ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Vize za SAD > Porodične imigrantske vize

Porodične imigrantske vize Opšte teme o dobijanju i apliciranju za porodične imigranske vize

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Staro 14.01.2012, 13:27
arete arete je offline
Član
 
Datum prijave: 14.01.2012
Poruke: 2
Nepromenjeno K1 Verenička viza

Da li bi neko mogao da mi kaze za koliko vremena se dobija verenicka viza?
Takodje, bili bi korisni i svi ostali saveti na ovu temu. Inace, ja sam iz Beograda, a vidjam se sa deckom iz Chicaga malo manje od 2 godine. Probala sam da dobijem turisticku vizu pre vise od godinu dana, ali su me odbili. Medjutim, sad su vec stvari postale ozbiljnije, pa razmisljamo o verenickoj vizi
Hvala unapred za bilo kakvu informaciju ili savet!
Reply With Quote
  #2  
Staro 14.01.2012, 14:22
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

Dobrodosla Arete,
Kao sto vidis, ovaj forum je ustvari za DV lutriju, tako da ce malo ljudi moci da te savjetuje u vezi pitanja za vjerenicku vizu.
Znam da visajourney.com/forums ima sekciju bas za vjerenicke vize, a ako odes na isti forum, pod regionalne forume (Evropa) naci ces forum za BiH, Srbiju i Hrvatsku koji se bave vjerenickim/supruznickim vizama.
Puno srece zelim,
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
Reply With Quote
  #3  
Staro 14.01.2012, 16:13
Aura's Avatar
Aura Aura je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.11.2010
Poruke: 63
Nepromenjeno

Ako je sa papirima sve uredu - pod uredu mislim ako ste sve ispunili, prikupili i poslali kako treba -viza ti je u rukama za nekih 4 do 6 mjeseci...zna se otegnuti i na 9 mjeseci ako nesto nije u redu pa morate slati ponovo, pa cekanje itd...
Za sve ostalo ti je mikiSA odgovorila

Srecno!
Reply With Quote
  #4  
Staro 14.01.2012, 17:30
mijan mijan je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 21.09.2010
YU lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 412
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mikiSA Prikaz poruke
Dobrodosla Arete,
Kao sto vidis, ovaj forum je ustvari za DV lutriju, tako da ce malo ljudi moci da te savjetuje u vezi pitanja za vjerenicku vizu.
Znam da visajourney.com/forums ima sekciju bas za vjerenicke vize, a ako odes na isti forum, pod regionalne forume (Evropa) naci ces forum za BiH, Srbiju i Hrvatsku koji se bave vjerenickim/supruznickim vizama.
Puno srece zelim,
A zasto ti ljude teras sa foruma? Cim neko ima pitanje koje nije vezano direktno za lutriju ti ga evo vec par slucajeva savetujes da ide i da ovde nece dobiti odgovore. Ako neko otvori temu vezanu za neku drugu vrstu iseljenja u USA pored lutrije sa jasnim pitanjem i fino objasni svoj problem onda to nije spamovanje i pocetnicko smaranje tipa gde da se prijavim, jel mogu celo selo da povedem itd. Ako ne zelis ili nemas sta odgovoriti takvim novim clanovima mozda neko ima, a ujedno i ti novi clanovi mogu doneti neke korisne informacije svima nama na forumu ili dovesti neke druge korisne i normalne clanove na forum.
Reply With Quote
  #5  
Staro 14.01.2012, 18:36
mikiSA mikiSA je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 01.07.2011
US lokacija: juzno od CHI, IL
YU lokacija: Sarajevo, BiH
Poruke: 736
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik mijan Prikaz poruke
A zasto ti ljude teras sa foruma? Cim neko ima pitanje koje nije vezano direktno za lutriju ti ga evo vec par slucajeva savetujes da ide i da ovde nece dobiti odgovore. Ako neko otvori temu vezanu za neku drugu vrstu iseljenja u USA pored lutrije sa jasnim pitanjem i fino objasni svoj problem onda to nije spamovanje i pocetnicko smaranje tipa gde da se prijavim, jel mogu celo selo da povedem itd. Ako ne zelis ili nemas sta odgovoriti takvim novim clanovima mozda neko ima, a ujedno i ti novi clanovi mogu doneti neke korisne informacije svima nama na forumu ili dovesti neke druge korisne i normalne clanove na forum.
Zasto ti mislis da ih tjeram sa foruma? Procitala sam cijeli ovaj forum, i znam da nema bas puno ljudi koji joj mogu pomoci. S druge strane, onaj forum koji sam pomenula je najveci bas kad se tice ovih K1 i K3 (ili CR1) viza, pa sam mislila da je ipak uputim na mjesto gdje moze naci puno vise konkretnih odgovora na svoje pitanje nego ovdje. Ovaj forum se ipak zove zelena lutrija.
__________________

LPR od 31.5.2012.
-----------------------------------------------
USA citizen 20.9.2017.
*******************
Reply With Quote
  #6  
Staro 15.01.2012, 22:33
arete arete je offline
Član
 
Datum prijave: 14.01.2012
Poruke: 2
Nepromenjeno

Hvala u svakom slucaju, pokusacu na tom drugom forumu. Inace, mislim da je ovo sjajno, nasla sam ovde puno drugih korisnih informacija.
Pozdrav svima!
Reply With Quote
  #7  
Staro 19.01.2012, 16:42
Siberian's Avatar
Siberian Siberian je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida - Orlando
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno

arete ovo jesste forum za sve ljude kojima treba pomoc za ulzak savet il slicno pm me
Reply With Quote
  #8  
Staro 20.01.2012, 22:13
albertas's Avatar
albertas albertas je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2011
US lokacija: New York City
Poruke: 51
Smile

Mislim da je ovo dobra tema,nisu svi ljudi na ovom forumu samo zbog lutrije....ovde ima pregrst informacija koje su pomogle dosta ljudi i bilo bi dobro da neko podjeli iskustvo sa k1 vizom ......pozdrav svima ljudi samo pisite
Reply With Quote
  #9  
Staro 21.06.2015, 22:29
rajon rajon je offline
Član
 
Datum prijave: 21.06.2015
Poruke: 3
Nepromenjeno

Pozdrav Aura,nov sam na ovom forumu a vidim da se razumes oko ovih verenickih viza pa me interesuje mogu li preko e-mail da te kontaktiram uz par pitanja? Hvala
Reply With Quote
  #10  
Staro 22.06.2015, 14:21
Aura's Avatar
Aura Aura je offline
Drug član
 
Datum prijave: 23.11.2010
Poruke: 63
Nepromenjeno

Pozdrav Slobodno pitaj ovdje ili na pp, pomoci cu koliko mogu.
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Similar Threads
Tema Pokretač teme Forum Odgovori Poslednja poruka
Pitanje za Imigraciju u USA putem Vereničke vize zooloo870 Porodične imigrantske vize 3 27.08.2011 07:21
Verenička viza steficacvek Porodične imigrantske vize 5 06.10.2008 22:14

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:32.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.