ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Razno > Vaša strana

Vaša strana Iskustva, zanimljive priče, specifični slučajevi, šta god...

Zatvorena tema
 
Thread Tools Display Modes
  #371  
Staro 17.04.2007, 15:05
st4rbuck
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

iz Hrvatske se za sada jedna osoba javila da je dobila prvo pismo za dv-2008... dobila je 12. Aprila..
ovdje mozete doci pratiti obavijesti za nasa balkanska podrucja
http://www.immigrationportal.com/showthread.php?s=876bbae8f437fc4834ad89863fe8b872& amp;t=245956

a ima i ovdje nesto
http://www.forum.hr/showthread.php?t=208818
  #372  
Staro 18.04.2007, 14:18
igor
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Evo da samo javim da je stiglo i policijsko uvjerenje iz Svajcarske, te da sam ga odnio u ambasadu i dobio vizu! Napokon. Jedino dobro u tome je da sad imamo pomjeren datum ulaska u USA, koji je pocetak oktobra. To mi je super jer cu imati cijelo ljeto da se pripremim i iskupam prije polaska.
U ambasadi sam imao zakazano u 10 sati, prozvali su me oko 10:30, te sam im na salteru 3 samo dodao taj papir i pasos, te su mi rekli da dodjem u 3 ponovo u salter salu. Kad sam dosao u 3 opet sam cekao oko pola sata, te kad su me prozvali samo su mi dali zatvorenu kovertu i pasos sa naljepljenom vizom, te jedan letak. Rekkli su nam da se na aerodromu obratimo immigration officeru i da ce nam SSN i GC stici na adresu koju smo naveli u aplikaciji.
Eto, zavrsilo se i to poglavlje u mom zivotu, pa se vidimo u USA!!!
Pozdrav i hvala svima
  #373  
Staro 19.04.2007, 09:54
tatijana
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Igore srecan vam put!
  #374  
Staro 19.04.2007, 18:09
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

Cestitke Igore, srecno u imigraciji! trebace ti... hehehehe ;-)
  #375  
Staro 19.04.2007, 18:14
srdjevic's Avatar
srdjevic srdjevic je offline
Administrator
 
Datum prijave: 19.05.2005
US lokacija: Chicago, IL
YU lokacija: Novi Sad, Srbija
Poruke: 730
Nepromenjeno

Hvala Starbuck, na tako zanimljivim linkovima! ;-)
  #376  
Staro 22.04.2007, 19:43
tatijana
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Pocelo je!
Na sajtu koji je dala okili http://www.immigrationportal.com/forumdisplay.php?f=38
javila se devojka iz Srbije i to sa jako malim brojem. Ostavila sam joj ovu adresu, pa mozda sa nama podeli svoje iskustvo na zajednicku nam temu.
  #377  
Staro 22.04.2007, 19:45
tatijana
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

ovo je taj post:
#109 21st April 2007, 08:13 PM
tamarav
Registered User Join Date: Apr 2007
Posts: 3

hi!
My number is 2008EU00002xx.
When I can have interviw?
  #378  
Staro 23.04.2007, 02:30
st4rbuck
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

znaci za sada imamo jednu osobu iz srbije i jednu iz hrvatske koji su prijavili da su dobili NL..
nije bas neka guzva...
  #379  
Staro 23.04.2007, 06:53
tiberije tiberije je offline
Član
 
Datum prijave: 17.03.2007
Poruke: 15
Nepromenjeno

Evo i ja da se javim, u petak smo ja i zena bili u ambasadu, razgovor je trajao 10-ak minuta i uglavnom su me pitali o mojoj prethodnoj poseti USA pre 4 godine na J1 vizi, nakon toga pitali su nas kada smo se uzeli ja i zena i koliko smo dugo zajedno, kao i gde radim i sta. Nakon toga zena nam je rekla da danas dodjemo u 15h po vizu. Toliko, danas se nadam da nece biti nikakvih problema i da cemo podici pasose sa vizom.Sce u svemu sutra kada budem i definitivno imao pasos sa vizom u rukama, opsirnije o utiscima.
  #380  
Staro 23.04.2007, 11:47
macak
Gost
 
Poruke: n/a
Nepromenjeno

Poslali smo aplikacije na domacem sajtu preko posrednika Exp:Strowghold d.o.o. Kneza Milosa 62 u Beogradu.Postom nam je stiglo pismo posle 10ak dana da je molba prihvacena za DV 2008. Da li je neko isao preko istog posrednika i dobio zelenu kartu?Kolike su sanse s obzirom da se ne radi o direktnom USA sajtu?Posle odgovora da je molba prihvacena nista vise nismo dobili a molbu smo poslali 9 decembra 2005 zakasnili 5 dana za DV 2007
Zatvorena tema


Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:35.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.