10.2012, 00:25
ZeljkoUSA's Avatar
ZeljkoUSA ZeljkoUSA je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 13.05.2010
US lokacija: Realno: Chicago
YU lokacija: Beograd
Poruke: 425
Nepromenjeno

[QUOTE=NinaPetra:);32320]Dobar dan svima i srecno! Prvi put se prijavljujem ove godine, a imam jednu nedoumicu. Naime, zivim u pariz poslednjih 6 godina i tek sada sam u procesu dobijanja boravisnih papira( cekala sam ispunjenje uslova: 5 god na teritoriji, skolovanje dece...), nadam se pozitivnom odgovoru. Za slucaj da se proces odugovlaci, sto je verovatnoca,pa ostanem u istom statusu do septembra 2014, da li smem prijaviti Srbija kao zemlja rodjenja, a dati parisku adresu za eventualni intervju u njihovoj ambasadi u Francuskoj? Cini mi se da sam procitala da njih bas briga da li sam trazila papire druge zemlje. Ono sto mi je najbitnije: da li da spakujem kofere i pravac Bg, ako me izvuku i ne pominjem Francusku ili bih mogla da to odradim ovde? Malo mi rizicno da se pojavim na fr granici sa srpskim pasosem, a u njemu istekla fr viza i vazeca americka? Za svako slucaj bih da zavrsim i francusku carte de sejour, za ne daj Boze, ali ako bih morala da biram, ipak bi pobedio Green Card:)
Nadam se da pitanje nije previse konfuzno i izvinjavam se na duzini posta. Hvala unapred[/QUOTE]

Ukoliko ne zavrsis papire do (eventualno) trenutka razgovora u ambasadi moze se uraditi AOS, odnosno da se razgovor obavi u Francuskoj umesto u Srbiji. Sredjujte vi tamo papire, igrajte lutriju pa ako vas izvuku nece biti velikih problema :==D:
  #39  
Staro 10.10.2012, 00:31
maruska85 maruska85 je offline
Član
 
Datum prijave: 10.10.2012
Poruke: 3
Nepromenjeno

ja sad pokusavam da se prijavim i pise mi ova greska
If you are not eligible based on your birth country, please answer "No" to the question above. Otherwise, do not select a country of eligibility.

sta da radism, stavila Srbija, jer sam u Srbiji rodjena i ovde zivim?
  #40  
Staro 10.10.2012, 00:44
maruska85 maruska85 je offline
Član
 
Datum prijave: 10.10.2012
Poruke: 3
Nepromenjeno

Uspela sam.:naughty: Greskom sam stavila sa sam iz nepodobne zemlja :sleeping:
 

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Isključeno
Smajliji: Isključeno
[IMG] kod je Isključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:28.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.