ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > Zelena Lutrija > Uputstva za dobitnike

Uputstva za dobitnike Izvučeni ste? Čestitamo! Ovde možete naći informacije o svim etapama procesa, od izvlačenja do intervjua i dobijanja vize.

Odgovori
 
Thread Tools Display Modes
  #11  
Staro 06.10.2020, 11:59
Mikalica Mikalica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.10.2020
Poruke: 46
Nepromenjeno

Da dobila sam,to su ona dokumenta izvod i slicne stvati? Da to sam poslala i odgovorili su da je sledece da zakatu interviju. Isto sam izvucena u jun,popunila ds u jul,stiglo da mi traze ostala dokumenta,to poslala u avgust i krajem avgusta su mi odg da ce sledece biti razgovor. Ali da je to obustavljeno do kraja godine 😏
Reply With Quote
  #12  
Staro 06.10.2020, 17:20
GiM GiM je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.06.2020
YU lokacija: Srbija
Poruke: 85
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mikalica Prikaz poruke
Da dobila sam,to su ona dokumenta izvod i slicne stvati? Da to sam poslala i odgovorili su da je sledece da zakatu interviju. Isto sam izvucena u jun,popunila ds u jul,stiglo da mi traze ostala dokumenta,to poslala u avgust i krajem avgusta su mi odg da ce sledece biti razgovor. Ali da je to obustavljeno do kraja godine 😏
Jedno piranje ako nije problem... Posle koliko su odgovorili da ce sledece biti razgovor (ne mislim na onaj automatski odgovor) ?
__________________
2018 - NOT SELECTED X 1
2019 - NOT SELECTED X 1
2020 - NOT SELECTED X 2
2021 - SELECTED X 2
CASE NUMBERS : 2021EU00008XXX
2021EU00036XXX
Reply With Quote
  #13  
Staro 06.10.2020, 20:46
Drago86's Avatar
Drago86 Drago86 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2020
Poruke: 74
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mikalica Prikaz poruke
Da dobila sam,to su ona dokumenta izvod i slicne stvati? Da to sam poslala i odgovorili su da je sledece da zakatu interviju. Isto sam izvucena u jun,popunila ds u jul,stiglo da mi traze ostala dokumenta,to poslala u avgust i krajem avgusta su mi odg da ce sledece biti razgovor. Ali da je to obustavljeno do kraja godine 😏
Pa ti si imala srece. tako brzo su ti tražili dokumenta. Super. a koji si broj?
__________________
DV 2021= 19k 🥰
Reply With Quote
  #14  
Staro 06.10.2020, 22:33
Mikalica Mikalica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.10.2020
Poruke: 46
Nepromenjeno

Dobar sam broj ispod 2000 hiljade,tako da se nadam i brzom razgovoru. Tj odmah po novoj godini..
Reply With Quote
  #15  
Staro 06.10.2020, 22:34
Mikalica Mikalica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.10.2020
Poruke: 46
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik GiM Prikaz poruke
Jedno piranje ako nije problem... Posle koliko su odgovorili da ce sledece biti razgovor (ne mislim na onaj automatski odgovor) ?
posle mjesec tako nesto... bas brzo... nadam se da sam ja to dobro shvatila 🤣
Reply With Quote
  #16  
Staro 07.10.2020, 11:08
Drago86's Avatar
Drago86 Drago86 je offline
Drug član
 
Datum prijave: 02.08.2020
Poruke: 74
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mikalica Prikaz poruke
Dobar sam broj ispod 2000 hiljade,tako da se nadam i brzom razgovoru. Tj odmah po novoj godini..
Broj ti je superrrrr... Kazi mi jesi li prevodila dokumneta ( uvjerenja da nijesi osudjivana... itd) zelim ti brz datum za intervju
__________________
DV 2021= 19k 🥰
Reply With Quote
  #17  
Staro 07.10.2020, 12:41
GiM GiM je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.06.2020
YU lokacija: Srbija
Poruke: 85
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Mikalica Prikaz poruke
posle mjesec tako nesto... bas brzo... nadam se da sam ja to dobro shvatila 🤣
Na to sam mislio, hvala na odgovoru .
Mi smo poslali pre 3 nedelje, tako da ocekujemo uskoro mail .
__________________
2018 - NOT SELECTED X 1
2019 - NOT SELECTED X 1
2020 - NOT SELECTED X 2
2021 - SELECTED X 2
CASE NUMBERS : 2021EU00008XXX
2021EU00036XXX
Reply With Quote
  #18  
Staro 07.10.2020, 12:48
Mikalica Mikalica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.10.2020
Poruke: 46
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik GiM Prikaz poruke
Na to sam mislio, hvala na odgovoru .
Mi smo poslali pre 3 nedelje, tako da ocekujemo uskoro mail .
Srecnooo,mislim da bas brzo to ide. Mada sam ja nizak broj,drugarica veci broj jos nije dobila povratnu posle ds260(nisu joj trazili jos uvijek dokumenta)
Reply With Quote
  #19  
Staro 07.10.2020, 12:49
Mikalica Mikalica je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.10.2020
Poruke: 46
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Drago86 Prikaz poruke
Broj ti je superrrrr... Kazi mi jesi li prevodila dokumneta ( uvjerenja da nijesi osudjivana... itd) zelim ti brz datum za intervju
Ja jesam,evo vidim ovdje pisu da nema potrebe ali ja nisam htjela da razmisljam o tome da nesto ne bude ok i prevela sam do 50e to kosta. Hvalaa,takodje
Reply With Quote
  #20  
Staro 07.10.2020, 13:02
marko1995 marko1995 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 18.10.2017
US lokacija: Chicago
YU lokacija: BiH
Poruke: 473
Arrow

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Drago86 Prikaz poruke
Broj ti je superrrrr... Kazi mi jesi li prevodila dokumneta ( uvjerenja da nijesi osudjivana... itd) zelim ti brz datum za intervju
Instrukcije koje dobijete u emailu su sasvim jasne i više puta je rečeno da se dokumenti šalju na engleskom ili na jeziku države u kojoj se aplicira... Dakle, nema potrebe za prevođenjem dokumenata i dodatnim nepotrebnim troškovima.
__________________
DV2019 - has not been selected
DV2020 - SELECTED
Case #: 2020EU00035XXX
DS-260: 20-Mar-2020
Poslani dokumenti: 21-Mar-2020
Reply With Quote
Odgovori

Thread Tools
Display Modes

Pravila pisanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Uključeno
Smajliji: Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno
Pređi u forum

Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 13:48.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.