ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv - 2021 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #871  
Staro 26.08.2020, 14:31
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Angry

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Manrika Prikaz poruke
Bolje da me uopšte nisu ni izvlačili,bar bi mi bila mirna glava.Strašno.Ja sam zbog ove glupe lutrije odustao od sigurnog posla u Evropi i još sam sebi sredio radnu dozvolu i sve legalno a rekoh sebi,ajde bolje Amerika kad ono iz dana u dan sve gore i gore vesti.Cilj mi je bio da odem tamo i da radim per godina i da dobijem njihovo državljanstvo a posle mogu gde hoću u Evropu a onda ova šugava lutrija i sva ova negativna saznanja.Nisam do skora imao vremena od posla da se pravovremeno informišem,tek sad vidim da nemam nikakve šanse.Ništa,sledeće godine opet neka evropska zemlja i sve u krug.
Drug nemoj tako dug je ovo proces ko zna sta se moze dogoditi... Mozda ove godine KCC bude super brz pri obradi i zakazivanju... Svaka godina je godina za sebe i stvarno ti niko nista ne moze garantovati. Kao i sto pise kada te izvuku niko ti ne garantuje da ces dobiti vizu...
Ganjaj sebi sta si naumio a ovo prati pomno i nadaj se pa sta bude bice Tebi je najlakse taj posao u EU ostaviti ako bi bio zakazan... Nema potrebe da zivot stane zbog iscekivanja lutrije.
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
  #872  
Staro 26.08.2020, 14:46
Manrika Manrika je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.11.2019
Poruke: 54
Nepromenjeno

Viza mi je važila od prvog aprila a onda se desila korona i sve je stalo.Ja sam tada bio dao otkaz na mom poslu u Srbiji i jedva se vratio pošto su mi rekli da se otkazuje posao dok ne prodje korona.Onda sam saznao da sam izvučen na lutriji i onda sam čitao sve i svašta na netu.Onda sam rekao sebi,ako popunim ovaj ds-260 i pošaljem pre nego što odem ima da me pitaju u ambasadi kad dodje moj red da radim u drugoj zemlji a da to nisam prijavio i da ću biti automatski diskvalifikovan.Onda sam pročitao da ako sam u stranoj zemlji duže od šest meseci da trebam i uverenje o nekažnjavanju iz te zemlje da im dostavim,a na primer,otkazni rok mi je bio dva meseca u toj firmi gde sam trebao da idem u inosranstvo,tako da ako bi moj broj bio current ja bih morao da gulim još dva meseca i onda tek da odem i onda sam odlučio da ne odem.Zvali su me pre mesec dana i pitali hoću li doći,ja reko odustajem i oni ništa.Naći ću opet neki posao u inostranstvu sledeće godine.Posle ovog iskustva sa lutrijom,mislim da je Kanada najbolja za imigraciju,znaš na čemu si i nema antiimigracije kao u Americi.
Reply With Quote
  #873  
Staro 26.08.2020, 14:49
BogiNaceus BogiNaceus je offline
Član
 
Datum prijave: 22.01.2015
Poruke: 27
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Manrika Prikaz poruke
Bolje da me uopšte nisu ni izvlačili,bar bi mi bila mirna glava.Strašno.Ja sam zbog ove glupe lutrije odustao od sigurnog posla u Evropi i još sam sebi sredio radnu dozvolu i sve legalno a rekoh sebi,ajde bolje Amerika kad ono iz dana u dan sve gore i gore vesti.Cilj mi je bio da odem tamo i da radim per godina i da dobijem njihovo državljanstvo a posle mogu gde hoću u Evropu a onda ova šugava lutrija i sva ova negativna saznanja.Nisam do skora imao vremena od posla da se pravovremeno informišem,tek sad vidim da nemam nikakve šanse.Ništa,sledeće godine opet neka evropska zemlja i sve u krug.
Mozda sam propustio u ranijim prepiskama, ako nije problem da pitam koji je tvoj CN ?

Hvala
Reply With Quote
  #874  
Staro 26.08.2020, 15:15
Manrika Manrika je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.11.2019
Poruke: 54
Nepromenjeno

34***je moj case number.Sad se dopisujem na nekom stranom sajtu i neki albanac kaže da ima prijatelja koji ima preko 50000 case number.Dal je trol,ne znam.Vidi da su ljudi pali u depresiju pa zajebava.Luda kuća.Ništa,ja od sad samo verujem zvaničnim podacima,ovo gledanje u pasulj gubljenje vremena i živaca.
Reply With Quote
  #875  
Staro 26.08.2020, 23:10
Manrika Manrika je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.11.2019
Poruke: 54
Nepromenjeno

Ja još uvek nisam popunio ds-260.Hteo sam da pitam za public charge.Jasno mi je da je to program kojim se dokazuje da nećemo biti na socijali,ali nigde to ranije nisam sretao.Hteo sam da pitam,pošto sam čitao neke Britove blogove,kaže da će consular officer u vezi public charge-a tražiti da pokažem 10000 dolara uštedjevine?Je li to zaista tako ili samo u slučajevima za koje oni procene da će biti public charge pa moraju da dokazuju uštedjevinom da neće biti to ili svako mora da pokaže uštedjevinu po 10000 dolara po članu porodice ko bude pozvan na intervju?
Reply With Quote
  #876  
Staro 27.08.2020, 15:09
Michi20 Michi20 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 19.03.2020
Poruke: 86
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Manrika Prikaz poruke
Ja još uvek nisam popunio ds-260.Hteo sam da pitam za public charge.Jasno mi je da je to program kojim se dokazuje da nećemo biti na socijali,ali nigde to ranije nisam sretao.Hteo sam da pitam,pošto sam čitao neke Britove blogove,kaže da će consular officer u vezi public charge-a tražiti da pokažem 10000 dolara uštedjevine?Je li to zaista tako ili samo u slučajevima za koje oni procene da će biti public charge pa moraju da dokazuju uštedjevinom da neće biti to ili svako mora da pokaže uštedjevinu po 10000 dolara po članu porodice ko bude pozvan na intervju?
Nikome, koliko sam dugo na forumu od izvučenih što su išli na razgovor nije tražen uvid sa bankovnog računa. Kakvih crnih 10 000$- Možda traže tamo ovima iz Albanije i ostalim nerazvijenijim zemljama
Reply With Quote
  #877  
Staro 27.08.2020, 18:27
Futbalista Futbalista je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.05.2019
US lokacija: Čkgo
YU lokacija: Belgrado
Poruke: 211
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Manrika Prikaz poruke
Ja još uvek nisam popunio ds-260.Hteo sam da pitam za public charge.Jasno mi je da je to program kojim se dokazuje da nećemo biti na socijali,ali nigde to ranije nisam sretao.Hteo sam da pitam,pošto sam čitao neke Britove blogove,kaže da će consular officer u vezi public charge-a tražiti da pokažem 10000 dolara uštedjevine?Je li to zaista tako ili samo u slučajevima za koje oni procene da će biti public charge pa moraju da dokazuju uštedjevinom da neće biti to ili svako mora da pokaže uštedjevinu po 10000 dolara po članu porodice ko bude pozvan na intervju?
Ko ima 10 soma po clanu porodice ne ide u ameriku🙄😜🙄😜🙄😜🙄😜😜🙄 🙄
Reply With Quote
  #878  
Staro 27.08.2020, 19:06
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Futbalista Prikaz poruke
Ko ima 10 soma po clanu porodice ne ide u ameriku🙄😜🙄😜🙄😜🙄😜😜🙄 🙄
Da, to je tvoje posmatranje sveta.
Ili sto bi ti rekao:
sad si lupio i ostao ziv.
Sportski poyy
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
  #879  
Staro 27.08.2020, 21:47
Manrika Manrika je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.11.2019
Poruke: 54
Nepromenjeno

Hteo sam da vas pitam,ako neko zna.Imam potvrdu policije gde sam ziveo od 1999 do danas,a za period pre 99-e policija nema podatke.Pisao sam juce KCC-u da li da unesem podatke koje mi je dala policija od 99-e do danas,jer druge oficijalne podatke nemam,a period pre da ostavim prazno,jer nisam u mogucnosti da pronadjem podatke osim da moja majka sa kojom sam ziveo kao mali da izvadi podatke gde je zivela pa da period pre 99-e prepisem njene adrese,oni su mi samo sablonski odgovorili da podaci moraju biti sto tacniji kako to ne bi uticalo na odugovlacenje mog slucaja tralala....copypaste poruka.Nisu se ni dotakli onoga sto sam ih pitao.Znate li vi mozda da li da upisem podatke majkinih adresa pre 99-e?Kso mali sam ziveo i u Francuskoj,a u Srbiji dok sam bio mali kao podstanari svuda.Dal moguce da idu toliko u proslost?Ako imate nsku temu na ovom foru po tom pitanju da me preusmerite,znacilo bi mi.Help!
Reply With Quote
  #880  
Staro 27.08.2020, 21:59
neus neus je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.02.2019
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Crna Gora
Poruke: 222
Nepromenjeno

Ako se ne varam, u obavezi si da brijavis sva boravista od 16. godine pa navise. Isto vazi i za policijske sertifikate - ako je boravak u Francuskoj bio nakon 16.godine, neophodno ce biti nabaviti policijski sertifikat odatle. Ako je bio prije 16. godine, nema potrebe.
__________________
DV2019 - Has not been selected
DV2020 - SELECTED
CN: 2020EU00046XXX
DS-260: 15. Nov 2019.
Poslata dokumenta: 15. Nov 2019.
Prebacio se na AOS: 25. Apr 2020.
Ostatak AOS procedure: http://www.zelenalutrija.com/forum/s...4&postcount=29
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
DV 2021 moja prica uran Prijava na Lutriju 27 30.07.2020 09:28
Novi uslovi za apliciranje 2021.. Sasha983 Prijava na Lutriju 11 15.07.2019 06:09

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:00.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.