ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2022 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #171  
Staro 26.10.2020, 09:45
Dok. Dok. je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.11.2015
Poruke: 87
Nepromenjeno

Sad sam suprugi objašnjavao, kao i svake godine:da, redosled stvari AKO, nas izvuku. I mogu vam reći da nije bas prošlo inspirativno, brzo smo promenili temu. Ohladili smo se skroz, ali pozitivno je što nećemo propustiti “šansu”.
__________________
2022?
Reply With Quote
  #172  
Staro 26.10.2020, 12:22
svetlana33 svetlana33 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 12.10.2016
US lokacija: ???
Poruke: 150
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik edo edoni Prikaz poruke
Posto mi je njemacka adresa moram li pisat ovo njemacko slovo ili samo strasse sa dva s? Jos jedno pitanje unesem adresu pa pise grad,pokrajina itd jel dovoljno napisat samo grad il moram stavit Bayern tj Bavaria pokrajina?
Najispravnije da navedes bas onako kako inace navodis u adresi (ako se pokrajina obicno navodi u originalnoj adresi ili moze da poblize odredi gde je lokacija mesta/grada. Znaci nije pogresno da se navede, s druge strane nije nuzno da to pises ako i inace kada saljes postom to ne pises. Nadam se da je pomoglo.
__________________
2023. May SELECTED just woke up after 1000 random not selected years
more than xx entries-not selected
Reply With Quote
  #173  
Staro 26.10.2020, 14:23
Димитрије Димитрије je offline
Drug član
 
Datum prijave: 11.04.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dok. Prikaz poruke
sad sam suprugi objašnjavao, kao i svake godine:da, redosled stvari ako, nas izvuku. I mogu vam reći da nije bas prošlo inspirativno, brzo smo promenili temu. Ohladili smo se skroz, ali pozitivno je što nećemo propustiti “šansu”.
па нема ту неке компликације. ако вас извуку, прати се ситем док се не оде преко баре. онда тамо човек одлучи шта и како жели.
Reply With Quote
  #174  
Staro 26.10.2020, 16:03
NiklasMaklas NiklasMaklas je offline
Član
 
Datum prijave: 23.10.2020
Poruke: 3
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lazar90 Prikaz poruke
ne. Moraš imati važeći pasoš u momentu prijave ! Čak je legitimno da ti ističe sutra, a ti se danas prijaviš! Bitno je da bude važeći u momentu prijave.
Hocu da prijavim sebe, zenu i dejete, posto je meni pasos istekao, a zenin je vazeci, mogu li onda popuniti na zenino ime, da li ce traziti tokom popunjavanja odma i moj i sinovljev pasos ili to tek ako dobijemo?
Isto tako supruga je trudna, da li to treba negdje da se navede ili ne?

Hvala i pozdrav.
Reply With Quote
  #175  
Staro 26.10.2020, 17:20
Dok. Dok. je offline
Drug član
 
Datum prijave: 09.11.2015
Poruke: 87
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
па нема ту неке компликације. ако вас извуку, прати се ситем док се не оде преко баре. онда тамо човек одлучи шта и како жели.
Ma sve je to OK. Nego dok smo pričali, na kraju bilo ono-mhm baš brzo pada mrak, si za kafu? - O da može može... 😂🤣
__________________
2022?
Reply With Quote
  #176  
Staro 26.10.2020, 19:46
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Dok. Prikaz poruke
Sad sam suprugi objašnjavao, kao i svake godine:da, redosled stvari AKO, nas izvuku. I mogu vam reći da nije bas prošlo inspirativno, brzo smo promenili temu. Ohladili smo se skroz, ali pozitivno je što nećemo propustiti “šansu”.
Slična situacija, ali ako mene pitaš: VAŽNO je dok pristaje da se slikamo !
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
  #177  
Staro 26.10.2020, 19:49
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Димитрије Prikaz poruke
мени није проблем резолуција, све ми је профи фотограф одрадио, међутим сликао сам се иза белог чаршава и виде се неке неиспеглане линиције. међутим, слика не сме да се едитује осим да се среди величина пиксела и килобајта у фотошопу или било ком другом програму, и не знам да ли ће бити проблем ако се мало виде линијице чаршава.
https://dvlottery.me/dv-lottery-photo-checker
provuci je ovde, vidi šta kaže, ne bi trebalo da bude problem ali ne smem da garantujem, takođe ovaj validator nije oficijalan, ali meni lakše psihički kad i on kaže da je sve super
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
  #178  
Staro 26.10.2020, 19:51
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik markomatic1 Prikaz poruke
Hvala svakako na odgovoru, a pogotovo na ljubaznosti 🙂
Prijavite se oboje, imate duplu šansu ! I da ste u braku i da niste, možete oboje da se prijavite kao single dok se ne venčate naravno ! Dovoljno je da samo jedno od vas dvoje bude izvučeno.
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
  #179  
Staro 26.10.2020, 20:07
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik NiklasMaklas Prikaz poruke
Hocu da prijavim sebe, zenu i dejete, posto je meni pasos istekao, a zenin je vazeci, mogu li onda popuniti na zenino ime, da li ce traziti tokom popunjavanja odma i moj i sinovljev pasos ili to tek ako dobijemo?
Isto tako supruga je trudna, da li to treba negdje da se navede ili ne?

Hvala i pozdrav.

Možeš vas sve prijaviti preko žene, a da ti i sin budete "Derivatives" i onda na drugoj strani za vas traži samo osnovne informacije, ne i podatke iz pasoša. Šteta što nemaš aktivan pasoš jer bi tako imali duplu šansu.
ps. u prijavi se ne navodi trudnoća, samo se prijavljuju već rođeni da se tako izrazim. U slučaju da budete izvučeni, drugo dete se kasnije prijavljuje kroz nove obrazce koje ćeš popunjavati, nije to neki problem.
Pozdrav
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote
  #180  
Staro 27.10.2020, 08:10
NiklasMaklas NiklasMaklas je offline
Član
 
Datum prijave: 23.10.2020
Poruke: 3
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lazar90 Prikaz poruke
Možeš vas sve prijaviti preko žene, a da ti i sin budete "Derivatives" i onda na drugoj strani za vas traži samo osnovne informacije, ne i podatke iz pasoša. Šteta što nemaš aktivan pasoš jer bi tako imali duplu šansu.
ps. u prijavi se ne navodi trudnoća, samo se prijavljuju već rođeni da se tako izrazim. U slučaju da budete izvučeni, drugo dete se kasnije prijavljuje kroz nove obrazce koje ćeš popunjavati, nije to neki problem.
Pozdrav
Ja se nekako nadam da oni ipak citaju te prijave, pogotovo iz manjih zemalja (CG) i da oni odaberu na osnovu profila, skole, bracnog stanja, ali niko ne zna tacno kako funkcionise, svakako hvala na odgovru
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 09:38.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.