ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Prijava na Lutriju

Prijava na Lutriju Pitanja i procedure za prijavu na Lutriju preko zvaničnog sajta američke vlade

Prijava na Lutriju » Dv-2022 » Bitni linkovi
O Lutriji Uputstvo za prijavu Agencije za prijavu Korisne informacije Učlanite se

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #261  
Staro 09.11.2020, 10:52
Green Green je offline
Član
 
Datum prijave: 08.10.2020
US lokacija: Dallas
YU lokacija: Kumanovo, Severna Makedonija
Poruke: 20
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik milosx Prikaz poruke
Mislim da se nece produzavati ban, sam po sebi nema ingerencije da menja, ali kao sto smo vec videli moze da donese executive order. Sad, da li za to realno ima vremena i da li oni time uopste zele da se bave ne bih znala, mislim da oni sad imaju vece prioritete od toga. Njima je bilo najbitnije da postave svog sudiju u Supreme Court, zato su zurili da to odrade pre izbora, i uspeli su.
Cak i da produze ban, cim novoizabrani preuzme vlast moze da isti "ponisti".
Logicno je da ce se truditi da postave svoje ljude svuda gde mogu i dok mogu, ali zaista ne verujem da ce se nesto drasticno menjati po pitanju imigracije, mada sve je moguce. Mislim da se ne treba mnogo brinuti oko toga sad...

Dali naslednik t.e naredni predsednik da bi uspeo da ponisti neku Trumpovu odluku kao recimo za BAN, dali je potrebna i saglasnost od Senata?

Jer Senat najverovatnije ostaje pod kontrolom Republikanaca, i zato i pitam dali je Bidenu potrebna saglasnost od Senata da ponistava Trumpove odluke?
Reply With Quote
  #262  
Staro 09.11.2020, 16:32
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Kako je sam donosio kao predsednik sve te gluposti tako moze naredni predsednik istom metodom da ih ponisti, izvrsnim odlukama.
Reply With Quote
  #263  
Staro 09.11.2020, 16:50
jo98 jo98 je offline
Član
 
Datum prijave: 22.10.2018
YU lokacija: Beograd
Poruke: 17
Nepromenjeno

Pozdrav ekipo,samo da se javim i da vam poželim sreću u DV2022
Uhvatih i ja zadnji voz za prijavu ove godine očekujem dobre vesti u maju
__________________
DV2020 - has not been selected,jbg
DV2021 - has not been selected, x2 jbg
DV2021 - treća sreća?? maybe
Reply With Quote
  #264  
Staro 09.11.2020, 18:36
edo edoni edo edoni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.06.2019
Poruke: 33
Nepromenjeno

Sutra znaci do 12 pm to je 12 popodne po nasem iili nije? Pitam za druga hice da se prijavi pa evo u zadnji tren
Reply With Quote
  #265  
Staro 09.11.2020, 19:13
edo edoni edo edoni je offline
Drug član
 
Datum prijave: 27.06.2019
Poruke: 33
Nepromenjeno

Sutra znaci do 12 pm to je 12 popodne po nasem iili nije? Pitam za druga hice da se prijavi pa evo u zadnji tren pa ako moze odgovor
Reply With Quote
  #266  
Staro 09.11.2020, 19:53
MatijaX's Avatar
MatijaX MatijaX je offline
Drug član
 
Datum prijave: 24.09.2017
YU lokacija: Zagreb
Poruke: 73
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik edo edoni Prikaz poruke
Sutra znaci do 12 pm to je 12 popodne po nasem iili nije? Pitam za druga hice da se prijavi pa evo u zadnji tren pa ako moze odgovor

Druže, pogleč ovo.

Dodaš jedan sat i to je to. Drugim riječima možeš sutra do 18h po našem vremenu.

Reply With Quote
  #267  
Staro 09.11.2020, 22:16
nikola094bg nikola094bg je offline
Član
 
Datum prijave: 13.10.2020
Poruke: 8
Nepromenjeno

Pozdrav,

Da li moze neko da mi pojasni ako budemo izvuceni da li vazi pravilo da treba da pokazemo da imamo na racunu 10 000$ kako bi dobili vizu? U suprotnom nas valjda smatraju kao public charge?

Ili sam ja nesto pogresno protumacio?
Reply With Quote
  #268  
Staro 10.11.2020, 00:45
slucajni_prolaznik slucajni_prolaznik je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 06.05.2016
Poruke: 571
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik nikola094bg Prikaz poruke
Pozdrav,

Da li moze neko da mi pojasni ako budemo izvuceni da li vazi pravilo da treba da pokazemo da imamo na racunu 10 000$ kako bi dobili vizu? U suprotnom nas valjda smatraju kao public charge?

Ili sam ja nesto pogresno protumacio?
Tacno je da si pogresno protumacio. Da bi dobio vizu samo treba da te izvuku i prodjes proceduru, a $10000 ne bi bilo lose imati na pocetku u svakom slucaju, ali svakako da nije obavezno.
Reply With Quote
  #269  
Staro 10.11.2020, 01:20
milosx milosx je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 16.07.2011
US lokacija: NEW YORK
YU lokacija: BiH/Srb
Poruke: 290
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Green Prikaz poruke
Dali naslednik t.e naredni predsednik da bi uspeo da ponisti neku Trumpovu odluku kao recimo za BAN, dali je potrebna i saglasnost od Senata?

Jer Senat najverovatnije ostaje pod kontrolom Republikanaca, i zato i pitam dali je Bidenu potrebna saglasnost od Senata da ponistava Trumpove odluke?
Mveruovic vam je odgovorio. Executive order (izvrsnu odredbu) donosi predsednik, i nema veze sa senatom. Kao sto je Tramp doneo tako Bajden moze da je ponisti.
Danijela
__________________
u NYC od 2012.
Reply With Quote
  #270  
Staro 10.11.2020, 02:18
ASSI's Avatar
ASSI ASSI je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 01.11.2012
US lokacija: gde me zivot odvede :)))
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 192
Pošalji Skype™ poruku korisniku ASSI
Nepromenjeno

Uf umalo da zaboravim da se prijavim

Ali ipak stizem na jos jedan krug...

Sretno ljudi, nek nas sto vise slavi odavde na prolece
__________________
(Amer u pokusaju od 01.11.2012.)!!!!!!!!!
DV 2014 x2 DV 2015 x2 DV 2016 x2 DV 2017 x2 DV 2018 x2 DV 2019 x2 DV 2020 x2 DV 2021 x2 DV 2022 x2
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:45.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.